RPM d.o.o. Zagreb

Nike

Active member
Fakat ne kužim ta vaša razna sranja sa zahvalama. Dođete u dućan, netko je malo pristojniji prema vama, proda vam nešto i sad ste svi zahvalni do groba. Jel ti ih dao besplatno? Nije. Jesl ti ih donio doma? Nije. Jel ti dao neki poklon? Nije. Znači, čovjek je samo radio svoj posao za koji je plaćen. Jedno "hvala" bi bilo dovoljno, a ne pisat pjesme o tajanstvenom prodavaču.
I šta ti uostalom znaš o rukavicama? Do jučer si vrećice iz dućana selotejpom motao oko ruku a danas si već znalac. Dobro da nisi i test napravio odmah... :prsti:
 
Da malo podržim Nike-a, ja sam par puta kupovao u tom dućanu, dečki su stvarno ok, sve se može naručiti i nikome nije teško (što je čest primjer kod nas, pogotovo kod jeftinijih narudžbi), a moguće je dobiti i popust na cash.
 
:prsti:

DOBIO SAM IH NA POKLON OD RPM-a!
Dobio sam jedne rukavice besplatno i još sam te poklonjene tražio da mi zamjeni za druge i čovjek mi zamjenio!

mate said:
Fakat ne kužim ta vaša razna sranja sa zahvalama. Dođete u dućan, netko je malo pristojniji prema vama, proda vam nešto i sad ste svi zahvalni do groba. Jel ti ih dao besplatno? Nije.
Je, dao mi ih je besplatno
mate said:
Jesl ti ih donio doma? Nije.
Njegov frend mi poslao poštom
mate said:
Jel ti dao neki poklon? Nije.
Je, te rukavice
mate said:
Znači, čovjek je samo radio svoj posao za koji je plaćen. Jedno "hvala" bi bilo dovoljno, a ne pisat pjesme o tajanstvenom prodavaču.
Pa mogao me je odjebat jer sam bacio originalnu ambalažu od rukavica koje sam mu vratio...
mate said:
I šta ti uostalom znaš o rukavicama? Do jučer si vrećice iz dućana selotejpom motao oko ruku a danas si već znalac. Dobro da nisi i test napravio odmah... :prsti:
Moto rukavice prodajem već 5 godina , znači da se razumijem...
 
mate said:
Fakat ne kužim ta vaša razna sranja sa zahvalama. Dođete u dućan, netko je malo pristojniji prema vama, proda vam nešto i sad ste svi zahvalni do groba. Jel ti ih dao besplatno? Nije. Jesl ti ih donio doma? Nije. Jel ti dao neki poklon? Nije. Znači, čovjek je samo radio svoj posao za koji je plaćen. Jedno "hvala" bi bilo dovoljno, a ne pisat pjesme o tajanstvenom prodavaču.
I šta ti uostalom znaš o rukavicama? Do jučer si vrećice iz dućana selotejpom motao oko ruku a danas si već znalac. Dobro da nisi i test napravio odmah... :prsti:

Mate je jedan jedini
 
U jebote, Nike tek sam danas vidio odgovor. Mislim da sereš samo da se opravdaš. :mrgreen:
Danas sam skoro ušao u taj dućan jer smo montirali Thule točno ispred. Da sam ovo prije pročitao ušao bi unutra sa compom i pokazao im šta pišeš i da i ja hoću sve besplatno. Pa da vidimo ko laže. :mrgreen:
 
mate said:
U jebote, Nike tek sam danas vidio odgovor. Mislim da sereš samo da se opravdaš. :mrgreen:
Danas sam skoro ušao u taj dućan jer smo montirali Thule točno ispred. Da sam ovo prije pročitao ušao bi unutra sa compom i pokazao im šta pišeš i da i ja hoću sve besplatno. Pa da vidimo ko laže. :mrgreen:

J... te Mate ima satelitski internet! E svaka čast! :mrgreen: Tu tehniku ni ja nemam! :mrgreen:
 
Zbog tog satelitskog sranja je imal oko 20 000 kn manje jedan mjesec u đepu :mrgreen:
 
alien said:
J... te Mate ima satelitski internet! E svaka čast! :mrgreen: Tu tehniku ni ja nemam! :mrgreen:

Ma jok, imam samo običnu T-Com karticu. Ali sasvim dovoljno za ući u dućan i pokazati prodavačima šta Nike piše. :mrgreen:
Gigi, to sam se sjebo jer sam išao na IC preko moba. Za sada je račun od te nove kartice vrlo mali, mislim da sam za 20-tak dana potrošio oko 350 kuna a vrijeme provedeno na netu je otprilike isto. :roll:
 
mate said:
U jebote, Nike tek sam danas vidio odgovor. Mislim da sereš samo da se opravdaš. :mrgreen:
Danas sam skoro ušao u taj dućan jer smo montirali Thule točno ispred. Da sam ovo prije pročitao ušao bi unutra sa compom i pokazao im šta pišeš i da i ja hoću sve besplatno. Pa da vidimo ko laže. :mrgreen:

Evo Mate pa vidi tko laže i tko ne laže :p :p :p

http://www.svijetskutera.com/index.php?f=48&a=453
 
Ma idi u krasan kurac, pa ti si ih dobio na nagradnoj igri!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: I to namještenoj, jer kako bi inače ovaj ludi Winder dobio prvu a ti treću nagradu. Ne znam jedino drugoplasiranog, on je možda slučajno izvučen da zavara trag. :prsti:
 
mate said:
Ma idi u krasan kurac, pa ti si ih dobio na nagradnoj igri!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: I to namještenoj, jer kako bi inače ovaj ludi Winder dobio prvu a ti treću nagradu. Ne znam jedino drugoplasiranog, on je možda slučajno izvučen da zavara trag. :prsti:

Faber
I on ti je sa foruma
Par večeri smo zajedno svo troje izašli :mrgreen: