RRiječani..đir????

Dave said:
Trebalo bi biti sunčano sa oblacima i hladnije nego ljetos! ;) U svakom slučaju frend sa Fazerom i ja smo se dogovarali napravit đir ali sam ja ulovio nekakav zestoki prehladitis pa neznam dal cu bit u stanju (iz nosa mi curi ko iz špine ;)).

U zadnji čas (več mrak pao) se ja i frend dogovorili za đir (on bio u zagrebu) pa išli malo po gradu, zaobilaznici i onda do mošćeničke drage. Na putu do tamo smo iz suprotnog smjera sreli barem 6 bajkova, a 1 od njih je bila neka ultraglasna životinja od motora, pretpostavljam neka sportiva. Isao je sam i letio je kroz zavoje kao da je na stazi. Netko sa foruma? :)
 
evo vratili smo se i bilo je ODLICNO!  :D
jedini djelovi tijela koji se nisu smrzli su unutarnji organi pokiveni pancetom  :mrgreen:
pisala bih jos ali smrznuti su mi prsti pa idem se zgrijati :lipotan:  :vatrica:
 
Nekima je bilo hladno, a nekima hladnije...ali ne možeš živjeti bez vožnje i ne možeš živjeti bez vožnje...
Za mene je to bila ugodna vožnja sa bržim dionicama (takve me uvijek vraćaju u djetinjstvo, dok smo se ljuljali na ljuljačkama)....sve 5!

Dakle krenuli sa OMV-a, preko nezaobilaznog Plomina, preko Boljuna, preko Buzeta, preko Buja do Momjana. Zagrijali se Rum-Punčom, te čevapima i pivom...

JA BIH OPET!

Na slikama nepristojna ekipa bikera koji nam okreču leđa te naša ekipa: Igor, Robi, Fredi, Viktor, Jelena i me myself and I
 
Trebali ste još ostat u Momjanu bila je odlična fešta, a i šteta što ste propustili defile.
 
Vukopas said:
baš me zanima zašto si se prozvala  :misli: :mrgreen: :LOL:

:mrgreen:

bilo je bas lijepo i steta sto nisi bio, ali cujem da netko ima novi super cool auspuh :whistle:

(y) :D  kad ces se pokazati?
 
karamela said:
:mrgreen:

bilo je bas lijepo i steta sto nisi bio, ali cujem da netko ima novi super cool auspuh :whistle:

(y) :D  kad ces se pokazati?
uh...puuno će još oroć..na proljeće  (y)...ja sam ti ipak već u godinama,i smeta mi hladnoća  :mrgreen: :LOL:
 
Vukopas said:
uh...puuno će još oroć..na proljeće  (y)...ja sam ti ipak već u godinama,i smeta mi hladnoća  :mrgreen: :LOL:

ooooooooookej  (y)  :D
onda se necemo ni dopisivati do proljeca  :neznam:  :mrgreen:

stavi koju slikicu
 
Dojmovi: lijep djir
Zahvale: svima koji su imali strpljenja cekati me
Cevapi: +5
Opci dojam: +4 (nije 5 zbog temp na povratku  :?)
 
Super đir  (y) (y) bez obzira na malo hladnoće.Ja se napalio i za danas,ali nažalost vrijeme u ku...  :palacdolje:
 
Vukopas said:
uh...puuno će još oroć..na proljeće  (y)...ja sam ti ipak već u godinama,i smeta mi hladnoća  :mrgreen: :LOL:

    :LOL:  haha  :jesus: a ja mislio da si mladic  (y)