RRiječani..đir????

karamela said:
:mrgreen:

bilo je bas lijepo i steta sto nisi bio, ali cujem da netko ima novi super cool auspuh :whistle:

(y) :D  kad ces se pokazati?

sad bar ima nešto i talijanskog na motoru :jesus: :LOL:
 
Mogli bi u subotu neki đir riješit!!! Bit će do 17 temperatura i možda malo kiše  :(

Ima zainteresiranih ako bude suho???
 
ak nejde IgorŽ,  ex Streetfighter, ne idem ni ja

tj. mi neki moramo i radit, a ujutro se i otrijeznit :mrgreen: :LOL: :LOL:
 
Nego što da se gre..... (y) jedino ako bude baš prolom oblaka onda nažalost ne.
 
fredi, na mene računaj....pričekajmo prognozu sutra....mislim da će u nedjelju bolje vrijeme. A možda i ovi s vrha priče mamurluk izliječe...nemam ništa protiv malo kiše, dok se zadnja guma meškolji na spomen proloma..kakva mi se zadnja guma pogledajte na: http://www.youtube.com/watch?v=rH60BQuU-po
 
dolazim u iskušenje da složim motor...ali u subotu sam ionako u samoboru,malo u pitu,vandi,iguani pa na jedan jaaako žestok party,tako da će motor ostati tamo gdje je.  :mrgreen:
 
Kad se ide  (y)


HRKITDM said:
... http://www.youtube.com/watch?v=rH60BQuU-po

Posto me nisi zvao dajem ti samo 4 zvjezdice ****  (y):LOL:
 
Stormbringer said:
Kad se ide  (y)


Posto me nisi zvao dajem ti samo 4 zvijezdice ****  (y):LOL:
Ti si naša zvjezda vodilja,ti odluči rutu i vrijeme.Ja predlažem na neki otok,pošto je tamo puno bolje vrijeme,nego prema Učki.
 
Bemu miša malog :misli: đir :misli: , a ja u subotu moram kao i Vukopas u Samobor, jest i pit :?
Eto jednostavno nemam sreće :mrgreen:
No vi koji ostajete u Rijeci vas ništa ne sprečava stoga uživajte u điru i za mene (y) :piva:
 
Count me in... Ne gren jedino ako bude prolom ili snjeg ili mecava ili tajfuni ili  svedske blizanke u krevetcu mom ....

2 RS Streetfight (aka FZ1  (y) ) i Vukopas: Nemojte previse popit.... ostavite malo i drugim ljudima... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
fredi said:
Ti si naša zvjezda vodilja,ti odluči rutu i vrijeme.Ja predlažem na neki otok,pošto je tamo puno bolje vrijeme,nego prema Učki.

I ja sam razmisljao o otoku (Krku). OK, ajmo ca u 10:00 (ispred moje kuće) pa tebe pokupimo usput. Ostali znaju gdje sam ili se dogovorimo veceras.  (y)

Probat cu popodne ubaciti jednu kartu.

@Chicko, nadam se da nemas nista protiv  (y)
@IgorZ, mozda te iznenadimo  :mrgreen:
 
Stormbringer said:
I ja sam razmisljao o otoku (Krku). OK, ajmo ca u 10:00 (ispred moje kuće) pa tebe pokupimo usput. Ostali znaju gdje sam ili se dogovorimo veceras.  (y)

Probat cu popodne ubaciti jednu kartu.

@Chicko, nadam se da nemas nista protiv  (y)
@IgorZ, mozda te iznenadimo  :mrgreen:

volio bi (y)
 
Stormbringer said:
... OK, ajmo ca u 10:00 (ispred moje kuće) pa ...

Subota, Nedjelja ?
 
Aries said:
Subota, Nedjelja ?


Subota, sutra. Za nedjelju daju kisu.

linza said:
Ja sam vjerojatno u subotu u Rijeci

Javi se kad stignes.