RRiječani..đir????

sretan božić .....
pod borom nisam ništa našao.... ali dida mraz mi je ostavio čaval u gumi....
sigurno je peder doznao da sam mu nekidan rudolfa krčkao u gulašu.....
čaval je zamjenjen vidom.... i sad moram čekat do pon.. da otvori koji vulkanizer da vidu zamjeni crvom....
a koliko sam već puta mislio kupiti set sa crvima....
bit će bolje dogodine....
 
7CA5E17F-3965-415A-93DA-64F2B770670F.jpeg
 
  • Love
Reactions: Modesty40
vida je tako dobro držala.... da sam tek danas ubo crva.....
akumulator međutim već dva miseca pokušava crknut....
nećeš razbojniče.... znam da nisi juasa, nego nešto200kn.... znam da si se samo dvadeset minuta formira.....
znam da te nikad nisam upozna sa punjačem.....
ali ima da odradš još ovu zimu (červrtu)..... pa će lito i bit ćemo opet prijatelji....
 
Da si rekao oko 14...našla bi se bar dvojica :mrgreen:
Taman sam pred 14 otišao,svaka čast vama dvojici,pogotovo feisu,za tebe znam da se voziš stalno ali on inače nije toliko za hladne đireve. Još jednom svaka čast na oproštaju od stare godine👍
 
  • Like
Reactions: Feis123
Taman sam pred 14 otišao,svaka čast vama dvojici,pogotovo feisu,za tebe znam da se voziš stalno ali on inače nije toliko za hladne đireve. Još jednom svaka čast na oproštaju od stare godine👍
Samo da znas, ja sam zvao na đir za oprostaj od ove usrane godine, ali to ne znaci da Thule nebi isao i sam ;)
 
  • Like
Reactions: Dene
Samo da znas, ja sam zvao na đir za oprostaj od ove usrane godine, ali to ne znaci da Thule nebi isao i sam ;)
Kao što sam i rekao,nisi toliko za zimske đireve,što ne znači da ga ne možeš napraviti,a bio sam siguran da je to thuletova ideja tako da si me sad iznenadio 👍
 
  • Wow
Reactions: Feis123
apdejt.....
peder od akumulatora je jutros teškom mukom pokrenuo strojčinu....
po povratku s posla nešto lakše.....
odlučio ga počastit sa jednim punjenjem na renomiranom punjaču od frenda....
izvadim ga ja tako iz motora i gle čuda..... unibat se zove.....
stavim ja njega na punjač.... a on peder kaže punjaču "hvala, ne treba....pun sam"....
lažljivca spojim na detektor laži (multimetar digitalni aliexpres 7ipo eura)....
a detektor izvuče 12.87 velikih v.....
mamu mu.....

ps. i kišnjak još uvik vlaži jaja....
 
  • Haha
Reactions: Feis123
Ja pred dva tjedna kupio novi aku, a gle dva tjedna kise...da sam znao uzeo bi novi ako u 4 mjesecu...bar bi duze potrajala ona moja talijanska prokletinja od motora