RRiječani..đir????

Ja skocio do skrada, iako po prognozi je bila kisa...al proslo bez...gore je milina, prosli vikend sam preskocio jer smo vikend prije imali izlijetanje u zavoju 😔 al proslo dobro, otisla nova prednja guma i zabijena grana u desni bok motora...al rsv opet u pogonu...

 
Ja skocio do skrada, iako po prognozi je bila kisa...al proslo bez...gore je milina, prosli vikend sam preskocio jer smo vikend prije imali izlijetanje u zavoju 😔 al proslo dobro, otisla nova prednja guma i zabijena grana u desni bok motora...al rsv opet u pogonu...

Šteta radi izlijetanja ali bitno da si opet u pogonu 👍
 
  • Like
Reactions: ODST
Nije guma kriva, gume su bt016 pro, na zalost prednja se jako rasjekla, steta jer sam ih stavio prije cca 500km...sad je naprijed neka dunlop za prvu ruku, al uskoro ide opet bt016 pro 👍
 
Ki je rekal da se niki ne pelja
 

Attachments

  • 20220627_083528.jpg
    20220627_083528.jpg
    5.6 MB · Views: 0
  • Love
Reactions: Spori
Lajkam 954 👍
Jedan od najljepših motora ikada👍
Meni osobno utjelovljuje sve što sportski motor mora biti...sječam se jedne u susjedstvu u kombinaciji boja bijela/tamnoplavoljubičasta....agresivno prednje svjetlo, predivan rep, odličan zvuk....kad bi trebao izabrati 5 najljepših motora sportskih ikada definitivno honde 954 i sp01/02, kawasaki zxr750rr i suzuki gsxr 1100 poput onog od Strašila....5. ne znam koji bi bio....možda r1 2004......ali 954....fantastičan dizajn...držao bi ju u dnevnom boravku...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: pikacu79 and Dene