RRiječani..đir????

Ja bio sad do kupjaka, nesto puse al nista strasno...u povratku malo prije delnica tj prije onog mosta iznad pruge, rsv me htio iskipati u zavoju 🙄 u zavoju na "zmijici" zadnji kraj jako zapleso...dobro se gore vozit, al ipak treba biti oprezan na tim starim cestama 👍
 
Ja bio sad do kupjaka, nesto puse al nista strasno...u povratku malo prije delnica tj prije onog mosta iznad pruge, rsv me htio iskipati u zavoju 🙄 u zavoju na "zmijici" zadnji kraj jako zapleso...dobro se gore vozit, al ipak treba biti oprezan na tim starim cestama 👍

da nije do mitasa..
ili do felgi..
 
Ja bio sad do kupjaka, nesto puse al nista strasno...u povratku malo prije delnica tj prije onog mosta iznad pruge, rsv me htio iskipati u zavoju 🙄 u zavoju na "zmijici" zadnji kraj jako zapleso...dobro se gore vozit, al ipak treba biti oprezan na tim starim cestama 👍
Drugi put skreni za Crni lug, Delnice-C.Lug, tu cestu .možeš vozit gore/dole do besvjesti... milina😀😀😀😉
 
Drugi put skreni za Crni lug, Delnice-C.Lug, tu cestu .možeš vozit gore/dole do besvjesti... milina😀😀😀😉
Ja sam jučer popodne (s)krenuo s 33* u Kastvu, IMG_20220717_192423.jpgna ugodnih 21*...i nazad preko Mrzle Vodice (imam s čime na tu cestu), pa preko G.Jelenja i Hreljina ponovo u pakao...
 
pazite ako idete prema crnom lugu jer je crna guja danas skoro postala divlja jagoda. pijesak usred zavoja

IMG_0354.jpeg


danas sam dozivio prvi na ninji, cak mi je koljeno malo ogrebano kako sam preko traperica udario u motor, ali ostali smo cijeli

jedva veselija

IMG_0355.jpeg