RRiječani..đir????

A ne seri da si bio gore bajkom haha. Ja bio autom, u doba velike UDBA želje i htjenja. Najveća tuga mi je da sam došo nakon šta su razbili koš koji je bio tamo - a ponio sam loptu kao, da igram high hoops. Eto, jedna mala anegdota, jamačno će svima poslužiti.
 
nije da me plaćaju da reklamiram, ali moram reklamirat, vjerovali ili ne, u Delnicama, slastičarna Zagreb, ova dva kolača i jedan veliki macchiato, okruglih 20kn, a na onom gnjilom vidikovcu na Plominu, di mi vjera brani da stanem, dobiješ za tu cijenu pola jednog kolača.
Za povećanje doživljaja i stapanje sa prirodom, imate mogućnost i hranjenja ptica, dakle ne može bolje.

oasNtzo.jpg


LlnsXFd.jpg


I tako, na povratku, nakon što sam prošao zahtjevnu dionicu za motocikliste, na potezu Delnice- Crni Lug, stanem se ja odmorit i prije svega divit svom rodnom zavičaju, kad ono vidim netko označio hrvatski Mulholland

OCB2e0H.jpg
 
  • Wow
Reactions: Riker
Naletija san na ovu izjavu tipa iz Srbije.
Baš me zanima kako može nestati jedan motor, nije to šaraf pa moš stavit u džep..
 

Attachments

  • 00EC4942-CD70-406E-A8B8-DA4E66776419.jpeg
    00EC4942-CD70-406E-A8B8-DA4E66776419.jpeg
    85.9 KB · Views: 153
Ljubo guma je testirana i kao takva ( crvljiva) ostaje do daljnjega.
Ako bude kakvih promjena javim.
 
Da da, ali to je slikano prije slike kad sam slikao tvoju naljepnicu, pa nisam još znao da je tvoje mjesto, ali obećajem da neću više, jedino koju sliku sa parkinga ako dopuštaš
 
  • Like
Reactions: Riker
Jučer sam prošao GK krug. Plan je bio na Gornjem jelenju lijevo, međutim zaustavio me znak zabrane prometa??????
Onda sam okrwnuo na drugu stranu.
U povratku sokići u Delnicama i sa suncem u očima doma.