RRiječani..đir????

Evo današnji đir.
Nije za bRRze, već za turingaše.
Mrkopalj oko 18.30 temperatura laganih 15°C.
Temperatura se kretala oko 20°C
I neizbježni štrudel u Fužinama za ekipu.
GK.png
 
  • Like
Reactions: Igor28 and tomo3
Nije za bRRze, već za turingaše.

kako nije, pa tu ima više bRRzih dionica nego touring :D
Meni je Ravna Gora-Mrkopalj tlaka, ali Mrkopalj Fužine mi je draga dionica, iako se na onom potezu skretanje za Fužine kad se ide od Mrkoplja pa do Vrata zna bit pijeska u onim oštrim zavojima, već sam 2,3 puta testirao psihu i mirnu ruku :D
Je čemu ova dionica Brod na Kupi- Brod Moravice
 
kako nije, pa tu ima više bRRzih dionica nego touring :D
Meni je Ravna Gora-Mrkopalj tlaka, ali Mrkopalj Fužine mi je draga dionica, iako se na onom potezu skretanje za Fužine kad se ide od Mrkoplja pa do Vrata zna bit pijeska u onim oštrim zavojima, već sam 2,3 puta testirao psihu i mirnu ruku :D
Je čemu ova dionica Brod na Kupi- Brod Moravice
Usko 2 auta se ne mimoilaze bez zaustavljanja.
Ja sam vozio max 60 km/h.
Ima serpentina na 18% uspona.
Cesta je čista i dosta dobra.
Delnice -Brod na kupi dio su radovi a dio dosta uništen.
 
kako nije, pa tu ima više bRRzih dionica nego touring :D
Meni je Ravna Gora-Mrkopalj tlaka, ali Mrkopalj Fužine mi je draga dionica, iako se na onom potezu skretanje za Fužine kad se ide od Mrkoplja pa do Vrata zna bit pijeska u onim oštrim zavojima, već sam 2,3 puta testirao psihu i mirnu ruku :D
Je čemu ova dionica Brod na Kupi- Brod Moravice
Gdje bi to bilo? :unsure:
 
Eh šta uradi moja nepismenost, da je bilo stavit zarez nakon Mrkoplja, možda bi bilo jasnije da je to ovo raskrižje, odnosno crvena točka na mapi.
 
prošao sam tom cestom u dosta navrata, ali nisam primijetio nigdje tog pijeska...za razliku od ceste od Fužina prema Zlobinu, gdje se na proljeće naježiš od pijeska...
 
[QUOTE = "thule_5689, post: 4991395, član: 3856"]
prošao sam tom cestom u dosta navrata, ali nisam primijetio nigdje tog pijeska...za razliku od ceste od Fužina prema Zlobinu, gdje se na proljeće naježiš od pijeska...
[/CITAT]
Reko bi da je u to vrijeme to i normalno 🤪
 
ja sam iz tih krajeva i apsolutno je normalno da bude pijeska do sredine 6 mjeseca. bude ok za vozit ako nema kise, ali ako padne jaca kisa opet sam pijesak gurne na cestu
 
Uobičajeno je, ali da je baš normalno da početkom šestoga mjeseca bude pijeska po cesti, i nije...na to sam i mislio, a ne na veljaču i ožujako_O
 
Uobičajeno je, ali da je baš normalno da početkom šestoga mjeseca bude pijeska po cesti, i nije...na to sam i mislio, a ne na veljaču i ožujako_O

normalno je normalno da bude, vjeruj :D ovo proljece se uopce nisam vozio bas radi pijeska