RRiječani..đir????

Dosta često sam u GK... Nikad nisam vidio...
Prije par dana pokušali su me upucati u Gerovo😁. Nije uspio 👮‍♂️ izać iz auta🤣
 
[QUOTE = "thule_5689, post: 4994914, član: 3856"]
Su te zaustavili? : Nesigurni:
[/CITAT]
To bi mogli tebe,lako bi se moglo desiti da iz daljine pomisle da si s kamionom dok ne dođeš bliže i skuže da je to ipak samo traktor :mrgreen:
 
Dedin malo ugibalište na pravcu, snimaju smjer iz Delnica. Triput ih vidio u zadnjih mjesec dana. U Zalesini su isto dosta često.
 
Ma ne brini kroz naselje malo sporije i nećeš imati problema.
 
  • Like
Reactions: Feis123
Dedin malo ugibalište na pravcu, snimaju smjer iz Delnica. Triput ih vidio u zadnjih mjesec dana. U Zalesini su isto dosta često.
Kad si ih sreo?
Dal možda preko tjedna?
Ja zadnja skoro 3mj. odem do Severina ili Duge rese i samo jednom sam ih sreo kao što sam napisao u mjestu Sleme.
Pitam jer se dosta opustim 😄 pa ako znaju biti i vikendom da malo usporim a ako su preko tjedna da nastavim kao i do sad 😄
 
Kad si ih sreo?
Dal možda preko tjedna?
Ja zadnja skoro 3mj. odem do Severina ili Duge rese i samo jednom sam ih sreo kao što sam napisao u mjestu Sleme.
Pitam jer se dosta opustim 😄 pa ako znaju biti i vikendom da malo usporim a ako su preko tjedna da nastavim kao i do sad 😄
Sva tri puta su bili tamo preko tjedna.
 
Zasto pobogu kamione?
Ne znam,možda su tražili migrante.
Taj put kad sam ih sreo bili su već imali zaustavljen jedan kamion,ja sam taman bio iza dva auta a pošto su nam blicali smo išli polako i uglavnom niti na te auto niti na motor nisu reagirali ali jedan od njih je pretrčao cestu da zaustavi još jedan kamion iz drugog smijera. Zašto,ne znam.
 
Riječani, kako da dođem do one bijele kupole na vrhu Učke?
Ne preporučam to je radar i kad smo obavljali pregled odašiljača mogli smo doći samo kad je bio isključen vjerovatno zbog remonta.
 
Ne preporučam to je radar i kad smo obavljali pregled odašiljača mogli smo doći samo kad je bio isključen vjerovatno zbog remonta.
Hvala na odgovoru!
Šteta da se ne može gore, pogled mora biti fascinantan.
 
Hvala na odgovoru!
Šteta da se ne može gore, pogled mora biti fascinantan.
Ma može se gore čak postoji nakakav vidikovac ali se ne zadržavati dugo.Ako ideš iz pravca karlovca prođeš Rijeku prema istri i onda imaš obilježeno Učka doduše znak je dosta mali.
 
Koji truli dan, spremio se osvojit središte Istre u Troštima, reko, idem preko Muna do Buzeta, kad ono kurčina.
Čim sam stigao u meni zvončarski neprijateljske Jurdane počne šugavi pljusak i tako sat i pol proveo gledajuć u kišu.
Na kraju otišli na kolač u Delnice, putem sam sreo onog istog koji mi je zabranio slikanje na zavoju, da sam bio sam, okrenuo bi se i išao obračunat, ovako nisam htio radit nerede.
20200816_165135.jpg

20200816_182803.jpg