RRiječani..đir????

ča je ovo, majketi...jedino kužim da je ruska ćirilica o_O
Ako znas cirilicu,onda znas i rusku cirilicu citati...ovo je svjetski forum,nezna svatko engleski oli hrvatski... :)
 
  • Haha
Reactions: Modesty40
Хорошо, что сюда ещё на добрались «Ночные волки»🤣

D0054127-63C7-4E4B-8B80-CA22FABCA5BF.jpeg
 
  • Haha
Reactions: Nero
čovjek jaše konja, , lovi tigra, vozi avion, motor, igra hokej … svašta nešto .. "o temu ni ča puno povedat.."

I neznam kakve veze ima sa temom "riječani":rolleyes:
 
nikako se naučit pameti.....
kad kišnjak propusti na jajima kupit novi......
rezultat ignoriranja problema - opet jaja mokra.......

btw. unibat još radi.....
 
  • Like
Reactions: pikacu79
ja svog ujutro upalio, 28.1 me kiša dobro naprala kad sam išao doma i napokon testirao tu kabanicu (dobra je, samo ju je tlaka osušit), drugi dan jos polumokrog siroteka pokrio, do danas mi se moja 2 mačka valjda 10 puta popišala po kotačima, a logično onda se morao i pas. I tako, vrtim ja motor po garaži, teško je, vidim diskovi uvatili hrđu, ajde to sam 2 put zakočio i adio hrđa, ali su su i glave vijaka od klješta hrđave. Doduše hrđave su lagano od kad sam ga kupio, ali kad sam vidio kako je Tibor onu VTR-ku ispolirao, blago sam ljubomoran.
Sad pitanje za znalce, kad ja za vikend malo poklonim ljubavi motoru, očistim ga, očistim malo i klješta i klipiće ako bude volje, ima li smisla glave vijaka našpricat cink sprejom?
 
ja svog ujutro upalio, 28.1 me kiša dobro naprala kad sam išao doma i napokon testirao tu kabanicu (dobra je, samo ju je tlaka osušit), drugi dan jos polumokrog siroteka pokrio, do danas mi se moja 2 mačka valjda 10 puta popišala po kotačima, a logično onda se morao i pas. I tako, vrtim ja motor po garaži, teško je, vidim diskovi uvatili hrđu, ajde to sam 2 put zakočio i adio hrđa, ali su su i glave vijaka od klješta hrđave. Doduše hrđave su lagano od kad sam ga kupio, ali kad sam vidio kako je Tibor onu VTR-ku ispolirao, blago sam ljubomoran.
Sad pitanje za znalce, kad ja za vikend malo poklonim ljubavi motoru, očistim ga, očistim malo i klješta i klipiće ako bude volje, ima li smisla glave vijaka našpricat cink sprejom?
To sranje više izbija zbog soli i kemikalija na cesti. IMHO