RRiječani..đir????

navodno da nije nista ozbiljno. tamo ljudi ful ulijecu na zaobliaznicu, ne gledaju uopce. ja ako prolazim onuda, bRRza traka uvijek
 
i to isto, ali ulaz na rujevicu sa skurinja i ulaz na zaobu sa skurinja je zajeban dosta. ali jako puno puta sam vidio kako ljudi na ulazu na zaobu ne gledaju uopce nego sam ulete u sporu traku kod ukljucivanja
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Dene
Niti jedan ulaz nije napravljen kako treba,ulaz Škurinje prema Orehovici je prekratak,napravljen je u zavoju, ne pregledan je sam po sebi a još i zaštitna ograda smeta. Ulaz Škurinje prema Istri isti prekratak,isto u zavoju i isto smeta ograda,ulaz Rujevica prema Orehovici napravljen je na nizbrdicu i radi nje i radi ograde ne vidiš dal' idu auti skroz dok se ne spustiš a onda ti ostaje premalo trake za uključivanje,ulaz Rujevica prema Istri , šta uopće reć o tome,osim što je ne pregledan taj ulaz je istovremeno i izlaz za benzinsku. Da nije Linića oni nikad nebi dozvolu dobilo. I sad kad na to dodaš da promet u koji se ukljičuješ se kreće brzinom od 90km/h. Ali svi koji su iz Ri znaju za to ali su govna koja ne žele olakšati ljudima da se uključe. Normalno govorim o onima koji mogu a ne prestroje se
 
  • Like
Reactions: Volcabar and Zek@n
Ne ulječu ljudi nego se telci koji voze po zaobilaznici ne znaju prestrojiti u lijevu traku i olakšati ljudima da se ukljuće
Jedan primjer, kolega je dolazio od Orehovice i na cvoru Škurinje se prestrojio lijevo da olaksa ulazak na zaobu ovima sa Škurinja i kreten nije usporio da ga prupusti, a iza njega je vozio presretac koji ga je prestigao, zaustavio i naplatio mu kaznu. Kolega je bio sa kamionom i to je napravio unatoc zabrani ali u dobroj namjeri, a smeca su ga kaznila. Dene ti ga dobro poznas, stanuje ispod tebe i nosis njegovo prezime. Pa se ti prestrojavaj, ja samo gas sa kamionom pa kud koji mili moji
 
  • Like
Reactions: Dene
Jedan primjer, kolega je dolazio od Orehovice i na cvoru Škurinje se prestrojio lijevo da olaksa ulazak na zaobu ovima sa Škurinja i kreten nije usporio da ga prupusti, a iza njega je vozio presretac koji ga je prestigao, zaustavio i naplatio mu kaznu. Kolega je bio sa kamionom i to je napravio unatoc zabrani ali u dobroj namjeri, a smeca su ga kaznila. Dene ti ga dobro poznas, stanuje ispod tebe i nosis njegovo prezime. Pa se ti prestrojavaj, ja samo gas sa kamionom pa kud koji mili moji
Ne mješaj kruške i jabuke.
Normalno da vozači kamiona se ne smiju prestrojiti jer su u prekršaju. Govorio sam o vozačima auta i da opet ne bude nešto ne jasno rekao sam da se odnosi na one koji se mogu prestrojiti i time pomoći da se netko lakše uključi. Znači vozači auta kad nema nikoga u lijevoj traci.
 
  • Like
Reactions: Volcabar
Jedan primjer, kolega je dolazio od Orehovice i na cvoru Škurinje se prestrojio lijevo da olaksa ulazak na zaobu ovima sa Škurinja i kreten nije usporio da ga prupusti, a iza njega je vozio presretac koji ga je prestigao, zaustavio i naplatio mu kaznu. Kolega je bio sa kamionom i to je napravio unatoc zabrani ali u dobroj namjeri, a smeca su ga kaznila. Dene ti ga dobro poznas, stanuje ispod tebe i nosis njegovo prezime. Pa se ti prestrojavaj, ja samo gas sa kamionom pa kud koji mili moji
E da,ovdje u tom slučaju si je kriv i vozač auta koji ga nije pusti da se vrati u traku a on ga je pustio da se ubaci. Znači vozač kamiona mu na pravi uslugu a ovaj ga zajebe za uzvrat,govno od čovjeka. I da i ja se nebi nikome maknuo pa da kasnije ja imam problema radi toga. Ali najveće smeće u ovoj priči su panduri iz presretača koji su bili iza i vidjeli cijelu situaciju a kasnije se pravili glupi i kaznili ga za prestizanje auta s kamionom u tunelu
 
  • Like
Reactions: Feis123
Pozdrav ekipa vi ste blizu IT. Zelio bi uvesti MotoGuzzi iz 85-e 850cc. Neke vec uvozio motor stariji od 30 g? Ako sam dobro skuzio na carini se placa samo pausal 2000kn? Da li za takve motore vrijedi i PDV caka od auto kuce ili vlasnika? Unaprijed zahvaljujem!
 
Lidl navlaka opravdala kvalitetu :mrgreen:
Screenshot_20210720-171059_Gallery.jpg
 
Da. 3 i kvarat iz firme i do doma taman da se izlije sve iz svih oblaka u blizini i smoči mi i mucice u pupku. Vožnju uz Osječku i po nekim dijelovima obilaznice nema smisla ni opisivati... :mrgreen:
A joj!
 
Da. 3 i kvarat iz firme i do doma taman da se izlije sve iz svih oblaka u blizini i smoči mi i mucice u pupku. Vožnju uz Osječku i po nekim dijelovima obilaznice nema smisla ni opisivati... :mrgreen:
Od kud do kud,gdje radiš i gdje živiš,da znamo o kolikoj je muci riječ 😀