RRiječani..đir????

Bioloski sat mi je i dalje usklađen, di sam stal pišat zadnji put, stao i sad
20210725_170845.jpg


Nakon toga po najbolju buhtlu na svitu, a to bi bilo u Brodu na Kupi
20210725_175001.jpg

A sad po burek va Delnice i spreman san za novi radni tjedan.
 
Jok, u 16.00 krenuo i isao direktno gore.
I kurčina, prodali sve bureke do podne, ostao bez njega, propao mi radni tjedan već unaprijed
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
I nitko mu ništa ne može. Koliko god su se trudili. Na kraju su samo nabandali znak stoka na cesti.
Da se po trude mogli bi, te kravetine su stalno tamo, lijepo veterinarsku inspekciju, u kamion ih potrpat, prodati i lovu u proračun, a gazdi kaznu bez mogućnosti žalbe. Kad neko pogine bit će priče dva dana i pojeo vuk magarce. Jeben ti ovu porciju od drzave
 
Mi danas do fuzina, pa to piste i onda opet natrag u brdo do jelenja i na drugu stranu spust prema kraljevici...inace je 996 umjesto tmaxa, al jedan talijan je zakazao pa tmax uskocio
 

Attachments

  • IMG_20210725_151606.jpg
    IMG_20210725_151606.jpg
    3.7 MB · Views: 0
  • IMG_20210725_151556.jpg
    IMG_20210725_151556.jpg
    3.9 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Spori and pikacu79
Igore...sta ti pijes,kad je sve tako zeleno di pišaš ... :unsure:
 
Samo prirodno, domaće vino i rakiju najčešće, ako radim bevandu onda sa vodom iz šterne, ništa umjetno u mene ne ide.
 
Da se po trude mogli bi, te kravetine su stalno tamo, lijepo veterinarsku inspekciju, u kamion ih potrpat, prodati i lovu u proračun, a gazdi kaznu bez mogućnosti žalbe. Kad neko pogine bit će priče dva dana i pojeo vuk magarce. Jeben ti ovu porciju od drzave
Prije će bit,zgazila krava motorista 😀
Ali stvarno,netko će naj.....
 
17:00 krenuo do Severina i laganini doma.
Kakve slike kakvi bakrači nisam se skidao s motora.
Uživancija motora više nego auta.
 
  • Like
Reactions: Dene and Feis123
Zavoj je spuštanje u Čabar, a rijeka je 100m od graničnog prijelaza u Brodu na Kupi, na cesti prema Brod Moravice, a sad znate i gdje je ta najbolja pekara (Kupa)
Screenshot_20210725-200909_Maps.jpg
 
Aha, bio sam tuda par puta, nisam valjda stajao, lijep đir gore, od cijelog tog poteza ostalo mi urezano kako je Gerovo ful lijepo selo.
 
Aha, bio sam tuda par puta, nisam valjda stajao, lijep đir gore, od cijelog tog poteza ostalo mi urezano kako je Gerovo ful lijepo selo.
A meni raskopana cesta od Delnica prema Brodu na Kupi. Kad je to bilo? Hmmm 2019. ja mislim.
Ja sam okrenuo desno na Brodu i izašao tamo negdje oko Donje dobre meni se čini.
 
su dobre ceste po gorskom? mislim prolazim s autom non stop ali s motor nikako. gledao sam dionica prema gerovu mi djeluje dosta odlicno