RRiječani..đir????

kako sam danas mislio da sam napravio najvecu gresku ikad. sjednem na motor i odmah se krenem znojit. dodem do bakarca i vidim ljude kako uzivaju na moru i u sebi mislim ajme kako bi bilo dobro se bacit u more sad. pregrmim to more u mislima i napravim dir iznad bakra, vracam se nazad i vrag mi ne da mira i skrenem od hreljina za gornje jelenje. jedva da je bio koji auto na cesti jos onaj prvi dio nanovo asfaltiran...ma divota. i kad sam dosao na gornje jelenje osjetim u sebi da bi mogao i do delnica. gore divota, nema auta po cesti, temperatura ugodna ali najveci problem su bube, koliko ih ima da nakon nekog vremena se izgubi vidljivost. i evo jedne slike za kraj ove mudre i duge poruke

IMG_0302.jpeg
 
zato vozim u kupacim, majici,i svako maloo stanem i bućnem se, ne idem u planine...,nekidan do Karlobaga 8 puta kupanje jedan smjer, u povratku 8 kupanja, skoro ista stajanja...prodje dan, koja divota... di zuriš...
 
  • Like
Reactions: Feis123 and Spori
zato vozim u kupacim, majici,i svako maloo stanem i bućnem se, ne idem u planine...,nekidan do Karlobaga 8 puta kupanje jedan smjer, u povratku 8 kupanja, skoro ista stajanja...prodje dan, koja divota... di zuriš...
Car si ...(y)
 
  • Haha
Reactions: Paf
Novi asfalt se radi za gornje Jelenje, semafor nakon vidikovca, dosta vjetra i kamencica i naravno kukaca😂
 
  • Like
Reactions: Dene
Novi asfalt se radi za gornje Jelenje, semafor nakon vidikovca, dosta vjetra i kamencica i naravno kukaca😂
Hvala na info.
Ah kukci!! Poptatni element. Ima vode i papirnatih maramica. Dva puta zamahnem preko vizira i kao novi.
 
Da je bar asfalt, nego ono smece od mikroasfalta ili kako vec zovu
Koji je problem sa tim?
Koliko ja znam sve od jadranovog pa do Crikvenice,čak mislim i dalje je napravljeno s tim,pa koliko ja vidim,sve je ok
 
Koji je problem sa tim?
Koliko ja znam sve od jadranovog pa do Crikvenice,čak mislim i dalje je napravljeno s tim,pa koliko ja vidim,sve je ok
Odi od Šepić do Valbiske. Ka ta sro fa!!!!!!!
Made by Mikić.