RS 125 edition :)

Boky

New member
evo imao sam jedan stari komplet maski od motora pa sam se isao malo zezati... imao sam prije prometnu pa su bile sve popucale, u 300komada i doso na ideju da ih pokrpam, obojam i malo preuredim...

zatvorio sam si far gdje je dugo svijetlo... sada sam stavio samo 2 maske te, jos imam bocne maske koje su obojane samo treba lak bacit... to bi trebalo biti danas gotovo pa budem stavio slike...

sic od suvozaca sam si kopirao sa poliesterom i ogitao, samo treba jos bacit sprickit i obojat... i to ce biti gotovo uskoro, al budu slike...



 
trebo si oba svjetla zatvorit i napravit oklope za trke...  :jesus: bilo bi bolje ovak mi ej retardirano sa jednim svjetlom...inace mi je za 5
 
malo mi je glupo sta si zatvorija jedno svitlo , triba si ili oba il nijedno, al svidja mi se boja, rezervar mi je bas lip...
 
Veki051 said:
Meni se baš sviđa ovako..a sa čime si to zatvorio?

poliesterom sam radio to, zatim nakon toga sam morao oblikovati gitom, i to vlaknastim, pa onda finim gitom... i dobio to..

nisam htio zatvarati oba fara jer nebi imao svijetla, mislio sam da stavim lece al nisam znao gdje ima za nabavit a zurilo mi se pa sam napravio ovako, a i nije kasno staviti ;)