RS 125

bikerboy said:
vozio sam cvaju do prije 2tjedna :wink:
ali da tvoja ima 45-48ks bojim se da bi se potrošila svaki mjesec :wink:

veliki "potpis"!!!!!!!!!  (y)
205km/h malo smijesno, al ako covijek tako kaze-zasto ne!!  8)
 
bikerboy said:
vozio sam cvaju do prije 2tjedna :wink:
ali da tvoja ima 45-48ks bojim se da bi se potrošila svaki mjesec :wink:

pa zasto nije moguce, ako ima kit,auspuh, gljivu, a motor je kupio, mozda ni nezna da ima neku sportsku radilicu, lezajeve radilice i ostale pizdarije, to bi morao imati da bi isao 200...

evo usporedbe, znaci on ima kit, auspuh(koji da pun kurac) gljivu i ide 200, a moj serijski motor, jos mi kazu da je motor zatvorena verzija- u trogiru-promoto di sam ga i kupio (sto nevjerujem da je zatvorena 15ks) i ide 165 bez problema a naterao sam ga najvise 172 i sta tu nije cudno??

sam da kazem kako moze onda nakitani runner sp sa svim mogucim od primjera: glave sportske, multivar karb 28 mm polinijev spuh onda cilindar i klip na poliranje, novi ležajevi, karike, semerinz,i vodena pumpa, onda nova malossi radilica, struju pa deltu i  onda motor ide nenormalno... moze ici cak 160-165 a skuter...

mislim da sam upravu...  (y) (y) (y)
 
djuka0505 said:
serijski omjer lancanika je 16-39, kod mene je 17-39
a jedan zub vise naprijed znaci puno, kao 2-3 manje na zadnjem lancaniku!!
ajd smiri malo dozivljaj
jesi ti to na stolu izmjerio te kone ili si ti to odokativno ocijenio
 
Kaj nejdeš vozit PH s tim motorim, možda ne bi skužili da je 180 ccm! :mrgreen:
E da je meni prošle sezone bil takav motor....... s tolko konja!?!?!
Altemonto bi se mogel skriti u Alpe Adriji! :mrgreen:

Šalu na stranu, mislim da je to malo  :wink: previše al ako stvarno kažeš da je to tak onda dobro! (y)

Bum pital mog bivšeg mehaničara, on je tata-mata za cvaje, pogotvo apriliju! (y)
 
Boky said:
pa zasto nije moguce, ako ima kit,auspuh, gljivu, a motor je kupio, mozda ni nezna da ima neku sportsku radilicu, lezajeve radilice i ostale pizdarije, to bi morao imati da bi isao 200...

evo usporedbe, znaci on ima kit, auspuh(koji da pun kurac) gljivu i ide 200, a moj serijski motor, jos mi kazu da je motor zatvorena verzija- u trogiru-promoto di sam ga i kupio (sto nevjerujem da je zatvorena 15ks) i ide 165 bez problema a naterao sam ga najvise 172 i sta tu nije cudno??

sam da kazem kako moze onda nakitani runner sp sa svim mogucim od primjera: glave sportske, multivar karb 28 mm polinijev spuh onda cilindar i klip na poliranje, novi ležajevi, karike, semerinz,i vodena pumpa, onda nova malossi radilica, struju pa deltu i  onda motor ide nenormalno... moze ici cak 160-165 a skuter...

mislim da sam upravu...  (y) (y) (y)
NIcht,nicht...to je otvorena verzija što mi imamo  :wink:
 
E da!

Ak neko možda oče kupit 125 RS (u biti SP - Arrow auspuh, tanki lanac, tanki lančanici, štelajući plinski zadnji amortizer, čelični lajtunzi, oklopi za stazu, 2 pleksija povišena u rezervi) 2001. godina (kupljen 2003. u ING-KART-u), novi (ne korišteni) orginalni oklopi te NOVE Micheli Power Race Soft gumije!

Evo i slikice:
 
Boky said:
pa zasto nije moguce, ako ima kit,auspuh, gljivu, a motor je kupio, mozda ni nezna da ima neku sportsku radilicu, lezajeve radilice i ostale pizdarije, to bi morao imati da bi isao 200...
zato što bi to onda bio motor malo slabiji od onih u moto gp-u 125ccm a oni traju po jednu utrku!
znači ako mu motor ima 48ks onda ga vjerovatno slaže svakih 2-3tjedna :wink:
mislim da je kakvih cca 40ks maksimalno kaj se može izvuč iz njega da i traje nešto :wink:
 
ja samo znam da je frend iz bjelovara imal cagivu mito, negdje 93 i da je na hladno isla 205 po grobniku, serijska, ovi su mu prije trke otvarali masinu da vide da nije nekaj delal na njoj.... pa vi sad vidite, pa sad nevidim razloga da ova aprilia 2006 ide manje
 
48 ks,45 ks,dečec jel ti netko dao čudne bijele cigarete koje su zadebljane prema vrhu???

205 kmh,po satu da ali ti je to realno oko 175 ili nešto malo više.

rs 125  sa mikunijem tmx 35,klipom sa jednom karikom,trkača struja,kompletni arrow, Fontana cilindar(ako se dobro sjećam),šireni kanali i šta ti ja znam šta ne , 190 kmh i oko 39 ks s tim da je motor trajo jednu sezonu jedva.

kolega pa yamaha yz 125 cross ima 40 KS SERIJALA,mislim  :mrgreen:
 
neznam kakve su te vase super 125ice :misli:i ja vozim zasad još mito 125, imam polinija gore ,gljivu .i nejde više 185 po satu, :(
kolko vi kg imate da vam 125ice "lete" :mrgreen:
 
ok, vjerojatno sam pretjerao sa snagom, ali sa polini kitom, gianelli auspuhom, karbom 34 mm i gljiva filterom ima bar 42 ks, i po mom satu je potegnuo 205 km/h, a normalno je da sat pokazuje vise, kao i na svakom motoru!!!!
 
piroman said:
ja samo znam da je frend iz bjelovara imal cagivu mito, negdje 93 i da je na hladno isla 205 po grobniku, serijska, ovi su mu prije trke otvarali masinu da vide da nije nekaj delal na njoj.... pa vi sad vidite, pa sad nevidim razloga da ova aprilia 2006 ide manje
Motori iz 93 su pun k,,,ac jaci od ovoga od kojem on govori,npr. DT iz 92 je tvornicki ima 36 KS,a DT iz 2000 ima 13 KS
 
Billy the Kid said:
NIcht,nicht...to je otvorena verzija što mi imamo  :wink:

ma neznam ja vise jel otvorena ili nije... meni je glavno da on ide za sada... i da mi se kida nenormalno... al ajd... za cega sluze garancije..

e vec kada pricamo o tome jel se vama koji imate sada rs 125 2006g. kida??? onak jel imate kvarova...

sorry ak je OT!!  :wink: :wink:
 
SP said:
Motori iz 93 su pun k,,,ac jaci od ovoga od kojem on govori,npr. DT iz 92 je tvornicki ima 36 KS,a DT iz 2000 ima 13 KS
ajd ne pričaj gluposti,dt ni sa turbom nebi imo 36 ks,koji je vama qurqc dečki pa nisu ovdje ljudi jeli lude gljive i rotkvicu,pa vi se razbacujete sa konjima ko na pijacu.

dt 125 iz 93 imo 36 ks a yz iz 2002 kakava sam ja imao ima 39 ks,daj oladi :LOL:
 
djuka0505 said:
ok, vjerojatno sam pretjerao sa snagom, ali sa polini kitom, gianelli auspuhom, karbom 34 mm i gljiva filterom ima bar 42 ks, i po mom satu je potegnuo 205 km/h, a normalno je da sat pokazuje vise, kao i na svakom motoru!!!!
:uff: :uff: :lolcry: :lolcry: :rofl: :rofl: :hura: :hura:
 
Boky said:
ma neznam ja vise jel otvorena ili nije... meni je glavno da on ide za sada... i da mi se kida nenormalno... al ajd... za cega sluze garancije..

e vec kada pricamo o tome jel se vama koji imate sada rs 125 2006g. kida??? onak jel imate kvarova...

sorry ak je OT!!  :wink: :wink:

Pa ako pričamo o modelu "MyRS125", znači `06, `07 nema se tu šta pokidati osim ako nisi pojeo hrast s njime... :nasilni:  :xmas:
To je "new" i ako ga redovito servisiraš i održavaš i ne nabrrijavaš onda sve pet... (y)
Što se tiće max. brzine mlatite praznu slamu motor ide cca 170Km/h i kraj priče... 8)
BTW...motor se ne kida sam od sebe kidaju ga divljaci... :konjic: :shock: 8) :shock:
 
matej said:
ajd ne pričaj gluposti,dt ni sa turbom nebi imo 36 ks,koji je vama qurqc dečki pa nisu ovdje ljudi jeli lude gljive i rotkvicu,pa vi se razbacujete sa konjima ko na pijacu.

dt 125 iz 93 imo 36 ks a yz iz 2002 kakava sam ja imao ima 39 ks,daj oladi :LOL:

Dt iz tog doba ima 28 ks
 
Switch said:
Pa ako pričamo o modelu "MyRS125", znači `06, `07 nema se tu šta pokidati osim ako nisi pojeo hrast s njime... :nasilni:  :xmas:
To je "new" i ako ga redovito servisiraš i održavaš i ne nabrrijavaš onda sve pet... (y)
Što se tiće max. brzine mlatite praznu slamu motor ide cca 170Km/h i kraj priče... 8)
BTW...motor se ne kida sam od sebe kidaju ga divljaci... :konjic: :shock: 8) :shock:

ma pricaj ti sta os...

jebiga ja sam ga kupio prije godinu dana, jest da sada imam 11000km, a na 7500 mi je otisao klip, karike i katalizator... sreca pa imam garanicuju...

zivcira me
 
Boky said:
ma pricaj ti sta os...

jebiga ja sam ga kupio prije godinu dana, jest da sada imam 11000km, a na 7500 mi je otisao klip, karike i katalizator... sreca pa imam garanicuju...

zivcira me
na 125ccm rs ja dok sam ju imao  svakih 5 tkm novi vertex klip ili još bolje prox japanski i neće  se desit da zariba,zariba ti zato jer se klip i karike jednostzavno potroše a trošak novog klipa je 700 kn i malo spretnija ruka ga recimo za 1,5 h instalira  i upali.