RS 125

matej said:
na 125ccm rs ja dok sam ju imao  svakih 5 tkm novi vertex klip ili još bolje prox japanski i neće  se desit da zariba,zariba ti zato jer se klip i karike jednostzavno potroše a trošak novog klipa je 700 kn i malo spretnija ruka ga recimo za 1,5 h instalira  i upali.

ma aj lako je promijeniti klip i karike... napravi se i za manje od sat vremena... brzo to ide... sam onda treba dok upali ;)
 
Boky said:
ma aj lako je promijeniti klip i karike... napravi se i za manje od sat vremena... brzo to ide... sam onda treba dok upali ;)
gle možeš to napravit i za 15 min ali ako ćeš lijepo oprati sve skupa,postrugati stare brtve,stavit nove,i na tanane upasati treba jedno sat i pola,radim to već godinama dečkima koji mi tjeraju motore na servis pa recimo da je to nekakav prosjek da se taj posao dobro i pedantno odradi!!!
rs je super motor,ovi novi mi nisu nešto,nemaju onaj šus kakav ima recimo rs 125 95-98 god,ja sam osobno imao rs 125 chesterfield sa svakakvim điđama po mašini  i motor je super ali malo malo stane i traži 100 ili 300 e da ide dalje!