rs 250 ventilator ????

alenko_636

New member
ovako... rs 250 nema ventilator... a ja se jako cesto vozim polako po gradu, tj. nemam ga bas po gradu ni di brzo vozit, a ako ga vjetar ne hladi onda lako i zakuha... srecom nije mi se desilo... :jesus:

ali opet zanimalo bi me dali se to moze napravit, mislim ugradit taj ventilator???

hvala
 
pa nije rs 250 caffe racer...... :shock: To je za derati po cesti/pisti... (y). U principu bi se dalo montirati...samo moras pronaci mjesto na hladnjaku za termoprekidac koji bi palio taj ventilator...zatim jedan relej..osigurac...i nesto ozicenja...
 
gle meni pise temperatura... jel bi se to dalo... npr. da ja taj prekidac palim dok se vozim po gradu da radi non stop??? a kad izadem iz grada da to ugasim??? jer mi se tako cini da bi bilo i manje zajebancije oko svega toga... oprostite ako pricam gluposti, ali stvarno me zanima...

a znam da da je za derati po pisti... ali vise volim tu apriliu vozit nego 636-icu... kawa i tako ide sad na prodaju zbog auta...

2-t mi je veci gust...  :LOL: :LOL: :LOL:
 
mozes....i tako...samo ipak..posto ventilator "guta" dosta struje...pozeljno je da stavis relej...tako da palis preko mase releja...manja opterecenja....Relej mozes nabaviti od nekog auta...30 ampera bi moglo biti dovoljno(zavisno koliko je jak ventilator). I jedan osigurac...leteci.za svaki slucaj... :mrgreen:
 
di bi mogao taj ventilator nabavit??? lako cu ja to spojit... brat mi je auto elektricar... mene samo zanima dali bi se mogo stavit ventilator od nekog auta???? ili to treba biti manje???
i kako bi ja sve to prispojio na hladnjak ??? da stoji pored hladnjaka???
:misli: :misli: :misli: :misli:
 
alenko_636 said:
di bi mogao taj ventilator nabavit??? lako cu ja to spojit... brat mi je auto elektricar... mene samo zanima dali bi se mogo stavit ventilator od nekog auta???? ili to treba biti manje???
i kako bi ja sve to prispojio na hladnjak ??? da stoji pored hladnjaka???
:misli: :misli: :misli: :misli:
to bi ti bilo najbolje naci od skutera(primjerice runner fx 180...sp 180...) jer po dimenzijama bi ti najbolje odgovaralo.Ako je brat elrktricar onda nema beda. Relej spajas...jedan + na bateriju(stalni)...masa (stalna)...masa preko prekidaca i plus za ventilator..principi su ti...zavisi od releja kojeg upotrebljavas...
 
nessuno said:
Ajd ti daj cijenu za RS250 da ga ne mucis vise po gradu.

cijena toga motora je 22000 kn... top stanje... mozda i manje bi se dalo dogovorit... ali inace vec imam kupca tako da, ne hvala...
 
alenko_636 said:
a kako cu taj ventilator pripasat gore
???? :misli: :misli: :misli: :misli:
uzmeš sa kučištem i stegneš ga za hladnjak
 
bmw m 5 said:
sta sad ne pali..aprilija..??  :LOL: salim se....

ma en nego nisam jos iso po ventilator... pitanje je dal ce stat...
stvar je u tome da bi se ja mogo pomirit sa tim da aprilia ne pali... ali ti sa svojim bmw-om se jos nisi pomirio...
:jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
:dobar: :dobar:
 
alenko_636 said:
ovako... rs 250 nema ventilator... a ja se jako cesto vozim polako po gradu, tj. nemam ga bas po gradu ni di brzo vozit, a ako ga vjetar ne hladi onda lako i zakuha... srecom nije mi se desilo... :jesus:

ali opet zanimalo bi me dali se to moze napravit, mislim ugradit taj ventilator???

hvala
.

ne kuzim zasto bi zakuhao.ja svog vozim po gradu i po otvorenom i nikada nisam imao problema sa temp.moj savjet ne diraj nista (y)
 
twostrokenolimit said:
.

ne kuzim zasto bi zakuhao.ja svog vozim po gradu i po otvorenom i nikada nisam imao problema sa temp.moj savjet ne diraj nista (y)

ma stvar je u tome da se ja vozim po gradu pa stanem, a kod nas je guzva po lejti jako velik, non stop stojis, pa se dva metra pokrenes itd... meni se jako grije kad je temperatura vani 35+ a brzina 5 km/h... pa sam odlucio ubacit ventilator... :misli: