rs 250

cici125

New member
ovako stvari stoje motor je u voznji krepal kaj da je nestalo struje medutim kaze tip da struje ima , al motor se ne moze vise upalit na kurblu a kaze da bi mozda na guranje upalil ne znam  :misli: razgovaral je s nekim tipom i taj tip mu kaze da je mozda zaribal al on veli da nemoguce da je zaribal jer je mjesalica upaljena i jos u rezervar lije malo ulja  :misli: :misli: , rekel je da je mozda i neka mala greska da su se karburatori rastelali pa ih treba uskladit il je jedan karb  krepal ili mozda bobina ne znam ima li ko ideje kakve ?? motor je 98. godiste... hvala i pozz...
 
Kompresija i karike.....ako struje ima...i benzin dolazi..nema puno filozofije....cilindre van .... 8)
 
Jesi li siguran u to ?.....Imas li racune dijelova ...? Nesto se desilo....unutra...probaj skinuti svjecice i izmjeriti kompresiju....ako nemas mjerni uredaj....onda probaj rukom kurblati dok su svjecice stisnute u glavama....morao bi pod rukom osjetiti dosta veliki otpor. Ako kurbla ide lagano...onda je definitivno nesto crklo....
 
Možda probati direktno malo benzina u frge štrcnut ili u cilindre?  :misli:
 
ma prije 2 mj. se taj motor prodaval nove gume lanac lancanici klipovi i karike i taj lik ga je kupil a sad mu hitno trebaju pare a registiran je jos oko 10 mj , i sad mu je to krepalo nema pojma kaze da se kurblat moze i sve da nije zacvikalo cuo se s nekim tipom i rijeke i kaze mu da su mozda karbovi , ja nemam taj motor kod sebe ja bi ga mozda kupil zato pitam  :mrgreen: pa ako nije problem neki ja bi ga uzel onda mozda...
 
Jebi ga stari..ovako na daljinu ne rijesis nista. Ako je karoserija dobra...plastike...ovjes...diskovi...i ako je cijena zanimljiva....odes i pogledas. On ti moze govorit sta hoce. Nemora motor zacvikati a da nebudu sjebani klipovi. Mozda je netko promijenio samo karike...a tko zna kakvi su cilindri....koliko km ima....itd...itd. Moj savjet....nije Rab na kraju svijeta. Ako zelis taj motor.....odi i pogledaj... (y)
 
a nista vidjet cemo ako se skupi lova i nebude prodan cu otic pa da pogledam...hvala na odgovorima...
 
moj savijet... ne pod koju cijenu ne kupuj taj motor... to je skuplji sport nego jedan gsxr 600... stedi pare i kupi nesto 4 taktno... e taj motor pije vise ulja nego ti pive kada ides van....
uglavnom moj savjet je da se to ni novo ne ispalti kupovat... gle imam ga i znam o cemu pricam... sa ti mda moj radi kao nov...
 
moral sam ici poglednut ga i mozda bi ga uzel , ali nazalost dan prije nego sam moral ici je bio prodan... ma znam ja kolko to trosi itd...
 
eh jebiga pare sam nabavio , ali onda nikako da se s stricom nadem jer on ima kombi pa da bi ga odma uzel... nadam se ce ih biti jos tokom zime za srafljenje  :mrgreen: otiso je u bjelovar...
 
ja cu svoga prodavati negdje oko uskrsar... dok ga usminkam do kraja... felge polirane... zadnji kraj ide novi... svaka vida ce doc nova(crvene boje), i tako enke gluposti, mozda veci diskovi, i to je to... uglavnom bit ce jako ljep ...
 
bukva said:
....baš me zanima tko se usrećio...... :LOL:
ne znam, lik mi je rekel da je mijenjal za neki drugi motor , vjerojatno skuter jer je samo za skuter htel mijenjat...
 
bukva said:
veći diskovi? zašto???? :misli:

pa veci diskovi zato sta je motor i ljepsi... tj. veci i drugog oblika a i boje, ja volim sminku, a motor ide super, mu vise ni ne treba...  zato sad samo uljepsavam  i onda prodaja...
 
cici125 said:
ne znam, lik mi je rekel da je mijenjal za neki drugi motor , vjerojatno skuter jer je samo za skuter htel mijenjat...
prodaje ti DULF s foruma  svoju

sam kaj trenutno ima probleme s lančanicima :mrgreen:

2000g rossi replica
 
marko88 said:
prodaje ti DULF s foruma  svoju

sam kaj trenutno ima probleme s lančanicima :mrgreen:

2000g rossi replica
kolko traži za taj motor