RS125 2006

Status
Not open for further replies.

Red Eye

New member
Cjelo vrijeme me muci... neznam koj kit kupitit za nju nesto sam vidio od hebo i polini ali neznam na sta da se odlucim dali bi mi itko znao preporuciti između ova dva ili ako zna nesto bolje !!!


P.S. e da stavio bi i novi spuh mislio sam staviti od gianelli jel ok?
 
Red Eye said:
Cjelo vrijeme me muci... neznam koj kit kupitit za nju nesto sam vidio od hebo i polini ali neznam na sta da se odlucim dali bi mi itko znao preporuciti između ova dva ili ako zna nesto bolje !!!


P.S. e da stavio bi i novi spuh mislio sam staviti od gianelli jel ok?

Znaš koji ti je kit bolji??Nijedan...
Stavljaš na novi motor kit :misli: Fali ti brzine(savjet:kupi onda novi motor)ili je zaribala?
Gianelli je o.k.,u svakom slučaju bolji od standardnog...
 
rado bi ja kupio jaci motor ali jedan problem nemam 18 god da imam A kategoriju a posto je ovaj naj jaci u svojoj klasi nemam drugog izbora nego samo jos malo pojacati ga!!
 
šteta na novi motor kit... ako nemaš ventil, prvo njega kupit...
od stare future ti sve paše
 
Ja ne bi dira tvorničku garnituru ,baš je šteta.Otič če ti prije klipnjača,počet če ti klapat kuplung...Ima sam Gianelli auspuh na Apriliji etx 125 i na Apriliji amico 50,strava zvuk , skuter mi je iša brže,a etx isto samo je puno bolje zvuča. (y)
 
ti ideš u talijansku školu je tako?
gle,nhf,ali prolaziš kraj moje zgrade svaki dan ispod 5 tisuća okretaja a gume su potrošene po sredini...
ne želim ni svađat se ni pametovat,ali jeli to stvarno potrebno  :wink:
btw.ja sam Andrej (Koži su me zvali),ako me se sjećaš iz Kvarnera...
 
...stavi kit!!!  :wink:


...i meni prodaj staru garnituru!!!  :jesus:


..sad ozbiljno, mislin da ide sasvim pristojno za 125ccm, a sko nemas godina za jace
strpi se jos koju godinu, a do tada vozi ovo (rs)!

8)
 
Billy the Kid said:
ti ideš u talijansku školu je tako?
gle,nhf,ali prolaziš kraj moje zgrade svaki dan ispod 5 tisuća okretaja a gume su potrošene po sredini...
ne želim ni svađat se ni pametovat,ali jeli to stvarno potrebno  :wink:
btw.ja sam Andrej (Koži su me zvali),ako me se sjećaš iz Kvarnera...

sjecam te se kako ne!!!!  Treniras li jos?
 
Red Eye said:
Imas koj prijedlog za ventil ??? (koja marka )
ti imaš ventil na motoru...on je mislio da imaš zatvorenu verziju od 11 kw...
 
Billy the Kid said:
ti imaš ventil na motoru...on je mislio da imaš zatvorenu verziju od 11 kw...
ne vjerujem da misli na to!! Zao jer kaze mi prijatelj iz Cakovca da si nabavim dobar auspuh i da si kupim super ventil i da ono sta poslije 6.000 okretaja motor postane agresivan  se spusti na 4.500 i da moze povuci 190km/h
 
znaci ti si taj...cuo sam da se hvalis po skoli kako si razvukao motor do 100km/h (ili tako nesto)  :LOL:
 
Red Eye said:
ne vjerujem da misli na to!! Zao jer kaze mi prijatelj iz Cakovca da si nabavim dobar auspuh i da si kupim super ventil i da ono sta poslije 6.000 okretaja motor postane agresivan  se spusti na 4.500 i da moze povuci 190km/h

jbte kaj ti radis iz toga  :palacdolje: vozi ga kakav je, unistit ces taj motor ako ces ga terat ko majmuna stalno, je da je 2T i da ga treba terat, al ne tolko jbte  :palacdolje: pitaj ybr-ovca kaj mu se braticu desilo s mitom 125 kad ga je tero 190  :LOL: :LOL:
 
Red Eye said:
da razvuko motor do 100km/h ali naravnici od 35 metara !! a najvise sto sam uspio je 152 km/h

ak ga tak budes tretirao, razvuc ces ga al po glomaznom otpadu  :LOL: :LOL:
 
Ak misliš uzeti kit, uzmi u obzir i to da kad budeš išel na vožnju nekam malo dalje, moral u džepu nositi novi klip! :LOL: :LOL:  Nemoj stavljati kit, razhebal budeš motor i više ti nikad ne bude isti ko i prije!
 
Goran Lepčin_Goc said:
Ak misliš uzeti kit, uzmi u obzir i to da kad budeš išel na vožnju nekam malo dalje, moral u džepu nositi novi klip! :LOL: :LOL:  Nemoj stavljati kit, razhebal budeš motor i više ti nikad ne bude isti ko i prije!

ma nek unajmi mehanicare sa kamionom i pokretnom radionom pa nek vozi :mrgreen:
 
Tolca said:
ma nek unajmi mehanicare sa kamionom i pokretnom radionom pa nek vozi :mrgreen:
da to bi mi bas trebalo ... hehe Tolac vidi privatnu poruku....... e vec kada smo tu da imam pokretni servis!!! hehe
ne sada sam skuzio da bolje ne ceprkati dok je nov mozda godinu dana prije nego st ga promjenim mogo bi staviti kit ? sta mislite
 
Red Eye said:
da to bi mi bas trebalo ... hehe Tolac vidi privatnu poruku....... e vec kada smo tu da imam pokretni servis!!! hehe
ne sada sam skuzio da bolje ne ceprkati dok je nov mozda godinu dana prije nego st ga promjenim mogo bi staviti kit ? sta mislite

vozi ga takvog kakav je, kad navrsis 18 kupis nes jace, ak si mozes priustit rs125, vjerujem da ces moci izdvojit par 1000 vise za nesto jace  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.