RS125 2006

Status
Not open for further replies.
Red Eye said:
Cjelo vrijeme me muci... neznam koj kit kupitit za nju nesto sam vidio od hebo i polini ali neznam na sta da se odlucim dali bi mi itko znao preporuciti između ova dva ili ako zna nesto bolje !!!


P.S. e da stavio bi i novi spuh mislio sam staviti od gianelli jel ok?

rsv mille...
 
pa to je kit koji paše...al ne znači automatski i da valja...:mrgreen:
 
Red Eye said:
ne vjerujem da misli na to!! Zao jer kaze mi prijatelj iz Cakovca da si nabavim dobar auspuh i da si kupim super ventil i da ono sta poslije 6.000 okretaja motor postane agresivan  se spusti na 4.500 i da moze povuci 190km/h
to je elektronika ventila,ali u biti kupi ti sebi super ventil...imaš u Zagrebu u Ilici u super dućanu sa super moto opremom... (y)
 
Billy the Kid said:
to je elektronika ventila,ali u biti kupi ti sebi super ventil...imaš u Zagrebu u Ilici u super dućanu sa super moto opremom... (y)
kako se zove ducan
 
Billy the Kid said:
to je elektronika ventila,ali u biti kupi ti sebi super ventil...imaš u Zagrebu u Ilici u super dućanu sa super moto opremom... (y)

super ventil u super dućanu sa super moto opremom? a vlasnik je supermen?
 
Ostavi taj motor kakav je i vozi se dok si ne kupiš nešto jače,te nove Rs ne briljiraju ni po snazi ni po brzini u odnosu na ove stare,a ugradnjom kita samo ćeš imati više kvarova kojih si vjerovatno imao do sada jer znam iz par slučajeva blizu mene da se nove rs kvare ko blesave,toliko o kvaliteti,svaka čast na ciklistici i izgledu,ali kvaliteta ! :palacdolje: :palacdolje:
 
Red Eye said:
Cjelo vrijeme me muci... neznam koj kit kupitit za nju nesto sam vidio od hebo i polini ali neznam na sta da se odlucim dali bi mi itko znao preporuciti između ova dva ili ako zna nesto bolje !!!


P.S. e da stavio bi i novi spuh mislio sam staviti od gianelli jel ok?
Hajde nauči voziti to što imaš pa onada razmišljaj o nečem jačem...ništa se ne nalazi iznad 200 km...a niti 280,290 km...sve je dole od 140 do 180 ali naravno na staroj cesti DELNICE...
 
tomahawk said:
Ostavi taj motor kakav je i vozi se dok si ne kupiš nešto jače,te nove Rs ne briljiraju ni po snazi ni po brzini u odnosu na ove stare,a ugradnjom kita samo ćeš imati više kvarova kojih si vjerovatno imao do sada jer znam iz par slučajeva blizu mene da se nove rs kvare ko blesave,toliko o kvaliteti,svaka čast na ciklistici i izgledu,ali kvaliteta ! :palacdolje: :palacdolje:
ja do sada nisam imo niti jedan kvar !!!
 
vozi to dok ne kupiš jače, kakvi kitovi i ta sranja, samo da bi pojačao 5ks, a motor će ti onda više i trošiti i prije će ti zaribat...a uložit ćeš para...i ovako je to nabrijano do bola,pa najbolje ostavi kako je
 
Ok necu nista dirati na njemu osim ventila i to je to pa poslije na nesto jace !!
Zahvaljujem se svima sto ste mi dali tako puno informacija!!
 
Red Eye said:
Ok necu nista dirati na njemu osim ventila i to je to pa poslije na nesto jace !!
Zahvaljujem se svima sto ste mi dali tako puno informacija!!

ma kakav ventil, ako si ju otvorio onda tebi treba ventil u glavi... da ispustis van gluposti
ohladi malo...
covjek ti je govorio za elektroniku i rave ventil...
imao sam rs125 iz 98, otvorenu s arrowom i bio prezadovoljan, i potegne mozda nekih 170 po satu... a ovo o 190 to su gluposti, za te i vece brzine moras imat kit... a kit stavljas samo ako si spreman na popravke svake sezone.
ovaj motor serijski i predobro ide za svoju kubikazu, isforsiran je skoro do maksimuma. ostavi si motor kakav je, cuvaj ga i vozit ces se bez(vecih)kvarova... ako nisi divljak na 12tkm klip promjeni i gas. brzo zna svako vozit. gas i presjeces krivinu i tako sve dok ne pogines, a precizno? to je vec druga prica i zahtjeva dosta treninga.

btw cuo sam da su ti gume istrosene po sredini? mozda da potrosis pare na nove i ohladis se od ovih pizdarija, a mozda i glavu spasi
 
vjeruj gume nisu potrosene po sredini to ovi moj frendovi seru jer su ljubomorni zato sto sma mislio staviti kit!!
Ok ruzimio sam ta mi kazes pustam ga takav kakao je .........
 
Red Eye said:
vjeruj gume nisu potrosene po sredini to ovi moj frendovi seru jer su ljubomorni zato sto sma mislio staviti kit!!
Ok ruzimio sam ta mi kazes pustam ga takav kakao je .........
Meni se cini da ti ne znas ni sam sto hoces,tek si kupio motor pa zelis stavit kit,pa ti ljudi kazu da ti to nije bas pametno pa ga ne zelis stavit,pa daj se malo privikni na motor pa onda odluci sta ces.
 
Nisam mislio istrošene po sredini,nego da rubovi nisu taknuti,ali šta se ja svađam...stavljaj ti šta oćeš.... 8)
 
Billy the Kid said:
Nisam mislio istrošene po sredini,nego da rubovi nisu taknuti,ali šta se ja svađam...stavljaj ti šta oćeš.... 8)

zas si zbriso onaj post  :mrgreen: bas sam mislio napisat kreda je f žepu  :mrgreen:
 
Tolca said:
zas si zbriso onaj post  :mrgreen: bas sam mislio napisat kreda je f žepu  :mrgreen:
jer ne želim da ovo postane još jedna KRRndija,a i pogrešno je shvatio moj post,no bumo videli...
kreda je f džepu  8)
 
Status
Not open for further replies.