RSV 4 - samo za ljubitelje

redikul

New member
Eto vaše svetice.

2010apriliarsv4r1.jpg


2010apriliarsv4r7.jpg


Ohlins zamjenjen sa Showa prednjim vilicama i Sachs zadnjim amortizerom. Poklopci od magnezija na mašini zamjenjeni sa aluminijskima.

Dostupan u bijeloj i crnoj boji, osobno ljepši od Factory modela, koji je načičkan sa bojama i materijalima.

Izvor: Hell For Leather
 
Prelijep motor, odmah iza dukca po izgledu (y)


Uz cijenu od nekih 115 tisuca kuna po meni sigurno bolja kupovina od R1  :paper:
 
Prekrasno  (y) (y) (y) Ovako mi motor izgleda baš šesno, za razliku od one načičkane zlatnim i šarenim detaljima. Para mi se super agresivan kut zadnje vilice neznam jeli mi se to čini ili je stvarno tako  :misli:
 
JANA VTC said:
Samo neka bude pouzdana kao stari mille i to je to..... (y)

Ako to bude, definitivno dragulj, na trzistu, biser, prekrasan motor. Pogotovo ovaj crni, uf, uf, uf. Kako je taj lip :joy: :joy: :joy: :joy:
 
da da , ovaj crni je opak
dakle dizajn i specificna tehnika ...
dobrodošao u moju garažu !
 
Daaaaaaa, opako izgleda, a i cijena nije neš pretjerana, mislio sam da će bit viša!!!!! (y) (y)
 
prekrasan motor, jednostavno lijep je.. sumnjam da neče ispuniti očekivanja za tih nekima prevelikih 115000kn  (y)ako se naravno govori o 150000kn  :wink:
 
joke said:
zadnji kraj je po meni promašaj, od digića sam očekivao malo ljepše!  :shock:
Joke uvijek ubije početnu radost!  :LOL:
 
triple_9 said:
Prelijep motor, odmah iza dukca po izgledu (y)


Uz cijenu od nekih 115 tisuca kuna po meni sigurno bolja kupovina od R1  :paper:


Odkud ta cijena   :misli:


http://apriliabase.com/aprilia/cjenik


Btw : meni jedan od najljepših motora  (y)
 
paranoid said:
zadnji kraj je po meni promašaj, od digića sam očekivao malo ljepše!  :shock:
Joke uvijek ubije početnu radost!  :LOL:
ma daj to šta vidiš to je samo stvar kuta snimanja ,ma sa slikama se da manipulirat kako god kome pašu ,kad ga vidiš u živo vidit češ da to nije tako
 
triple_9 said:
Prelijep motor, odmah iza dukca po izgledu (y)


Uz cijenu od nekih 115 tisuca kuna po meni sigurno bolja kupovina od R1  :paper:

Dobro si rekao po tebi,poslije incidenta sa klipnjačama za većinu je to slabija kupovina  :mrgreen:
 
http://www.youtube.com/watch?v=qgQEtMSd_IM&feature=sub