RSV 4 - samo za ljubitelje

Sta ne valja?
Duga i tragikomična priča, ali probati cu skratiti. Javim ujutro da krećem na put prema njemu (600 km). Zovem ga pred sam kraj nekih 30ak km od njega, ne javlja se. Zove on mene kad sam bio na 500 metara od kuće (10 min kasnije od mog poziva) i pita me di sam, ako necu doci ide on na pecanje. Motor upali jedva, znači akumulator pred smrt. Sjednem na motor napravim 50 metara isprobam 1-2-3 brzinu, u N je skoro pa nemoguće ubosti iz prve znači mjenjač katastrofa. Kvačilo mrtvo. Ugasim motor da uzmem kacigu i motor više ne daje znakove života. Prekidač on/off ne radi. Eto cijeli dan potrošen, 300+ eura jbg rentao kombi, put itd. Ne vrijedi te novce, dogovorili se za 7300, ali pošto motor nije upalio i treba uložit u njega ponudio sam 6500 i to je previše s obzirom na čing čong akrapovič.
 
  • Like
Reactions: webmaster750
A jebiga i ja se nadam nemogucem pa se zalim kasnije. Potrosit cu jos nesto para i otici pogledati ovu 1100 sta se prodaje vec par mjeseci na njuskalu iako znam da ne treba ni sekunde potrositi na nju, ali ajde dok mi ne bude zao novaca i vremena necu je izbiti iz glave
 
iz Slavonije nebi kupio ni tačke od 50 kubika, a pogotovo ne jedan od najosjetljivijih motora u zadnjih 20 godina, još dok vidiš ovaj auspuh odma znaš da tanka za 50 kuna, a servis će odraditi idući vlasnik ili onaj iza njega..
 
Istog mišljenja sam i ja bio, ali sam se lagao putem do njega da imam srece i da ce motor biti solidan 😂 sve to ide u iskustvo jbg
 
iz Slavonije nebi kupio ni tačke od 50 kubika, a pogotovo ne jedan od najosjetljivijih motora u zadnjih 20 godina, još dok vidiš ovaj auspuh odma znaš da tanka za 50 kuna, a servis će odraditi idući vlasnik ili onaj iza njega..
Nesto slicno kao i skuteri sa raba 😆