RSV 4 - samo za ljubitelje

Lijepo je Tibor sve to opisal,ne znam jel' bi netko to bolje sročio.S tehničke strane pogotovo,utisci same vožnje da bi reč rekel.Ja sam još uvijek na Japan majkama,imam neke tendencije k Aprilijin,doduše ne k ovoj .,još mi je nedostižna.Ali nekak me ti početni hvalospjevi bacaju k razmišljanju što će se dogoditi kad ta euforija splasne.Sjećam se da su se superlativi nizali i kod nekih drugih vožnji i proba .Što iz iskustva ,što iz proba. Ipak ,protivnik dobroga je bolje.Ovdje je to samo trenutno tako.Ili se varam.?
 
Dosta je tiha i trazi dobar vid za vidjeti sat...
 

Attachments

  • 20210824_202724.jpg
    20210824_202724.jpg
    2.4 MB · Views: 0
Koliko stariji rsv4 sporije ubrzava ?
ma ta prva RSV4 nemože u istu rečenicu s ovom... 2017 je ok, mislim da je ta vezija od 2015 i ta već fino ide, al one starije su na razini 04-05 fireblade-a, a taj motor nejde s mjesta, RSV4 sam vozio 2009, 2017, 2019 i 2021 i to je dojam koji sam stekao, sekunde brojao nisam
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
ja sam se vise referirao na kvalitetu izrade, negdje samo bio citao da su klipnjace pucale ili tako nesto na prvim serijama. ima jedna bijela na njuskalu, dosta fino izgleda. nije da bi kupovao ali lijep je motor
 
ja sam se vise referirao na kvalitetu izrade, negdje samo bio citao da su klipnjace pucale ili tako nesto na prvim serijama. ima jedna bijela na njuskalu, dosta fino izgleda. nije da bi kupovao ali lijep je motor
ima jedna u ph koja je već drugi il treći put protukla od početka sezone, ode u italiju na servis, vrati se, odradi trening i razduži kašiku... čovjek sad kolko čujem prelazi na R1 il nijedan :mrgreen:

ovo zadnji put su se otpustili vijci na klipnjači... e sad kolko je to do samog motora, a kolko do aprilia racing tvorničkog servisa koji ju je slagao je već drugo pitanje

sjećam se da sam 2018 na grobniku upoznao dečka koji kao mehaničar radi za aprilia wsbk momčad tj tada je radio, bio je box do mene i fino brz... usprkos tome što radi za apriliu njegov privatni track bike je bio suzuki... do the math:mrgreen:
 
Covjek je vec koliko sam vidio jednu trku u 6 mj otpeljao na Suzukiju...

dugo je i izdrza na aprilijici ... 😁
 
Covjek je vec koliko sam vidio jednu trku u 6 mj otpeljao na Suzukiju...

dugo je i izdrza na aprilijici ... 😁
to je bilo na posuđenom da, dok je travanjka bila na slaganju u italiji:mrgreen:
 
Meni je reka dečko što radi u servisu Aprilie u Zadru modeli do 2011 da su imali problema sa mašinom. 2011 i dalje da je top ako se redovito održava. Između ostaloga on ima 2013 ja mislim samo za grobnik