RSV 4 - samo za ljubitelje

Dobro nije da ne mogu već ne žele ali to nije tema. Ugl ako grije bolje je za vožnju zimi..:cool:
 
Zar postoji sporcki motor koji ne grije kad se vozi onako kako nije zamisljen :mrgreen:
 
Ovo je istina za grijanje i eko norme, kada sam promijenio org na Race mapu, koja je bogatija, motor manje grije. Par stupnjeva u usporedbi sa istim motorima na istom putu.
 
RSV ne ide nikad preko 100 (većinom je do 95 po gradu), ali mi grije noge više nego svi japanci skupa. Valjda mu je "isis" direktno na noge.

CBR mi je u istom režimu bio na oko 110(120 max), al je puno manje "ciljao" moje tijelo.
 
RSV ne ide nikad preko 100 (većinom je do 95 po gradu), ali mi grije noge više nego svi japanci skupa. Valjda mu je "isis" direktno na noge.

CBR mi je u istom režimu bio na oko 110(120 max), al je puno manje "ciljao" moje tijelo.
Koji antifriz imas u rsv?
 
Ja ne mogu vozit teneru u kratkim gacama...dobijes opekline 3 stupnja na livom kolinu,kad se upali ventilator.



Ali ko normalan vozi na 40c?!
 
  • Sad
Reactions: MOONSHIELD

Attachments

  • Screenshot_20220729-212634_Viber.jpg
    Screenshot_20220729-212634_Viber.jpg
    254 KB · Views: 0
  • Wow
Reactions: bebeli
Ja sa rsv maksimalno izbjegavam ici u centar Rijeke po ljeti, jer vec na 2-3 semafora temp ide preko 100
 
RSV je monstrum, nije za gradsku vožnju, u biti samo za pistu jer na cesti možeš pokupit samo kazne !
 
  • Like
Reactions: Zek@n