RSV 4 - samo za ljubitelje

Znači nikad mi nije bilo jasno to guranje motocikla u dnevni boravak.
Čak i da je neki ekstra MotoGP RR-RR-R

Nemam garazu, zivim u stanu(ne pitaj za logistiku tjeranja motora uz stepenice, ekipa se da podmititi sa pivom).
Lijepse mi je da je na toplom.
 
jednom prigodom me žena htjela najebati da zguramo u dnevnu jednu od talijanskih nekretnina, ali na sreću sam je uspio uvjeriti da je preširoka za balkonska vrata

opcija s kaučom mi se više sviđa, ali još smo si relativno dobri
Žena ti je carica...čuvaj je ..takve se ne nađu svaki dan...( i moja je takva, al ja sam je za razliku od tebe saslušal i guram motor svake godine u dnevnu :) )
 
  • Love
Reactions: MOONSHIELD
Zato jer motor nije prijevozno sretstvo nego je član obitelji....eto zato svako ko voli motor čitav svoj život, drži člana svoje obitelji uzase.
Malo zajebancije mora bit..
Al eto ja osobno , radije sam opral i očistil motor i parkiral ga u dnevnu da ga gledam uz svoju ženu i djecu jer..nakon žene i djece mi je motor ona prva, druga stvar koju volim i tak je to več 25g.+ i nekak se ne mogu i ne mogu nagledat toga..jebiga ...znam da nisam jedini...
 
Žena ti je carica...čuvaj je ..takve se ne nađu svaki dan...( i moja je takva, al ja sam je za razliku od tebe saslušal i guram motor svake godine u dnevnu :) )
sobe su mi na 2. katu kuće, ako ga jednom dignemo gore vjerojatno više nikad nejde dole što u principu i nema veze jer ga ne mislim više voziti :mrgreen:
za žene se slažemo!
 
  • Like
Reactions: e39
Ako ti je motor član obitelji onda posjeti psihijatra. U kući je mjesto članovima obitelji a motor to samo bolesnom čovjeku može biti. Ja obožavam motore, čistom ga stalno kao idiot,pazim na njega, ali sve ima svoje granice.
Opusti se, nije toliko apsurdna ideja drzati motor u dnevnom. Da, cak i ako imas garazu, zasto ne ako te veseli?
 
  • Like
Reactions: e39
Opusti se, nije toliko apsurdna ideja drzati motor u dnevnom. Da, cak i ako imas garazu, zasto ne ako te veseli?
Opušten sam ja,ideja je apsurdna kao što je i držati psa u svom krevetu,ali došlo je vrijeme nekih novih,ne baš normalnih ljudi,koji više vole životinje i svoje limene ljubimce od ljudi. Meni to nije normalno ali samo vi uživajte
 
  • Like
Reactions: vespinjo and Octane
Opušten sam ja,ideja je apsurdna kao što je i držati psa u svom krevetu,ali došlo je vrijeme nekih novih,ne baš normalnih ljudi,koji više vole životinje i svoje limene ljubimce od ljudi. Meni to nije normalno ali samo vi uživajte
Ideja je tebi apsurdna. Sto je okej. Nekome je zgodno gledati u nesto sto voli i u cemu uziva, i da je to blizu njega na sigurnom. Bilo to zena ili motor. Sto je isto okej.
Nazivati ljude bolesnicima, budalama i aludirati na potrebu psiholoske evaluacije jer netko drzi motor u dnevnom(na moto forumu) je bezobrazno.

Uostalom, zivim solo ak ne brojis macku, i moja je stvar ako cu ja imati motor ili mjesalicu za beton u dnevnom. I cura voli motore, njoj je simpaticno. Valjda nisam skroz bolestan bit ce.
 
  • Like
Reactions: Grom90 and e39
U Svojih 25g+ druženja i življenja sa motoristima i motorima ...svakodnevnim debatama i raznim zajedničkim preradama, restauracijama motora itd... nikad nisam naletio na čovjeka,prijatelja kojemu bi bilo čudno da čovjek voli svoj motor i
Kome ti to?
Tebi budaletino
 
  • Like
Reactions: tegla