RSV 4 - samo za ljubitelje

U Svojih 25g+ druženja i življenja sa motoristima i motorima ...svakodnevnim debatama i raznim zajedničkim preradama, restauracijama motora itd... nikad nisam naletio na čovjeka,prijatelja kojemu bi bilo čudno da čovjek voli svoj motor i

Tebi budaletino
Jebem ja tebi mater seljačino jedna
Budala te napravila
 
Ideja je tebi apsurdna. Sto je okej. Nekome je zgodno gledati u nesto sto voli i u cemu uziva, i da je to blizu njega na sigurnom. Bilo to zena ili motor. Sto je isto okej.
Nazivati ljude bolesnicima, budalama i aludirati na potrebu psiholoske evaluacije jer netko drzi motor u dnevnom(na moto forumu) je bezobrazno.

Uostalom, zivim solo ak ne brojis macku, i moja je stvar ako cu ja imati motor ili mjesalicu za beton u dnevnom. I cura voli motore, njoj je simpaticno. Valjda nisam skroz bolestan bit ce.
Kako si tolerantan kad se netko slaže s tvojim mišljenjem,šteta što nisi isto tako kad netko ima drugačije mišljenje od tebe
 
Jebem ja tebi i mater i cijelu familiju a napravil te je smrad smrdljivi još gori nek si ti..
Bolje da je izdrkal u koprive nek tebe napravil
 
Jebem ja tebi i mater i cijelu familiju a napravil te je smrad smrdljivi još gori nek si ti..
Bolje da je izdrkal u koprive nek tebe napravil
Ko mi se javlja,smeće koje voli motor isto kao svoju obitelj. Ti si sigurno ne uspjeli abortus
 
  • Haha
Reactions: Hrvoje
Kako si tolerantan kad se netko slaže s tvojim mišljenjem,šteta što nisi isto tako kad netko ima drugačije mišljenje od tebe
Kako nisam? Svaki puta sam ti pristojno i argumentirano odgovorio. I rekao sam da je sasvim okej da je tebi ideja apsurdna, doslovno u postu koji si citirao.
Ono sto mi nije okej je tvoj stav da nam treba psiholoska pomoc i da smo budale jer nam je zgodno drzati motor u dnevnom boravku da, eto, gledamo u njega.
 
  • Like
Reactions: e39
Napisal sam .... prva , druga stvar u životu..
Prva stvar je obitelj, prijatelji...
A od drugih sporednih stvari je prva stvar motor...
Ma marš u pizdu m...koji si mi ti kurac da ti objašnjavam
 
Kako nisam? Svaki puta sam ti pristojno i argumentirano odgovorio. I rekao sam da je sasvim okej da je tebi ideja apsurdna, doslovno u postu koji si citirao.
Ono sto mi nije okej je tvoj stav da nam treba psiholoska pomoc i da smo budale jer nam je zgodno drzati motor u dnevnom boravku da, eto, gledamo u njega.
Znači to je moje mišljenje,na koje ja imam pravo kao ti na svoje,znači ako imaš garažu normalno je držati motor u njoj,ne voliš više motor zato jer ga držiš u dnevnom od onoga tko ga drži u garaži
 
Napisal sam .... prva , druga stvar u životu..
Prva stvar je obitelj, prijatelji...
A od drugih sporednih stvari je prva stvar motor...
Ma marš u pizdu m...koji si mi ti kurac da ti objašnjavam
Smiri se,poljubi motor i sve će biti dobro,samo se opusti,nitko ti ga neće uzeti
 
Znači to je moje mišljenje,na koje ja imam pravo kao ti na svoje,znači ako imaš garažu normalno je držati motor u njoj,ne voliš više motor zato jer ga držiš u dnevnom od onoga tko ga drži u garaži
Sto je sad ovo, natjecanje tko vise voli motor? Stari, ni jedan ni drugi stav nije nenormalan niti apsurdan. Razlajao si se bezveze.
Ako budem imao garazu, drzal bum zenu u njoj a motor u dnevnom, jel' to okej? I zenu, ako budem imao zenu.
 
  • Like
Reactions: Grom90 and e39
Sto je sad ovo, natjecanje tko vise voli motor? Stari, ni jedan ni drugi stav nije nenormalan niti apsurdan. Razlajao si se bezveze.
Ako budem imao garazu, drzal bum zenu u njoj a motor u dnevnom, jel' to okej? I zenu, ako budem imao zenu.
I opet ti kažem,meni to nije normalno,ne kužim zašto se toliko uzbuđuješ,ovo je moto forum,nismo svi isti,ali svatko ima pravo na svoje mišljenje,za mene to nije normalno tebi je, zašto ja ako smatram da to nije normalno ne smijem to reći. Neki ljudi spavaju sa psima, pas ih liže nakon što poliže svoj šupak i njima to ne smeta,oni to vole i ok,ali meni ni to nije normalno i zašto da onda kažem da mi je normalno
 
  • Haha
Reactions: prpa
I opet ti kažem,meni to nije normalno,ne kužim zašto se toliko uzbuđuješ,ovo je moto forum,nismo svi isti,ali svatko ima pravo na svoje mišljenje,za mene to nije normalno tebi je, zašto ja ako smatram da to nije normalno ne smijem to reći. Neki ljudi spavaju sa psima, pas ih liže nakon što poliže svoj šupak i njima to ne smeta,oni to vole i ok,ali meni ni to nije normalno i zašto da onda kažem da mi je normalno
Jedna stvar je reci da to tebi nije neka fora, druga je aludirati na to da svi koji to rade trebaju psiholosku pomoc.
Ma znas kaj, ne da mi se vise, idem na posao. Ne znam koji vrag uopce radim tu, ni ne vozim Aprilliu.
 
A jebo te pas....šta ima pas sa motorima na moto forumu?
Bdw ni ja ne volim psa do te mjere da bi ga držal u kuči i da si liže jaja pa liže mene..al ja još nisam vidjel motora da si liže jaja..
Isto tako motor mi je zaokružil,definiral i djelomično formiral jedan veliki dio mog života..
Od prijatelja,poznanika ...načina života..provođenja slobodnog vremena, dopusta...čak i hobija moje djece koji također vozi motokros...praktično sam 95% svojeg slobodnog vremena vezan za motor i onda mi neko kaže da moram psihijatru ..i to na moto forumu??
 
  • Like
Reactions: tegla
that-escalated.gif