RSV za monster

Zašto?

Meni je Monster pružio prekrasnih 40ak tisuća kilometara, što se tiče vozljivosti, kočenja, zvuka, općenito osjećaja u vožnji, taj motor je vrhunski.

49784694188_069718d050_b.jpg
Oma bi kurcoglavi marusic napisa doktorsku dizertaciju u vezi tehnicke neispravnosti tvog motorica :mrgreen:
 
a kojeg monstera si probao voziti?? ja sam ih vozio više manje sve osim ovih novijih, ali te ionako nećeš kupiti

ako uspoređujem s2r i s4r na kojima sam napravio i nešto više km, mogu reći da je tuono svemir za njih po svim pitanjima osim eventualno estetike (meni su to prekrasni motori), pogotovo ako si viši od 1.75 i ako se misliš malo brže voziti

ako si sporiji vozač onda bude ti dobar i 620 s jednim diskom
 
  • Like
Reactions: Sima Dr-Z
Nikad mi nije legao,
Zašto?

Meni je Monster pružio prekrasnih 40ak tisuća kilometara, što se tiče vozljivosti, kočenja, zvuka, općenito osjećaja u vožnji, taj motor je vrhunski.
Zato sto mi nije legao od prvog dana, samo osobne nesimpatije.😄
 
Sta jest jest, mene su na jednim bajkerima zamolili da ugasim tuono, zbog muzike. 😁
Ne serem, ziva istina. 😁
Dva kratka Mivva su bila, i bez db kilera..... 😄
Aha, lagano se otkrivaš, u tvojim bajkerskim avanturama držanja u blokadi i pokušavanja dostizanja k5 si razjebal sirotog tuona pa ja trošil 25 na 100, ni ni čudo, nebog motor se napatil z tobun., još kratki auspusi, jeza me prođe odma :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
jučer se vozio pokraj nekog lika na zelenom valu, neki od ovih novijih monstera, sivosrebrne boje... nis uopće gledal šasiju i mašinu, samo auspuh i boju motora, nešt proćakulali al qrca ga nis skuzil.... SC Project bio na Duletu, baš je lijepo izgledao... a čuo se, majku mu poljubim... inače nisam za neke gromoglasne auspuhe, ali ovo su bile fine note, s dubokim okusom zrele hrastovine i dunjom na nepcima...
 
Aha, lagano se otkrivaš, u tvojim bajkerskim avanturama držanja u blokadi i pokušavanja dostizanja k5 si razjebal sirotog tuona pa ja trošil 25 na 100, ni ni čudo, nebog motor se napatil z tobun., još kratki auspusi, jeza me prođe odma :mrgreen:
To sta vi govorite gospodine....to nisu istine.

Uopce mi nije trebala blokada da im zezne ugođaj, ni blizu. 😄
 
Ja vozio nedavno ovog.. Pretpostavljam da je ne mjerljivo sa ovim starijim modelima al meni je motor top.. jedva stigneš šaltati kolko brzo nabire a ima quickshifter. Jedino kaj se toliko grije s desne strane da je nenormalno (meni koji talijane nisam baš vozil).
20220524_164444.jpg
On topic: Kolko to tvoje čudo troši kad se "špana"? Jel prek 10? Ili se to talijane ne pita :D
 
Pa evo ovako, kraljevica-karlobag-kraljevica cca 225km...natoceno 100kn u kraljevici, doslo se do karlobaga i u povratku u senju opet tocio...pa sad racunajte, ne pratim ja to 😆