Rukavice mjere??

pikacu79

Well-known member
Pozdrav ekipa,

Prvo znam da je najbolje probati rukavice prije kupnje,ali me zanima kako se prolazi sa ovim mjerama na netu pri kupnji rukavica onaj "size chart" vam odgovara više manje ili nije baš pogođeno.

Evo ja imam jedan par nekog no name šrota xl kojeg sam gazio par mjeseci da omekša,a one iz lidla za zimu kišu sam uzeo Large i odlične su mi.

gledano po šemi na netu bilo bi da nosim Midium??? ali u svakom slučaju bi uzeo Large nek budu malo šire...

Kakva iskustva imate????
 
ja sebi uzeo XL od alpinestarsa i skoro mi male, a od frenda ixs-ov L mi ok....

najbolje kad bi mogao pronaći točni model i probati ga prije kupnje, ili bar da je od istog proizvođača
 
Nema boljeg načina od probe, sve ostalo je stvar sreće. Pa i kratka proba u dućanu nije nešto, tek tijekom upotrebe skužiš je li ti pašu ili ne, ja potrefio nakon četvrtog pokušaja sad imam rukavica za grudanje.
 
Ma jebeš sve te čart sajzove. Dok si na licu mjesta probaš i amen. Ak već kupuješ na ibeju i slično, ja bi rađe zel broj veće.
 
uzeo sam lagane cross rukavice prek e-baya i pratio velicinu po tablici i mjerama.
kad su stigle, legle ko salivene... osim palca  :misli:
palac ko da je s druge rukavice - dva broja presirok i barem broj predugacak
al posto su platnene snajderica u ulici je to brzo rijesila i s tom preinakom dosle su me kikiriki