ruksak za motor

primo

New member
planiram uzet ruksak za motor? od kojeg proizvođača su najbolji?

planirao sam uzet neki da ima kopčanje naprijed,neki pretinac na ručkama i da je nepropusan ....

 
samo pazi ako uzmes neki s patentom da ti se ne otvara ako potegnes samo patent sa obje strane...  :wink:

kuzis otprilike sta mislim ?!  :misli:  :mrgreen:
 
majle said:
samo pazi ako uzmes neki s patentom da ti se ne otvara ako potegnes samo patent sa obje strane...  :wink:

kuzis otprilike sta mislim ?!  :misli:  :mrgreen:
aheihaiehaiheiaheihaiehae
a jesi ga spetljal :LOL:  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
©rni said:
aheihaiehaiheiaheihaiehae
a jesi ga spetljal :LOL:  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

a jeb' ga...  :LOL:

ustvari ako potegnes tkaninu na koju je patent zashiven...
evo ovako bi trebalo biti jasnije...  :misli:


mozda.  :mrgreen:
 
Ima Suomy dobre. I ja tražim neki koji je širok u smislu da prekriva veliki dio leđa a tanak da previše ne strši. Imam takav Yamahin ali me sram nosit ga, osim u šumi gdje se odmah zašprica blatom pa se ne vidi firma. :mrgreen:
 
mate said:
Ima Suomy dobre. I ja tražim neki koji je širok u smislu da prekriva veliki dio leđa a tanak da previše ne strši. Imam takav Yamahin ali me sram nosit ga, osim u šumi gdje se odmah zašprica blatom pa se ne vidi firma. :mrgreen:
Ako hoćeš mijenjat taj Yamahin za Dainese crveni (paše uz poluproizvod :LOL:) javi se i stavi neku slikicu.
 
tenere said:
Ako hoćeš mijenjat taj Yamahin za Dainese crveni (paše uz poluproizvod :LOL:) javi se i stavi neku slikicu.

Neću, za cestu koristim Suomy a tražim nešto za šumu. :mrgreen: Ove KTM-ove sam imao/probao ali nije to to.
 
Suomy se nudio uz neku drugu robu i za tu lovu je dobar ovak za po gradu i to, a Kriega sam sad malo pogledao na webu i to je fakat nešto sasvim drugo. Jesu malo skuplji ali nije neki bauk obzirom da daju 10 godina garancije.
 
ovo je solidan ruksak  (y)

http://www.louis.de/_40165f376c624547d81f7cb1a46a48df04/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=530&wgr=210&list_total=3&anzeige=0&artnr_gr=10025493
 
za mene ovaj molim , meni sasvim dovoljno velik http://www.kriega.com/pages_uk/R15/R15-topframeset.html
svaka cast onim ktm-ovim ali ne
 
Pogledaj malo i trgovine sa planinarskom opremom, a osim aerodinamike,  dobro je prije svega obratiti pažnju na ergonomiju i robustnost. Tu je tehnologija izrade malih kvalitetnih planinarskih  i endurence ruksaka otišla dosta daleko i mislim da su  kvalitetom i cijenom bolji izbor.
 
majle said:
a jeb' ga...  :LOL:

ustvari ako potegnes tkaninu na koju je patent zashiven...
evo ovako bi trebalo biti jasnije...   :misli:


mozda.  :mrgreen:
ni blizu  :jesus: :jesus:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
imam veliki ruksak za motor marke motodetail ..... kupio ga jeftino od člana foruma.... to je ruksak za ići na put, ne za po šumi... prevelik je za šumu .... ali je vodo nepropusan, ima i navlaku na sebi... ja zadovoljan u svakom slučaju
 
ja sam ti kupio u elodi od alpinestars-a ruksak i odlican je tanki,stane kaciga i jos stvari... (y)

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,110000.0.html

listaj do kraja..