ruksak za motor

Ah, u to možeš stavit dva sendvića i bocu vode. Bitno da imaš pretinac za laptop. Ne znam što im je svima dalo u laptope, kao da danas ne možeš nigdje bez njih.
 
Ah, u to možeš stavit dva sendvića i bocu vode. Bitno da imaš pretinac za laptop. Ne znam što im je svima dalo u laptope, kao da danas ne možeš nigdje bez njih.

Znaci tri puta jednostavnije je kupiti manji ruksak i repnu torbu(bisage) nego veliki 28-40L ruksak koji ti postane dosta tezak ako je naravno napunjen, vec nakon 300km. Meni je 20-25L ideala za dnevne voznje unutra je fotic,narezak,kruh,voda i slicne potrepstine do kojih zelis odmah doci.

Kad sam bio malo mlađi i neiskusniji nosio sam obavezno ruksak od 35L ali to je rezultiralo kompromisom u brzoj voznji!
 
Ah, u to možeš stavit dva sendvića i bocu vode. Bitno da imaš pretinac za laptop. Ne znam što im je svima dalo u laptope, kao da danas ne možeš nigdje bez njih.

5356D249-79D4-414E-B3F3-EC024592A278.jpeg
 
  • Like
Reactions: zvaker
imate moto ruksake na XL Moto stranici
brutalni popusti.bar su bili
ja uzea najskuplji.cca 15 eura....ima i od 11 eura:mrgreen:
iman samo 143 ltr zapremine u kuferima pa je ruksak nuznost:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Vec sam stavljao slike, evo i ove godine je najbolji ruksak i najbolja givi torba u akciji. Atestirane su na 180kmh
Na toj brzini invicta djeluje ko aerodinamična grba, bolje i od dainese grba na jaknama
Screenshot_20200802-202637_Gallery.jpg
 
pih....
ja imam neki adidasov vulgaris (košta onda nekih 100isitno kn) već 15g.....
+ide na posal, more, nosi pršut, pituru, alat, spizu, po kiši i suncu.....
nije na njemu ni punat isparan.....
 
imao sam ovakav, tj. sličan ruksak za kacigu,
ali mi je već od godina dosta šavova otišlo, pa
tražim novi :cool:

znači sklopivi od platna, šivan baš za moto kacigu,
kad se složi stane u jako malu torbicu,
za npr. kad trebaš motorom pokupiti curu/ženu i
dofurati joj kacigu

znam da sam ga platio nešto jako malo i
sad gledao na ebay, aliex. i Amzon-u, ali skoro ništa :unsure:

ako je netko slučajno kupio nešto sl. kod nas, a znam
da će se teško naći baš za moto-kacigu i da stane,
pa ima link ili nek' napiše u kojoj trgovini (y)

92669_19-a_1.jpg


5b4f353587f2b7.42945708.1400x1400.jpg
 
tražio sam i kod naših koji prodaju moto-opremu, ali skoro ništa nema
 
Last edited: