Rumunjska 2022 // video

Ovisi što očekuješ i koje su ti preferencije. Siromašno je osim Bukurešta tako da ako si više zapadno orijentiran to treba imati na pameti. Cijeneviše manje ne prate standard, dosta su više osim u selima. Ima dosta pasa lutalica, puno medvjeda (inače je Rumunjska zemlja sa najviše medvjeda po broju stanovnika ako se ne varam), jako puno grade, ulažu u infrastrukturu, pogoto ceste. Spust sa Transfagarašana na sjevernu stranu je kriminalan, cesta je jako loša. Kažu da pričaju već 30 godina da će prevuć novi asfalt :)

Ugostitelji su kako gdje, negdje smo imali predivna iskustva, a negdje su nas svojim ponašanjem doslovno otjerali:poop:

Recimo ovako je izgledalo,

StartOdredište
ZagrebBeograd - Dobreta Turnu Severin
Dobreta Turnu SeverinTransalpina DN67C, Sibiu
SibiuTransfgarasan DN7C, Bukurešt
BukureštPeles castle, Brašov
BrašovSebes, Temišvar
TemišvarZagreb

Dodatno dvorac Bran (drakula) slobodno izbaci, tourist trap.

Kad podvučeš crtu, odite. Meni je bilo odlično!

🛵
 
  • Like
Reactions: kiki.o
pd0Ds7h.jpg

VxQUYj8.jpg

lFB1Mfw.jpg

0SmVRcG.jpg

CLRK3ap.jpg

lUDKCxD.jpg

T6wtiSK.jpg

w0rEPqM.jpg

1RGo1tz.jpg

Hu7G377.jpg

Pu9lWke.jpg

QKecabs.jpg

FKMjBKm.jpg

gNyVvER.jpg

4DnscA0.jpg

i7f7EM8.jpg

aJgIWAs.jpg

onz6UJO.jpg

tBahRQY.jpg
 
fotke su vrh... ja ako ikada se uspijem maknut s mjesta vodim biker4life sa sobom da mi može ovako fotkat 😂 :mrgreen:
 
Moj putopis je ljepši ! :ROFLMAO:

Šalu na stranu, ja za Rumunjsku nemam primjedbi. Točno je onako kako sam očekivao. Pripremiš se na lošije ceste i treba biti na oprezu. Ostalo sve u redu. Priroda jako lijepa i uživao sam u vožnji od početka do kraja.
O Papanašiju neću ni pričati, to će Thule reći..;)
 
pozdrav, početak 8. mjeseca kako je po Rumunjskoj, mislim na vrućine... ne putuje mi se po paklenim vrućinama, ali imam u vidu nekih 7-10 dana sa ekipom da odem... ako je pakal, radije onda ostanem ovdi i otpičim negdi na neki otok s motorom, pa rumunjsku ostavit za kasno ljeto tamo sredina 9. ili ranu jesen početak 10... tada u princiu i putujem najviše, ali ovo bi imao i kompaniju, nas nekoliko s motorima....
 
Moj putopis je ljepši ! :ROFLMAO:

Šalu na stranu, ja za Rumunjsku nemam primjedbi. Točno je onako kako sam očekivao. Pripremiš se na lošije ceste i treba biti na oprezu. Ostalo sve u redu. Priroda jako lijepa i uživao sam u vožnji od početka do kraja.
O Papanašiju neću ni pričati, to će Thule reći..;)
Mislis da je on "papa naš" ?
 
  • Wow
Reactions: thule_5689