Runner 50 big problems or not?

lucky_boy

New member
Pozdrav! Ja i kolega jucer odlucili da se malo provozamo na mom runneru starom 2 mj. do Zupanje na moto susret. Krenili smo, kad ono nas dvojica pun gas idemo 68  Malo kasnije isto pun gas 81 km/h. No dobro - valda je zbog nizbrdice i zbog vjetra ...Dođemo tamo i parkiramo skut na suncu, odgledamo trke, vratimo se, sjednemo i on nece brze od 50, sve da bi brzina spala na maks.38 km/h. Normalno navuce do 30 i onda kao da ga nest gusi, iz auspuha proizlazi drugi zvuk, kad da  "bljuje" nest. Dođu likovi koji se razumiju u skutere, kazu da nisu tako nikad imali. Nakon nekog vremena on opet ide 75  nece brze. I evo sad nest slabo vuce, u startu dam gas i tek nakon 3 sec povuce, al to mi je sve nekako jadno, nema trzaja kad se doda gas. Ja vas pitam sta je to bilo i kako da se to ispravi? Planirao sam da uzmem zx i sad sta jos s njim da kad dodam gas da on ima trzaj?
Pisite
 
i meni se događalo nešto slićno pa sam promjenio svjećicu i sad juri 84 po satu
 
eto sve ti je receno,a sto se tice zx-a nemoj jer ako budes htijeo neki kit bit ce ti preslab tak da češ morat sve ponovo namještat. :D
 
aXXo said:
eto sve ti je receno,a sto se tice zx-a nemoj jer ako budes htijeo neki kit bit ce ti preslab tak da češ morat sve ponovo namještat. :D

na base sasvim dovoljan
 
svjecica ili ti je sjeban remen... mom legi se dogadala ista stvar i na kraju je bila neka tvornicka greska na remenu...a sto se auspuha tice mi smo stavili i zx i rr na runnera i bolje performanse su se pokazale sa rr-om...  dobijes i na konacnoj brzini i čupa u startu... ako ga mislis voziti neko duze vrijeme kit je nepotreban
 
Najvjerovatatnije je otišel dihtung na glavi motora jer je takav slučaj imal kolega naravno odma je zamijenil i svječicu i motor normalno vuče.
 
Ako je motor star dva mjeseca...za pretpostaviti je da i nema bas puno prijedenih km....da ga ipak niste malo preforsirali ?? Pa da je termicka grupa dobila "po repu".. :misli:....