runner vx125 dojmovi iskustva

iluvatar

New member
zanima ma kvaliteta ponasanje na cesti potrosnja, koliko mjesta ispod sica... 8). hvala unaprijed
 
dobar je po zavojima ima iza 2 amortizera ak se volis ganjat po zavojima buse cuo malo deklo kak struze
maina poznata 125cccm 4t piaggio 15ks ide neki 110kmh
dijelova ko u prici i servisa uglasvnom se 5 samo ak imas love malo dodaj pa uzmi 180 il 200vxr
isod sica ti stane kaciga a pije oko 4l zavisno od stila voznje
 
bmwlik said:
dobar je po zavojima ima iza 2 amortizera ak se volis ganjat po zavojima buse cuo malo deklo kak struze
maina poznata 125cccm 4t piaggio 15ks ide neki 110kmh
dijelova ko u prici i servisa uglasvnom se 5 samo ak imas love malo dodaj pa uzmi 180 il 200vxr
isod sica ti stane kaciga a pije oko 4l zavisno od stila voznje
koji 180 :misli: :misli: :misli:
 
bmwlik said:
dobar je po zavojima ima iza 2 amortizera ak se volis ganjat po zavojima buse cuo malo deklo kak struze
maina poznata 125cccm 4t piaggio 15ks ide neki 110kmh
dijelova ko u prici i servisa uglasvnom se 5 samo ak imas love malo dodaj pa uzmi 180 il 200vxr
isod sica ti stane kaciga a pije oko 4l zavisno od stila voznje
vec mislio nema odgovora:). a sto se kvalitete tice? jer to bi se gazilo i po kisi i po zimi uglavnom treba da traje i traje
 
evo ja sam imao vx-a do prije 2 tjedna, 2004. godiste, bio s njim i rijeka-zadar, usred zime na vrhu ucke po snjegu, ma tvarno svuda..odrzavao sam ga al se snjim i vozilo po svemu

poslije sam stavio klip i cilindar od vxr-a i to je bilo puuuuuuno bolje od vx-a..ja sa+m ga nastelao vise za start i mene s 90 kila je cimalo na zadnji

zao mi ga sto je otisao al doci ce neki SM  (y)
 
Po gradu dobar i na otvorenome kad voziš sam,kad se voze dvojica prelin. Kad san stavija par malossi dijelova LETI! Inaće u zavojima je jako stabilan! (y)
 
bluRun said:
Po gradu dobar i na otvorenome kad voziš sam,kad se voze dvojica prelin. Kad san stavija par malossi dijelova LETI! Inaće u zavojima je jako stabilan! (y)
a inace jel sklon kvarovima dok je sve bilo u originalu?
 
2 tl1000- pa imas i 180 4t (180VXR) i ja ga imam
inace nije bas sklon neki problemima kolko ja znam al znam da su mu plastike dosta lose kvalitete i sklone pucanju i pri manji padovima
 
Ka original je odličan i ne kvari se a i dobre mi je kvalitete i sa malossijevin dijelovima naravno uz uvijet da je sve dobro složeno :mrgreen:
 
bmwlik said:
2 tl1000- pa imas i 180 4t (180VXR) i ja ga imam
inace nije bas sklon neki problemima kolko ja znam al znam da su mu plastike dosta lose kvalitete i sklone pucanju i pri manji padovima
ma znam ja da ga ima ima i 180 2t samo ih nema u prodaji vec 2-3 godine :mrgreen:#novih#
 
bmwlik said:
2 tl1000- pa imas i 180 4t (180VXR) i ja ga imam
inace nije bas sklon neki problemima kolko ja znam al znam da su mu plastike dosta lose kvalitete i sklone pucanju i pri manji padovima
e pa to me bas zanima dizajn je odlican ali pri padu pa cak i ne tako velikom cini bi se da bi ima ajme majko stete
 
da pades sa 10kmh na bok puca ti podnica disu ti noge i bubrezi se zgrebu i cijela ona velika bocna plastika a pri vecim brzinama necu ni pricat kakvo veselje imas :palacdolje: