runner vx125 sa serdarevicem

niger3001

New member
pozdrav svima,evo konacno sam i ja docekao taj dan da sam stavio auspuh na motor,prvo sam htio staviti leo 4road ,ali njega nigdje nije bilo u zagrebu a niti u hrvatskoj,pa sam se odlucio na SERDAREVICA ,i tako sam se cuo sa serdarevicem dogovorio se da se nademo,odnio mu auspuh ,i auspuh mi je bio gotov za par dana.mogu vam reci samo da mi je drago sto nije bilo leo 4road u hrvatskoj,i sto sam kupio auspuh kod SERDAREVICA decki su stvarno napravili posao vise nego odlicno ,sve kako su reki je bilo ,zvuk ne da je dobar predobar je izgled mozete i sami vidjeti ,a preformanse su se poboljsale ,nije sada neznam sta posebno bolje ali je bolje tj glavno je da nisu losije tako da svatko ko kaze da se gubi sa auspuhom na 125ccma nie istina bar ne sa serdarevicem ako nevjerujete dođite i pogledajte ,probajte i cujte pa vidite sami..a sto se tice zvuka staviti cu filmic za koji dan kada nadem vremena pa cete moci sami cuti kakav je zvuk.

evo vam filmic stavio sam ga i na drugoj str al nema veze evo i tu http://www.youtube.com/watch?v=v-mC57Ajebk
 
aspuh je lijep, ali malo prevelik tj. predugačak
o tome koliko si brži ne želim raspravljat
 
dužina ti je ista ko i serijski tako da..

sto se tice brzine ja sam napisao da je malo bolja,ne da je bolja za 20 kmh,uglavnom htio sam reci da nisam kao neki popusio na krajnjoj 5 ili 10 kmh,hvala bogu da neide ko tvoj koji ima 500ccm-a
 
kolko si ga platil?jer mene zanima mozda bi si ja stavio na svog vxr-a sad samo vodim borbu sam sa sobom izmedu 4road il serdarevic...
 
cjena ti je oko200 eura  ovisno o tome od kojeg matrijala zelis ovo je kombinacija inoks titan ,evo tu mozes isto pogledati na vxr-u jednoga isto iz ivanica http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,87380.0.html 
zadnje sto sam bio zvao za 4road dolazi ti za mj dana i cjena ce ti biti 2750kn

evo ti broj za serdarevica pa nazovi : 098592608
ili mozes i na ovaj                          0912008020
 
meni je zvuk dobar a sada neznam svatko ima svoj ukus i svakom je drugaciji zvuk dobar svako ima svoje,staviti cu za par dana filmic pa ces vidjeti pa sam odluci..zasto mislis da nebi mogao preci 100km u komadu??? mislis zbog buke ili sta??
 
hvala (y)
 
niger3001 said:
meni je zvuk dobar a sada neznam svatko ima svoj ukus i svakom je drugaciji zvuk dobar svako ima svoje,staviti cu za par dana filmic pa ces vidjeti pa sam odluci..zasto mislis da nebi mogao preci 100km u komadu??? mislis zbog buke ili sta??

pa da buka... jos drugo menina superduku... onak mi je full iza spuh i brze se krecem i ne jebe me tolko al me jebe kad idem na more... da imam tak bučan skuter žile bi si izgrizo van lol...

oke za prošminkat se kroz grad do birtije i tak..al da mi je tak non stop..  a a...  sam čekam da se neko sjeti naopraviti klapne da se moze prigusiti u voznji ;)


ko kak corvette ima...  8) (y)
 
...a jel ti serijski runner...iman i ja isto novog i mislim se stavit serdarevića ili 4road...kad ces snimit???
 
sve je serijski gore ama bas nista nije mjenjato na njemu,kao sto sam ti reko gore 4road ti je cjena 2750kn i doci ce tek za mj dana a ovog mozes imati za 3 -7 dana i platiti ces ga upola jeftinije, a sada na tebi je kojeg ces uzeti ja ti samo kazem da neces pozaliti sa serdarevicem ,evo potruditi cu se da stavim taj video sto prije,evo staviti cu ga sutra negdje navecer ako stignem a mislim da cu stici..
 
rednyaW said:
pa da buka... jos drugo menina superduku... onak mi je full iza spuh i brze se krecem i ne jebe me tolko al me jebe kad idem na more... da imam tak bučan skuter žile bi si izgrizo van lol...

oke za prošminkat se kroz grad do birtije i tak..al da mi je tak non stop..   a a...  sam čekam da se neko sjeti naopraviti klapne da se moze prigusiti u voznji ;)


ko kak corvette ima...  8) (y)

prenježan si nekak, da te uha nebi slučajno bolila lol

ak se necuje da uha nebole onda nevalja
i oš reć da se ovo glasno ćuje??? i uspoređuješ sa superdukom
taj ktm tvoj se bar triput glasnije čuje

top je prepredug, nemoj ga dizat na zadnji  :mrgreen:
 
ja sam u pon sebi narucio serdarevic sa granom od titana, ulazi i izlaz od titana i plast od inoxa za vxr 200 i odbrojavam sekunde kad ce bit gotov :mrgreen:
kad su mi pokazani varovi,preciznost izrade,cijena materijala.... ostao sam sokiran i mogu rec samo svaka cast i dajete mi auspuhhhhhhhhhhhhh :mrgreen:
 
ćemu auspuh na skuteru 4T pridonosi:
- eventualno izgledu
- buci
- želji 3. lica da ti ga otuđi piljenjem
- gubitku 200-400 EUR

i dalje stojim kod onoga što čujem od večine:
skuter 4T i auspuh - hvala ne

da je 2T dalo bi se razmisliti, ali za 4T poboljšanja ako postoje su rijetka

no, drago mi je da ti se auspuh sviđa, da ti se sviđa i zvuk, jer svatko ima pravo izbora (y)

tih 200 EUR su meni 2 nove gume, jedan servisić i 2x na radničku klopu (čevap-pizza) sa cicom-micom
 
Jandro said:
prenježan si nekak, da te uha nebi slučajno bolila lol

ak se necuje da uha nebole onda nevalja
i oš reć da se ovo glasno ćuje??? i uspoređuješ sa superdukom
taj ktm tvoj se bar triput glasnije čuje

top je prepredug, nemoj ga dizat na zadnji  :mrgreen:

nemoj te ss fore meni tu valjat... da bucan je..samo on ide 200+  a i na 100 kmh je toši nego raner sa ovim... jel ide uopce 125 vx 100 kmh prave?
 
liberty said:
ćemu auspuh na skuteru 4T pridonosi:
- eventualno izgledu
- buci
- želji 3. lica da ti ga otuđi piljenjem
- gubitku 200-400 EUR

i dalje stojim kod onoga što čujem od večine:
skuter 4T i auspuh - hvala ne

da je 2T dalo bi se razmisliti, ali za 4T poboljšanja ako postoje su rijetka

no, drago mi je da ti se auspuh sviđa, da ti se sviđa i zvuk, jer svatko ima pravo izbora (y)

tih 200 EUR su meni 2 nove gume, jedan servisić i 2x na radničku klopu (čevap-pizza) sa cicom-micom


moj iskreni naklon...
 
mali off:
evo danas sam navečer po noći napravio đir sa svojim 4T skuterom
tu i tamo mokro, puno zavoja, loš asfalt
jedna ruta koju sam nedavno prošao sa jačim isto 4t skuterom

reakcija 4t skutera na gas je zaista loša
dok on uhvati zalet već si (kod uzastopnih zavoja) preduboko u zavoju

joj, zašto nema jačih 2t skutera


e sad - auspuh čak i na 4t motorima s brzinama ne daje neke značajnije rezultate
u realnosti, na cesti a ne na stolu - sve se svodi na izgled i zvuk
naravno, to nije zanemarivo

ali:
2 akrapoviča za npr XTX ćete platiti malo preko 6000 kn
1 akrapovič ili neki drugi ozbil.jniji auspuh ćete platit - npr. 500 EUR
4 road - 350-400 EUR, a stavljate ga na nešto što vrijedi 4000 EUR
prevelik trošak :palacdolje:

da li Serdarević može biti bolji od 4 road-a
4 road je 1 jedini za određenu grupaciju skutera
a Kucelji/Serdarevići (uz dužno poštovanje) se kao rade po mjeri i sl - da li je to garancija za snagu/moment ili što*

na nekim drugim stranicama sam primjetio da ljudi/dečki koji se kuže u 4 T skutere i nabrijavaju ih - ostaju kod serijskih auspuha

 
ajmo sad zanemariti izgled i zvuk

i reči - runner 125 troši prosječno 4 litre tj npr. 35 kn na 100 km

4000 km se napravi sa 200 EUR koliko je koštao auspuh

hebiga - ja napravim sa većim skutom 13.000 km - meni ne paše ugradnja auspuha za 200 EUR ako tako gledamo


to ne znači da zvuk i izgled ne opravdavaju uloženo
tko voli nek izvoli - i ja ga podržavam
ali test različitih renomiranih auspuha na novoj hornet 600 (ne znam da li u Motociclismo ili In moto) je pokazao - nikakav ili neznatan porast performansi u odnosu na serijski auspuh

kakvo je onda povečanje performansi na nečemu što ima 3x manje obujma i variomat
da li nas ustvari samo zvučna kulisa 4t skutera ufurava u to da smo brži ili ne :?
 
pa naravnod a klince zvuk veseli..pa tu se na silu na serijske cvaj stalvjaju otvoreni filteri jer oni ZNAJU da je to tuning jer su na hraweb forumu procitasli da tak stavljaju na golfa... i on osjeti da motor ide bolje... zapravo kaj se desi.. sjebu smjesu u motoru.. dobiva previše zraka... na full gasu se guši... može eventualno kompenzirati povečanjem količine goriva koje karb guta ali onda će samo dobiti dublji zvuk malo, veću potrošnju, iste perfromanse, veću šansu da zacvika i skuter koji će po kiši ići oko 35 kmh kad gljiva počne vodu sisat...