runner vx125 sa serdarevicem

@drugabrzina:
ti radis u serdarevicu ili si ti on ili kaj vec? :D koliko sam skuzio nemate nikaki sajt ni nis pa nis ni neznam... osim telefona koji se djeli preko foruma :D
btw daj reci koliko je popust zavisno od kolicine ljude, moze i na pm.... pa mozda organiziram nes..
 
Mali Miraz said:
@drugabrzina:
ti radis u serdarevicu ili si ti on ili kaj vec? :D koliko sam skuzio nemate nikaki sajt ni nis pa nis ni neznam... osim telefona koji se djeli preko foruma :D
btw daj reci koliko je popust zavisno od kolicine ljude, moze i na pm.... pa mozda organiziram nes..
Ja mislim da radi,ali nisam100% siguran :misli:
 
Black_rox said:
Nemoraš misliti,kupuj nećeš pogriješiti,neznaš šta propuštaš,koji je to sada osjećaj voziti (y)

znam znam cuo sam tvoj filmic a i provozo sam jedan sa serdom gore i fakat mi se svidio,tak da cim skupim neke pare (y).svi ga hvale i nemam vise kaj birat,odlucio sam definitivno za njega
 
damir_zgb said:
znam znam cuo sam tvoj filmic a i provozo sam jedan sa serdom gore i fakat mi se svidio,tak da cim skupim neke pare (y).svi ga hvale i nemam vise kaj birat,odlucio sam definitivno za njega
Jesi pogledal i onaj novi filmić (y)
 
vidio sam oba dva! (y)
 
kupujte serdarevica necete pogrijesit spuh je odlican!a i mogli bi neki klub organizirat vlasnika serdarevic auspuha!
 
ja jedva cekam... jos 6 dana :p
 
pojavi se na grobniku ak ga dobijes do tad ja cu bit tamo ovaj vikend 2 dana pa da da se upoznamo!
 
Damn super onda trebam doci :)
Btw radije bih uzeo hondu do gore.. jer neznam kako ce mi ST izdrzat do grobnika..
Nebi trebalo bit problema?