S1000R review od vlasnika

Srki said:
a moglo bi bit i do vozača

raja se obično tada hapa za volan o sivonje, a na nakedu na 150+ to i nije neka ideja s obzirom na šutanje vjetra u tijelo i glavu

Srki

^^^
Ovo sto Srki kaze. Kad sam uzeo Bandita (aka prvi motor ikad) prakticki svaki izlet preko 180kmh mi je uzrokovao takvo lelujanje. Kad mi je doslo iz dupeta u glavu da se motor drzi nogama a ne rukama ide mirno do cca 220-230kmh, bez obzira sto gotovo uvijek imam kofer iza sebe. Tek se iznad te brzine uzjebe i pocne mijesit - ali se osjeti da to dolazi straga (zbog kofera), ne zbog prednjeg kraja. Nisam ga jos probao propuhat po ravnom bez kofera pa ne znam kakav je na vecim brzinama bez njega.

Isto vrijedi i za brze, duze zavoje. U pocetku se mi se motor znao uzjebavat na svaku glupost, sad kad ne visim na volanu toliko nemam problema. Pocne mijesit tek kad bi i "trebao" (neravnine, moja jadna kontrola gasa isl).
 
Pozdrav.
Dali ima ko iskustva sa S1000R da mi kaze dali ima ikakvih problema sa ovjesom za vozaca tezeg od 100 kila.
Citam strani forum i govore da su serijske opruge premekane za vozace sa 100+ kila i da nema bas nekih alternativa osim promjene cijelih komponenti???

svaki davjet je dobro dosao
Hvala
 
Skinut koji kg ili uzet drugi motor na kom imaš mista.....


Poslano sa crikvenog tornja...mit tapatalk und ajfonx
 
Sasa10 said:
Pozdrav.
Dali ima ko iskustva sa S1000R da mi kaze dali ima ikakvih problema sa ovjesom za vozaca tezeg od 100 kila.
Citam strani forum i govore da su serijske opruge premekane za vozace sa 100+ kila i da nema bas nekih alternativa osim promjene cijelih komponenti???

svaki davjet je dobro dosao
Hvala
Po potrebi promijenit opruge u vilicama i zadnjem amortizeru ako vidis da si blizu maksimuma sa podesavanjem preloada ili ako ga uopce ne mozes ispravno podesit.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
3alfa3 said:
Po potrebi promijenit opruge u vilicama i zadnjem amortizeru ako vidis da si blizu maksimuma sa podesavanjem preloada ili ako ga uopce ne mozes ispravno podesit.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Vjerovatno bi uzeo motor sa DDC i navodno da jace opruge ne rade bas najbolje sa ddc-om  :rolleyes:
 
Eh, to nadilazi moje skromno znanje :D
Sjedni na motor, neko nek izmjeri kako stvari stoje pa ces onda proaktat koje su opcije u igri ako je potrebno nesto mijenjat

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 
Pošalji poruku forumašu "Srki"  on ti je imao s1000r  i mislim da on nema baš ispod stotke :LOL:
 
Sasa10 said:
Pozdrav.
Dali ima ko iskustva sa S1000R da mi kaze dali ima ikakvih problema sa ovjesom za vozaca tezeg od 100 kila.
Citam strani forum i govore da su serijske opruge premekane za vozace sa 100+ kila i da nema bas nekih alternativa osim promjene cijelih komponenti???

svaki davjet je dobro dosao
Hvala

nikakvih problema.
ovdje kod mene ima i malo tezih prasaca koji voze sr mada kad ih pogledas sa strane lice na one medvjede u cirkusu sto voze djecije bicikle. najtezi kojeg ja znam ima oko 120 i za 4 godine jos nije nista pokvario :)
 
Jedna fotka mojeg s1000r, 4000km se druzimo, za sad bez problema... vidjet cemo kako ide dalje.

:0648:
DSC_0261.jpg
 
Odlicno izgleda bajk a i citam i cujem da se i super vozi.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
s2r said:
Odlicno izgleda bajk a i citam i cujem da se i super vozi.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Kako je vec gore napisano, treba se dosta drzat nogama i bit mekan na rukama... i onda je ok.
Nedavno sam stavio Ohlinsov amortizer volana, i puno je bolji osjecaj nego sta je bio sa serijskim amortizerom volana.
 
sasaa said:
Jedna fotka mojeg s1000r, 4000km se druzimo, za sad bez problema... vidjet cemo kako ide dalje.

:0648:
(y) jako lijep motor  8)

meni se jedino ne sviđaju ti farovi  :napusen:
kad se motor gleda sprijeda, iako znam da je to zaštitni stil BMW-a

(y)
 
DADO+ said:
(y) jako lijep motor  8)

meni se jedino ne sviđaju ti farovi  :napusen:
kad se motor gleda sprijeda, iako znam da je to zaštitni stil BMW-a

(y)

Hvala,
meni bas taj "razoroki" pogled.. ima nesto.

Barabones said:
sasaa predobro izgleda  :0648: :0648:

Hvala :)

Malo se  "pimpalo" po njemu od kad je iz ducana dosao.
Ima jos par detalja koje namjeravam napravit.
 
svakako baci sliku kad napraviš upgrade
kakav ti je zvuk sa full akrapom
 
Barabones said:
svakako baci sliku kad napraviš upgrade
kakav ti je zvuk sa full akrapom

Zvuk... solidan 🤣


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
gianni said:
Saša prebaci se malo i u gs teme, tamo je zivo :LOL:

Nije to za mene ... [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
sasaa said:
Nije to za mene ... [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Suska se u kuloarima da ce nas, vozace power nakeda, stavit na listu ugrozenih zivotinja. Gs sport-enduro-multipraktik-touring virus se nezaustavljivo siri... :)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk