S1000R vs Superduke

Ja sam razmišljao i na stranim forumima pronašao hrpu problema sa tim modelom i odustao.
Mislim da je KTM uz bmw s 4 cyl najpouzdaniji proizvod u moto industriji ako imas svoju garazu i dok si pod bmw jamstvom al ok.
 
Po ovome ispada da svi voze japance, a japanci jedino još nisu odustali od proizvodnje klavira :p
 
Po pitanju pouzdanosti su tu negdje ali namjenski postoje prilicne razlike iako su svi kao nakedi.
 
Ja bih pouzdanost japanca, V2 od SDRa ili eventualno V4 od tuona (zvuk i moment), elektroniku od bmwa i napred jedno okruglo svjetlo… 😬

P.S. I ovjes da je dobar 😂
 
  • Like
Reactions: WraGG
Ja bih pouzdanost japanca, V2 od SDRa ili eventualno V4 od tuona (zvuk i moment), elektroniku od bmwa i napred jedno okruglo svjetlo… 😬

P.S. I ovjes da je dobar 😂
.... I onda naiđe netko s mt07 i pokupi te usput u desni džep.
 
Ja bih pouzdanost japanca, V2 od SDRa ili eventualno V4 od tuona (zvuk i moment), elektroniku od bmwa i napred jedno okruglo svjetlo… 😬

P.S. I ovjes da je dobar 😂
.
 

Attachments

  • 3101_4010_L.jpg
    3101_4010_L.jpg
    159.7 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: pikacu79
Što znači redovno servisira?
To znači da se mijenja sve kao što je propisano kad treba i on ide bez nekih većih problema
Nije puno skuplje od japanske skalamerije, kod nas je jedino problem što su majstori jako osebujni ( nisu loši već osebujni ).
 
Ne znam kako mu je ništa posebno na 620 obzirom da ima skoro duplo više snage R , RS i više i Ohlins ovjes
 
  • Haha
Reactions: Nero
Ne sjećam se više detalja u smislu usporedbe sa 620 ali te starije mašine nisu nikad išle posebno dobro bez obzira koje oznake nosili.