S1000XR

XR mania je zahvatila Hrvatsku koliko god mi šutjeli o tome :ROFLMAO: :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Ljudi su skužili da za cijenu jednog motora dobiješ dva i da nema dalje od toga (a ni bolje) :p:p:mrgreen:
To je točno, gledam po sebi jer bio mi je u izboru ali zanimljivije je nešto drugo, kako su ljudi općenito pljuvali po tim novim klasama motora kad su se pojavili. Zamisli da je netko tu napisao prije 10-ak godina da će se npr. R6 ugasiti... :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Da je to izjavio proglasili bi ga Sredjuom
 
Jel XR mozda Honda kad to govoris

Kada vec spominjes Hondu (ciji sam veliki fan), cudi me da oni nisu izbacili nesto slicno XR-u... Kawa je tu negdje sa Versysom, iako deficitaran u snazi u odnosu na XR, Yamaha nudi Tracera, Honda ima VFR, ali to je tipicni klasicni sport touring a ne koza na kojoj se uspravno sjedi... Bilo bi jako zanimljivo kada bi napravili kakvu uspravno sjedecu kozu, npr podebljani NC sa masinom iz CBR1000 (y)
 
Last edited:
Ja bih volio da se drže onoga u čemu su nekoć bili dobri, i da nakon 20g konačno slože jedan VFR onako kako taj podbrand to zaslužuje, pa da se napokon mogu veselit jednom novom modelu, a kljunaše da ostave drugima :D
 
Jel XR mozda Honda kad to govoris
Koji bi to točno Hondin model bio?

To je točno, gledam po sebi jer bio mi je u izboru ali zanimljivije je nešto drugo, kako su ljudi općenito pljuvali po tim novim klasama motora kad su se pojavili. Zamisli da je netko tu napisao prije 10-ak godina da će se npr. R6 ugasiti... :mrgreen:

Isina, ja sam 2016 kupovao 10ku i tada još nisam gledao druge motore osim R-a, ali eto godine idu pa se i pogledi mjenjaju a tako i popularne klase motora.
 
Last edited:
Kada vec spominjes Hondu (ciji sam veliki fan), cudi me da oni nisu izbacili nesto slicno XR-u... Kawa je tu negdje sa Versysom, iako deficitaran u snazi u odnosu na XR, Yamaha nudi Tracera, Honda ima VFR, ali to je tipicni klasicni sport touring a ne koza na kojoj se uspravno sjedi... Bilo bi jako zanimljivo kada bi napravili kakvu uspravno sjedecu kozu, npr podebljani NC sa masinom iz CBR1000 (y)

Gledao sve japance ali nema niti sličnog modela. Versys mi je bio prvi izbor jer sam samo Kawasakije vozio ali kad sam ga provozao sam reko pa nije još vrijeme za takav motor u smislu snage, inace sve ostalo za mene super, pogotovo udobnost i komfor za putovanje u dvoje.
 
Kada vec spominjes Hondu (ciji sam veliki fan), cudi me da oni nisu izbacili nesto slicno XR-u... Kawa je tu negdje sa Versysom, iako deficitaran u snazi u odnosu na XR, Yamaha nudi Tracera, Honda ima VFR, ali to je tipicni klasicni sport touring a ne koza na kojoj se uspravno sjedi... Bilo bi jako zanimljivo kada bi napravili kakvu uspravno sjedecu kozu, npr podebljani NC sa masinom iz CBR1000 (y)
Nogometnim rječnikom, rekao bih da si omašio ceo fudbal. :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: neven
Versys, Tracer, VFR.... u istoj recenici sa XRom.:mrgreen: A ni ova ideja ti nije bas neka.😂
Pa jasno da svi pobrojani nisu iste klase i da se razlikuju, ali nekim konceptom (uspravno sjedeca koza) su tu negdje. Osim VFR
Naravno da dalje slicnosti tu i prestaju, ali od japanaca blizeg izbora za poredjenje sa XR realno i nema... Enivej, poenta mog posta je da bi bilo lijepo da i Honda napravi neki ekvivalent XR-u.
 
Ja nemam nista protiv Honde, cak bi je birao prije Ducatija, pouzdanija je :mrgreen:
Je li to znaci da sam se automatski diskvalifikovao iz kluba snobova ? 😔 😛
 
  • Wow
Reactions: Nero
A da pojasnis sta sam omasio ? Sta fali da naprave neku kozu sa CBR 1000 masinom ?
Pogledaj koji su uspjeh postigli sa CB1000R - vjeovatno zato niti ne pokusavaju vise ulaziti u slicne projekte.
 
Pogledaj koji su uspjeh postigli sa CB1000R - vjeovatno zato niti ne pokusavaju vise ulaziti u slicne projekte.
Ma njega su usrali jer su previse eksperimentisali sa retro izgledom. Dosta bolje je izgledao stari... Ali i cijena novog je promasaj
 
Kako si rekao? Ho... Homda? Di taj igra? Nikad čuo.... :mrgreen:

Šalim se, ali čak i da naprave ostaje ti onaj ogromni uteg... nema faktora preseravanja. To ima BMW i Ducati na drugi način. Misliš da bi se vi snobovi iz ove teme toga samo tako odrekli? :mrgreen: :mrgreen: :p
;)Samo BMW, ništa drugo!;)
 
JUST LANDED ;)
xr.jpg
 
  • Like
Reactions: bojan and Mr.steady
Tu ste se sakrili kljunasi, kako ranije nisam gledao ovu temu sve Sredju do Sredjua :mrgreen: