S1000XR

seki22

Well-known member
Mar 29, 2009
6,719
261
83
1017
malo tu,malo tamo,malo svugdi
Danas su me obrijala nasuvo izmedu ostalog 2 XR-a
Moran priznat da je motoric iznimno zanimljiv i meni osobno i lijep
U kvalitetu necu ulazit jer neznan....BMW p ovo ono....jel.....
Sve u svemu dobar paket..........👍👍👍👍

jessy

Active member
Jan 14, 2007
1,628
13
38
velika gorica
Na kojoj dionici su te obrijali ??

jessy

Active member
Jan 14, 2007
1,628
13
38
velika gorica
Ne mogu se sjetiti da sam u temi pročitao neki review o gumama za XR. Najbolje, najlošije, najisplativije???

esso_sa

Well-known member
Jun 1, 2006
1,376
173
63
Sarajevo

Eto jos jednog u Splitsko-dalmatinsku zupaniju tamo iza 14.05, pa pripazi :mrgreen: Svrha posjete - vozanje po Magistrali (tako cu im reci i na granici 🤣)

neven

Active member
May 18, 2002
487
113
43
Eto jos jednog u Splitsko-dalmatinsku zupaniju tamo iza 14.05, pa pripazi :mrgreen: Svrha posjete - vozanje po Magistrali (tako cu im reci i na granici 🤣)
Ti bi mogao ugraditi neki zvučnik da te se čuje s tim novim XR-om kad dolaziš. Ovako se samo prepadnem kad prozujiš pored kao Tesla :mrgreen:

• Haha
Reactions: esso_sa

bojan

Well-known member
Nov 4, 2005
1,888
69
48
39
Sesvetski Kraljevec
Ne mogu se sjetiti da sam u temi pročitao neki review o gumama za XR. Najbolje, najlošije, najisplativije???
Nema pravila kao ni za ostale motore, sve ovisi od načina vožnje. Pisalo se već u ovoj temi o gumama. Ja sam prošle sezone vozio DR III i napravio skoro 8000km sa njima i super zadovoljan za moje potrebe. Ove sezone kupio M7RR jer su bile nešto povoljnije ali ih nisam još uspio isprobati kako treba, nadam se uskoro :mrgreen:

Last edited:
  • Like
Reactions: jessy and leCo

esso_sa

Well-known member
Jun 1, 2006
1,376
173
63
Sarajevo
Je li se planirao ko od vas kolega XR-ovaca vozati magistralom sredinom ovog mjeseca ?
Planiram kracu posjetu Tucepima od 15 do 19.05, pa ako je neko zainteresovan za kafu, zajednicku voznju i sl., neka se javi u PP (y)

Dodatno, posto se nisam duze vremena vozao na potezu od Splita do Ploca, sve informacije o policijskim zasjedama, radarima i kamerama su dobro dosle :mrgreen:

djuka007

Well-known member
Apr 25, 2011
1,168
104
63
42
šbk
Je li se planirao ko od vas kolega XR-ovaca vozati magistralom sredinom ovog mjeseca ?
Planiram kracu posjetu Tucepima od 15 do 19.05, pa ako je neko zainteresovan za kafu, zajednicku voznju i sl., neka se javi u PP (y)

Dodatno, posto se nisam duze vremena vozao na potezu od Splita do Ploca, sve informacije o policijskim zasjedama, radarima i kamerama su dobro dosle :mrgreen:

Poslao sam ti pp. Za kamere i radare aplikaciju radarbot na mob, slušalice u uši i gas. Sve kamere su ti evidentirane, a ima ih po Dalmaciji koliko oćeš.

Sinna

Active member
Jan 21, 2007
3,168
17
38
Firule
Kad ti stave malu kameru na tronožac spojenu na akumulator blizu znaka ograničenja 50 km/h, koja snima satima, možeš samo predvodit koliku kaznu ćeš platit. onu od 2000 kn do 20000 kn. :unsure: :eek:
Jedino rješenje je da staviš tablicu u kufer!!!:)

esso_sa

Well-known member
Jun 1, 2006
1,376
173
63
Sarajevo
Kad ti stave malu kameru na tronožac spojenu na akumulator blizu znaka ograničenja 50 km/h, koja snima satima, možeš samo predvodit koliku kaznu ćeš platit. onu od 2000 kn do 20000 kn. :unsure: :eek:
Jedino rješenje je da staviš tablicu u kufer!!!:)

Je li stavljaju tronosce primarno u naseljima ili vole loviti i na otvorenoj cesti ? Pitam jer po naseljima uvijek vozim po ogranicenju, dok si van naselja dam malo oduska :)
I gdje su te kamere najcese na potezu Ploce-Split ? Znam da imaju fiksne u Plocama, Podgori, Makarskoj i Podaca

@djuka007 , treba li internet konekcija za Radarbot ? Ili radi offline ?

Last edited:

Sinna

Active member
Jan 21, 2007
3,168
17
38
Firule
Je li stavljaju tronosce primarno u naseljima ili vole loviti i na otvorenoj cesti ? Pitam jer po naseljima uvijek vozim po ogranicenju, dok si van naselja dam malo oduska :)
I gdje su te kamere najcese na potezu Ploce-Split ? Znam da imaju fiksne u Plocama, Podgori, Makarskoj i Podaca

@djuka007 , treba li internet konekcija za Radarbot ? Ili radi offline ?
Fixne nisu važne! Ove su zajebane! I naravno van grada, najčešće između Omiša i Makarske. A sada postavljaju i blokade na ravnici blizu rotora za tunel kroz Biokovo.:rolleyes: