S1000XR

sehrz

Well-known member
Sep 29, 2010
1,133
48
48
kosnica
Eto da i ja puknem sliku svojega taman prije 0 servisa 😜

Ide i trosi skoro ko i aprilia 😜

Attachments

• IMG_20210620_102718.jpg
    IMG_20210620_102718.jpg
    6.4 MB · Views: 0

esso_sa

Well-known member
Jun 1, 2006
1,430
227
63
Sarajevo
Taj u Carbon paketu je jaoo 😜 sva sreca da su izbacili sivog 🤣

Sivog nisu nikada trebali ni predstavljati. Boja je uzasna...
A gledam sada slike ovih modela za 2022 i uocim interesantan detalj - izgleda da je pukao brak sa Hayesom. Prednja kociona klijesta sada oblikom lice na Brembo, samo bez natpisa. Ove dosadasnje BMW brendirane Hayes definitivno nisu

bojan

Well-known member
Nov 4, 2005
1,914
95
48
40
Sesvetski Kraljevec
Ako si jos na Korculi, svrati u Pupnat u konobu Pagar na ribu. ;) Korcula je odlicna ! Eto i mene dole krajem mjeseca (y)
Nisam više. Malo se provozali i prošli kroz Pupnat na povratku. Korčula je prekrasna a cesta do Vela Luke je odlična za vožnju :cool: Uživaj (y)

• Like
Reactions: MA-Zvone and zokx

sehrz

Well-known member
Sep 29, 2010
1,133
48
48
kosnica
Sivog nisu nikada trebali ni predstavljati. Boja je uzasna...
A gledam sada slike ovih modela za 2022 i uocim interesantan detalj - izgleda da je pukao brak sa Hayesom. Prednja kociona klijesta sada oblikom lice na Brembo, samo bez natpisa. Ove dosadasnje BMW brendirane Hayes definitivno nisu
U Americi je navodno bila zamijena za brembo!

esso_sa

Well-known member
Jun 1, 2006
1,430
227
63
Sarajevo
  • Like
Reactions: Musashi

neven

Well-known member
May 18, 2002
643
318
63
Evo pa si sam konfiguriraj kako ti paše :mrgreen: ima i opis promjena uz značajnu napomenu da može biti isporučen s drugačijim kočnicama, što znači da su još u pregovorima ili nisu definirali koje za koje tržište.
p.s. dobio je i novu aerodinamiku.

esso_sa

Well-known member
Jun 1, 2006
1,430
227
63
Sarajevo
Sve je jasno koliko su ‘pogodili’ sa novim (2021) modelom, kad je odmah 2022 izbačen novi model.
@esso_sa minjaj dok je toplo

BMW svake godine izbacuje “update” za sve modele u ponudi, uglavnom nove kombinacije boja, ponekad dodaju i pokoju tehnicku sitnicu.
Konkretno, za XR je pored 2022 bio update i za 2021, i za oba updatea osim novih boja nikakvih drugih izmjena nije bilo u odnosu na 2020 model. Tako da nema potrebe za promjenom :)
Tamo negdje oko 2025 mozemo ocekivati potpuno novi model

Last edited:
  • Like
Reactions: SpoRRi

ZoltanBB

Active member
Mar 8, 2006
756
35
28
Varazdin
Momci, dolazi vrućina i idealno vrijeme za posjet Bosni pa dva pitanja:

1. znam za Bihać - Bosanski Petrovac - Drvar -Livno te Mostar - Tjentište kao lijepe ceste. Ima li još koja vrijedna kilometara?
2. kakva je situacija sa kamerama? Ako se dobro sjećam, svaki tunel ima kameru? Ima li kakav gpx s lokacijama?

Unaprijed zahvaljujem!

esso_sa

Well-known member
Jun 1, 2006
1,430
227
63
Sarajevo
Momci, dolazi vrućina i idealno vrijeme za posjet Bosni pa dva pitanja:

1. znam za Bihać - Bosanski Petrovac - Drvar -Livno te Mostar - Tjentište kao lijepe ceste. Ima li još koja vrijedna kilometara?
2. kakva je situacija sa kamerama? Ako se dobro sjećam, svaki tunel ima kameru? Ima li kakav gpx s lokacijama?

Unaprijed zahvaljujem!

Odakle ides i gdje ? Iskreno, za Mostar - Tjentiste (pretpostavljam preko Nevesinja) prvi put cujem da neko kaze da je lijepa cesta….
Kamera nemas u tunelima, ne znam ko ti je to rekao ? Ali ima stacionarnih kamera rastrkanih po cijeloj BiH. A tu su naravno i policijske zasjede… Stacionarne kamere su sve oznacene na stranici BIHAMK-a, pa mozes tu pogledati. A mozes skinuti i Radarbot aplikaciju da te upozorava na slusalicu ili intercom; tako je najlakse