S1000XR

Hard Rocker said:
sa ovim prvim sam saglasan no ovo drugo je sranje, jedu govna. nikakvih vibracija na XR nema nikakvih, ni na 130 ni na 230, seru zhabari.
Kako da ne... Eno ti pun kufer vlasnika XRa na istoimenom forumu koji zbog vibracija pišu peticije BMWu, štrajkaju ispred zastupništva koja su im prodala vozila za koja smatraju da su neispravna, ma cirkus živi...

Tko pogodi cilj - promašio je sve ostalo...

 
I onda vas dvojica, koji motorić bi tribalo kupit da se ne privariš, a asvalt je jedino da će se vozit? :misli: :wink: :)
 
Nema tu univerzalne dobitne kombinacije, svatko ima svog favorita i po tome bira što vozi. Ali jedno sam siguran, ni XR ni Multi mi ne bi išli van asfalta.

Tko pogodi cilj - promašio je sve ostalo...
 
DiAbLeRo said:
Kako da ne... Eno ti pun kufer vlasnika XRa na istoimenom forumu koji zbog vibracija pišu peticije BMWu, štrajkaju ispred zastupništva koja su im prodala vozila za koja smatraju da su neispravna, ma cirkus živi...

materem, prvi put cujem za ovo.
ajd daj neki link.
 
http://s1000xrforum.com/index.php?/topic/168-Handlebar-vibrations...??

Ovo je jedna od tema od nekoliko koje se bave istim ili sličnim problemima, više vlasnika je navelo vibracije kao neizdržive kod vožnje dulje od pola sata, toliko neugodne da im ruke trnu. Oni gumeni podlošci ispod upravljača ne eliminiraju rezonantne vibracije u potpunosti, pa se ljudi snalaze sami, od vodoinstalaterske gumene trake, većih utega volana, drugih risera ili ručica... Svašta nešto. Normalno, kao i svugdje u životu, i ovdje ima ona druga strana medalje, sa nizom zadovoljnih vlasnika XRa koji ili nemaju iste simptome ili u daleko manjoj, zanemarivoj mjeri.
Ja osobno ne sudim dok ne probam. Problem je jedino što u Hrvatskoj to neće biti moguće.

Tko pogodi cilj - promašio je sve ostalo...

 
Izgleda da su danasnji motoristi postali razmazeni pa im sve smeta...
 
Evo jučer sam bio u Tomića ST i u salonu bijeli XR sa puno opreme, ali testni ne postoji. Lipo izgleda ali oni nosači kufera baš tuku u oči, pa kad su već kopirali Multistradu mogli su i to. :misli: :shock: Za testirat i XRa i Multistradu treba ići u Sloveniju ili u Austriju, ali se triba unaprid najavit. :wink: Evo sad čitajući te vaše testove i testove sa neta stavljajući + i - znam prema kojem motoru idem! :wink: :)
 
DiAbLeRo said:
http://s1000xrforum.com/index.php?/topic/168-Handlebar-vibrations...??

Ovo je jedna od tema od nekoliko koje se bave istim ili sličnim problemima, više vlasnika je navelo vibracije kao neizdržive kod vožnje dulje od pola sata, toliko neugodne da im ruke trnu. Oni gumeni podlošci ispod upravljača ne eliminiraju rezonantne vibracije u potpunosti, pa se ljudi snalaze sami, od vodoinstalaterske gumene trake, većih utega volana, drugih risera ili ručica... Svašta nešto. Normalno, kao i svugdje u životu, i ovdje ima ona druga strana medalje, sa nizom zadovoljnih vlasnika XRa koji ili nemaju iste simptome ili u daleko manjoj, zanemarivoj mjeri.
Ja osobno ne sudim dok ne probam. Problem je jedino što u Hrvatskoj to neće biti moguće.

Tko pogodi cilj - promašio je sve ostalo...

wow....jebatemis...ja nista nisam osjetio :)
vidi, osim voznje po gradu ja sam spichio od grada do moscow raceway po autoputu, opalio 200+, asvalt ravan, sve ok. na stazi isto nikakvih problema. tamo sam se jos malo provozao po ovoj ruti
https://maps.yandex.ru/?ll=36.323930%2C56.123273&z=10&text=%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%BC%20Moscow%20Raceway&sll=36.649476%2C55.893006&sspn=0.061584%2C0.015988&ol=biz&oid=1165862977&l=pmap&rtext=56.000517%2C36.265401~56.172099%2C36.127339~56.244485%2C36.453275~56.080251%2C36.515771~56.000517%2C36.265401&rtt=auto

ako uvelicas kartu mozes vidjet strukturu cesta tj koliko ima ravnog, koliko kakvih krivina. sam kvalitet puta je dosta los, kao sto je nekad za vrijeme sfrj bila lokalna cesta od bosanskog novog do hrvatske kostajnice ali sa bosanske strane, jbg ko je tamo vozio zna o cemu pricam - imas 2-3km dobre ceste pa onda 5km gdje jedna zakrpa stoji na drugoj i svo vrijeme su kolski tragovi, cesta je sa 2 trake. Hocu rec da i nisu bas neki cestovni uslovi a-la EU nego eto, tako, lokalna cesta koja je poprilicno zakrpana ali tu i tamo imas komade dobrog puta sa sve krivinama itd tj mozes vozit i 240 a i ne mozes preko 100.
Nikakvih, ali NIKAKVIH nelagodnosti u volazu ja osjetio nisam ni na autocesti ni na ovoj lokalnoj ni u gradu....

ja mislim da se ti englezi sa svabama preseravaju  8)
 
Najnoviji test odličnih motora, ali i o kočenju! :wink:  www.youtube.com/watch?v=ZGMpBsj73CY
www.youtube.com/watch?v=KenWWx2d8Mw
 
Nema jos niti jednog japanca sta moze iszvest ovo u zavoju ovaj ABS za zavoje nesto ka ESP za motore.

I onda neko ide se mirit s ova 3 motora koja Yamaha koja honda koji bakraci
 
L-U-D-I-L-O!!!

https://youtu.be/aKHD-KhgBKA

Tko pogodi cilj - promašio je sve ostalo...

 
nije Mulistrada loš motor, al je BMW tolko jeben da nijedan drugi nemre trenutno blizu

uzevši u obzir da je XR nastao iz S1000R i S1000RR, koji su debelo najbolji u svojim klasama, drugačiji rezultat ovog testa ni nemre bit

iako je Multristrada za nijansu vizualno ljepša




Srki
 
Srki said:
nije Mulistrada loš motor, al je BMW tolko jeben da nijedan drugi nemre trenutno blizu

uzevši u obzir da je XR nastao iz S1000R i S1000RR, koji su debelo najbolji u svojim klasama, drugačiji rezultat ovog testa ni nemre bit

iako je Multristrada za nijansu vizualno ljepša
A jes' si se zasro.. izuzev ovog zadnjeg  :wink:
 
rio said:
A jes' si se zasro.. izuzev ovog zadnjeg  :wink:

ti si neuk, ne uključuj se di nemaš kaj za reć

ima tema dole o crijepovima, pa peglaj :LOL:





Srki
 
Najveći plus za Ducatija je šta Srki vozi benveja!

:mrgreen:

Tko pogodi cilj - promašio je sve ostalo...

 
vidimo se u Pjevajućoj Kokoški :LOL: il kak se već ta opskurna rupetina zove

paš viđet benveja :mrgreen:




Srki
 
More. Taman ga ostavi kod onih kontejnera, cigići će ga brzo reciklirat u sekundne sirovine. I nije za drugo.

:mrgreen:

Tko pogodi cilj - promašio je sve ostalo...

 
sutra, 11:00, Pjkevajuća Kokoška, kava

mogu i ovi ostali luzeri sa kosookim motorima doć, nek ponesu nofce






Srki