S1000XR

Je li stavljaju tronosce primarno u naseljima ili vole loviti i na otvorenoj cesti ? Pitam jer po naseljima uvijek vozim po ogranicenju, dok si van naselja dam malo oduska :)
I gdje su te kamere najcese na potezu Ploce-Split ? Znam da imaju fiksne u Plocama, Podgori, Makarskoj i Podaca

IMHO, od Ploča do Splita nemaš što tražiti (što se vožnje tiče). Osim par kraćih dijelova, sve je to kuća na kući i malo je mjesta gdje bezbrižno možeš odvrnuti gas (što zbog policije, što zbog naseljenih mjesta pa samim time i opasnosti koje vrebaju).

Ako ti je do vožnje, prebaci se na kontinentalnu stranu Biokova pa opali rutu prema Kninu. Taj dio je ipak nešto rijeđe naseljen pa samim time je i vožnja manje stresna.

@djuka007 , treba li internet konekcija za Radarbot ? Ili radi offline ?

Radarbot radi off-line.

Fixne nisu važne! Ove su zajebane! I naravno van grada, najčešće između Omiša i Makarske. A sada postavljaju i blokade na ravnici blizu rotora za tunel kroz Biokovo.:rolleyes:

U Dalmaciji je sve skupa još bilo normalno do prije dvije godine. Onda je sve skupa otišlo kvragu. :cautious:
 
U Dalmaciji je sve skupa još bilo normalno do prije dvije godine. Onda je sve skupa otišlo kvragu. :cautious:

A izgleda bas tako... Citam sta pisete i ne mogu da vjerujem... :eek: 3-4 godine me nije bilo u tim krajevima, ali tu dionicu pamtim po bezbriznoj voznji (van naselja), policije i radara ni na mapi... Sada ispada da ce to biti samo lijepe uspomene... Bolje mi je da parkiram i nikako se i ne vozam...
 
Last edited:
A izgleda bas tako... Citam sta pisete i ne mogu da vjerujem... :eek: 3-4 godine me nije bilo u tim krajevima, ali tu dionicu pamtim po bezbriznoj voznji (van naselja), policije i radara ni na mapi... Sada ispada da ce to biti samo lijepe uspomene... Bolje mi je da parkiram i nikako se i ne vozam...
Nema više bezbrižne vožnje. Ili bez tablice ili waze.
 
  • Like
Reactions: neven
Da se i ja prijavim u temu sa novim ljubimcem.
 

Attachments

  • IMG_20210408_172924.jpg
    IMG_20210408_172924.jpg
    5.2 MB · Views: 0
  • IMG_20210416_081421.jpg
    IMG_20210416_081421.jpg
    4.8 MB · Views: 0
  • IMG_20210424_120957.jpg
    IMG_20210424_120957.jpg
    2.1 MB · Views: 0
Nije bas tako. Osim nedjeljom kad svi lokalni rejseri krenu bez tablica put Makarske ili od Starigrada do Karlobaga.
Vozimo se dosta, vozimo zivo, svi imamo tablice, vodimo racuna kroz naseljena mista i iskreno se ne sicam kad je tko od nas dobia kaznu ili ima problema s policijom.
Isto tako vozimo i po Italiji i Austriji i također nemamo problema.
Problem su debili bez tablica i retrovizora sa slik gumama koji Grobnik nisu vidli ali zato kroz naselja voze 140 km/h to objave na webu i onda se cude sta je nedjeljom blokada par km prije Makarske. Jedinog njima poznatog autodroma.
 
  • Like
Reactions: jopasb
A izgleda bas tako... Citam sta pisete i ne mogu da vjerujem... :eek: 3-4 godine me nije bilo u tim krajevima, ali tu dionicu pamtim po bezbriznoj voznji (van naselja), policije i radara ni na mapi... Sada ispada da ce to biti samo lijepe uspomene... Bolje mi je da parkiram i nikako se i ne vozam...

U Hrvatskoj se još uvijek da naći dovoljno lijepih (i mirnih) dionica no daleko je to od onih starih dana kad se moglo relativno bezvrižno vozikati okolo.

Jebiga, kad se poželim dobro provozati (bez obzira da li se radi o cesti ili makadamu), ja skoknem do Bosne. 😁
 
I meni fali Bosna za vozikanje. Iako tek tamo ima policije narocito vikendima kad obožavaju musti Hrvate bez obzira na koliko kotaca bili
 
I meni fali Bosna za vozikanje. Iako tek tamo ima policije narocito vikendima kad obožavaju musti Hrvate bez obzira na koliko kotaca bili

Ne znam gdje se volis vozati po Bosni. Ja se uglavnom vozam na potezu Sarajevo-Mostar i rijetko mi se desavalo da me zaustavljaju... Generalno je policija u Hercegovacko-neretvanskom kantonu jako tolerantna. Nema ni kamera na tom potezu.
 
Last edited:
A izgleda bas tako... Citam sta pisete i ne mogu da vjerujem... :eek: 3-4 godine me nije bilo u tim krajevima, ali tu dionicu pamtim po bezbriznoj voznji (van naselja), policije i radara ni na mapi... Sada ispada da ce to biti samo lijepe uspomene... Bolje mi je da parkiram i nikako se i ne vozam...
samo pametno i uzivaj..kroz naselja po ogranicenju, a sve ostalo loži..policije ako i ima, vecinom su u naseljima..cekaju ove uredne da nalete sa 70 km/h..klošari
i da, meni nema lipše dionice za djir od ST-DU