S1000XR

Eto da i ja puknem sliku svojega taman prije 0 servisa 😜

Ide i trosi skoro ko i aprilia 😜
 

Attachments

  • IMG_20210620_102718.jpg
    IMG_20210620_102718.jpg
    6.4 MB · Views: 0
Taj u Carbon paketu je jaoo 😜 sva sreca da su izbacili sivog 🤣

Sivog nisu nikada trebali ni predstavljati. Boja je uzasna...
A gledam sada slike ovih modela za 2022 i uocim interesantan detalj - izgleda da je pukao brak sa Hayesom. Prednja kociona klijesta sada oblikom lice na Brembo, samo bez natpisa. Ove dosadasnje BMW brendirane Hayes definitivno nisu
 
Ako si jos na Korculi, svrati u Pupnat u konobu Pagar na ribu. ;) Korcula je odlicna ! Eto i mene dole krajem mjeseca (y)
Nisam više. Malo se provozali i prošli kroz Pupnat na povratku. Korčula je prekrasna a cesta do Vela Luke je odlična za vožnju :cool: Uživaj (y)
 
  • Like
Reactions: MA-Zvone and zokx
Sivog nisu nikada trebali ni predstavljati. Boja je uzasna...
A gledam sada slike ovih modela za 2022 i uocim interesantan detalj - izgleda da je pukao brak sa Hayesom. Prednja kociona klijesta sada oblikom lice na Brembo, samo bez natpisa. Ove dosadasnje BMW brendirane Hayes definitivno nisu
U Americi je navodno bila zamijena za brembo!
 
  • Like
Reactions: Musashi
Evo pa si sam konfiguriraj kako ti paše :mrgreen: ima i opis promjena uz značajnu napomenu da može biti isporučen s drugačijim kočnicama, što znači da su još u pregovorima ili nisu definirali koje za koje tržište.
p.s. dobio je i novu aerodinamiku.

 
Sve je jasno koliko su ‘pogodili’ sa novim (2021) modelom, kad je odmah 2022 izbačen novi model.
@esso_sa minjaj dok je toplo
 
Sve je jasno koliko su ‘pogodili’ sa novim (2021) modelom, kad je odmah 2022 izbačen novi model.
@esso_sa minjaj dok je toplo

BMW svake godine izbacuje “update” za sve modele u ponudi, uglavnom nove kombinacije boja, ponekad dodaju i pokoju tehnicku sitnicu.
Konkretno, za XR je pored 2022 bio update i za 2021, i za oba updatea osim novih boja nikakvih drugih izmjena nije bilo u odnosu na 2020 model. Tako da nema potrebe za promjenom :)
Tamo negdje oko 2025 mozemo ocekivati potpuno novi model
 
Last edited:
  • Like
Reactions: SpoRRi
Momci, dolazi vrućina i idealno vrijeme za posjet Bosni pa dva pitanja:

1. znam za Bihać - Bosanski Petrovac - Drvar -Livno te Mostar - Tjentište kao lijepe ceste. Ima li još koja vrijedna kilometara?
2. kakva je situacija sa kamerama? Ako se dobro sjećam, svaki tunel ima kameru? Ima li kakav gpx s lokacijama?

Unaprijed zahvaljujem!
 
Momci, dolazi vrućina i idealno vrijeme za posjet Bosni pa dva pitanja:

1. znam za Bihać - Bosanski Petrovac - Drvar -Livno te Mostar - Tjentište kao lijepe ceste. Ima li još koja vrijedna kilometara?
2. kakva je situacija sa kamerama? Ako se dobro sjećam, svaki tunel ima kameru? Ima li kakav gpx s lokacijama?

Unaprijed zahvaljujem!

Odakle ides i gdje ? Iskreno, za Mostar - Tjentiste (pretpostavljam preko Nevesinja) prvi put cujem da neko kaze da je lijepa cesta….
Kamera nemas u tunelima, ne znam ko ti je to rekao ? Ali ima stacionarnih kamera rastrkanih po cijeloj BiH. A tu su naravno i policijske zasjede… Stacionarne kamere su sve oznacene na stranici BIHAMK-a, pa mozes tu pogledati. A mozes skinuti i Radarbot aplikaciju da te upozorava na slusalicu ili intercom; tako je najlakse