S1000XR

Bela inače vreba vlasnike takvih manjih, da ne kažem “nerazvijenih” motorkotača. Onda ih naslikava i naslađuje se po forumima. Međutim nigdje ga nema kad se pojavi pravi muški motorkotač, npr. KTM od čije topovske grmljavine mu se odljepe one zelene naljepnice sa ZZR-a. Oprosti Bela, morao sam izaći sa istinom.

😂😂😂👍
Neka Tomo moj dragi... Pamti pa vrati.

Trebat će taj ktm kad tad "pogurat" ili dat kablove a onda će bit "bješte pete posrat ću vas" 😁
 
  • Haha
Reactions: Feis123 and Švaser
Bela inače vreba vlasnike takvih manjih, da ne kažem “nerazvijenih” motorkotača. Onda ih naslikava i naslađuje se po forumima. Međutim nigdje ga nema kad se pojavi pravi muški motorkotač, npr. KTM od čije topovske grmljavine mu se odljepe one zelene naljepnice sa ZZR-a. Oprosti Bela, morao sam izaći sa istinom.
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Ljepota je u oku promatrača, tu nema rasprave:geek:. Zna se da je moj izbor XR i to bez konkurencije(y). Vidim da je moj post otišao u neželjenom smjeru :mrgreen::p
 
Last edited:
Evo i od mene, iz drugog ugla
A ZZR je :love::love::love: Jos zvuk iz Akrapa… Tacno me stid bilo kada sam upalio XR-a, ko fen :ROFLMAO: Dodatna inspiracija da stavim grane :)
@BeLa-Vg, hvala na ugodnom druzenju i lijepom danu (y)
koliko je platio za ovakav osvrt njegovog traktora?
 
Ako nekome treba ideja za topcase ;)
FB_IMG_1630095344289.jpg
 
Frend ga je kupio novog ove godine....predivan motor.
Givi V47 mu stoji odlično.
Čak bi mu možda dao "Zeke le Tigre" u zamjenu (glava za glavu naravno)😁
 

Attachments

  • IMG_20210901_152349.jpg
    IMG_20210901_152349.jpg
    1.4 MB · Views: 0
Frend ga je kupio novog ove godine....predivan motor.
Givi V47 mu stoji odlično.
Čak bi mu možda dao "Zeke le Tigre" u zamjenu (glava za glavu naravno)😁
Reci mu da stavi zastite za hladnjake, dok nije kasno. Ima kupiti originalni BMW set mrezica za cca 50 eur.
I naravno da je divan motor, najdivniji :)
 
  • Like
Reactions: blagi and neven
Naravno da bez kofera puno bolje izgleda, ali sa orginalnim koferima mi je baš ok i dobro mi izgleda jer se nekako uklapaju :mrgreen::)
Jedino što je ovaj srednji stvarno mali 30L pa za ozbiljnije putovanje u dvoje fali prostora (n)
 

Attachments

  • 20210805_185951.jpg
    20210805_185951.jpg
    214 KB · Views: 0
Last edited:
  • Like
Reactions: neven
Naravno da bez kofera puno bolje izgleda, ali sa orginalnim koferima mi je baš ok i dobro mi izgleda jer se nekako uklapaju :mrgreen::)
Jedino što je ovaj srednji stvarno mali 30L pa za ozbiljnije putovanje u dvoje fali prostora (n)
Kod mene je kombinacija originalni bocni i V46 klempavi topcase. Dovoljno za nas 2 i put u trajanju 15-20 dana
Bocni se bas lijepo uklope, nije ni presirok motor sa njima
 

Attachments

  • 92DD3BA2-922C-4C76-B886-6548515E45D5.jpeg
    92DD3BA2-922C-4C76-B886-6548515E45D5.jpeg
    5.4 MB · Views: 0
Meni čak ni nije tak kriminalno loše vidjeti sve te kofere na motoru, sasvim prihvatljivo :mrgreen:
Ružno mi je vidjeti jedino kad su bočni različite veličine zbog ispuha, kad su isti prolazi (y)
 
Kod mene je kombinacija originalni bocni i V46 klempavi topcase. Dovoljno za nas 2 i put u trajanju 15-20 dana
Bocni se bas lijepo uklope, nije ni presirok motor sa njima
Svi su mi ružni općenito ti top case-ovi ali zato je ovaj Shad stvarno funkcionalan i ako budem kupovao samo on dolazi u obzir jer se može prema potrebi povećati.
Ima i orginal BMW 49L ali i on nekako nezgrapno izgleda na XR-u na slikama, možda u živo bolje izgleda ali nisam ga vidio :unsure: .
 

Attachments

  • 560x560-1477-shad-sh58x-carbon.jpg
    560x560-1477-shad-sh58x-carbon.jpg
    38.5 KB · Views: 0
  • bmw-set-top-case-49l-granit-grey-metal-s1000xr-k49-2015-2019-r1200gs-r1250gs.jpg
    bmw-set-top-case-49l-granit-grey-metal-s1000xr-k49-2015-2019-r1200gs-r1250gs.jpg
    33 KB · Views: 0
  • $_59.jpg
    $_59.jpg
    56.4 KB · Views: 0
Last edited:
Svi su mi ružni općenito ti top case-ovi ali zato je ovaj Shad stvarno funkcionalan i ako budem kupovao samo on dolazi u obzir jer se može prema potrebi povećati.
Ima i orginal BMW 49L ali i on nekako nezgrapno izgleda na XR-u na slikama, možda u živo bolje izgleda ali nisam ga vidio :unsure: .
Nema meni bolje od tasne na zadnjem sicu dovoljna za 4-5 dana voznje bez brige i na max brzini svih dvokotaca koje sam posjedovao 😜

Kofere cu ubaciti u kalkulaciju kad gospoda opet sjedne na mjesto gdje je tasna 🤣


IMG_20210617_193008.jpg
 
  • Like
Reactions: leCo and +marek+
Ovo mi je ok i da stavi bočne kofere ima mjesta za stvari, ali onaj od 50l može na gs-a, ali na xr-a jok.
Čemu kad su serijski koferi atestirani do 180, a oni bojleri ti mogu samo napravit štetu ako se brže voziš.
A ako ideš polako radi kofera onda je xr lošiji izbor od gs-a ili tenere i sl,