S1000XR

Imao original jako neudobno. Home made gel u original sjedalo stavio malo bolje je bilo. Hp sjedalo tako-tako prolazno. Zaklopia oči i naručia Wunderlich comfort. Pokazalo mi se odlicno. Dosta udobno za cjelodnevne ture,suvozač neklizi prema naprid. Jako sam zadovoljan sa svime osim sa cjenom jbga
Je li kod Wunderlich dobijes kompletno sjediste za 450 EUR (toliko kosta na njihovoj stranici) ili moras slati svoje na prepakivanje ?
Ako dobijes kompletno, onda i nije tolika pljacka ako uzmes u obzir da i standardno Comfort kosta priblizno isto
 
Nikada do sada nisam imao potrebu mijenjati sic na motociklima koje sam posjedovao, no suvozačica se požalila da ovaj baš i nije udoban.
Otišao sam u Shadowsc Moto Sicevi i svidjelo mi se što čovjek nudi. Visina vozačkog dijela je ostala ista, a suvozač je dobio deblju spužvu. Cijena 220€.
Nakon 10 000km nemam zamjerke. Sic je neusporedivo udobniji i ergonomski bolje napravljen od orginala.
Sve preporuke(y)
Meni baš ok izgleda i dosta prati izgled orginala barem iz ove perspektive na ovoj foki, što me čudi jer znam da sve njegove siceve koje sam do sad vidio izgledaju isto kao sedlo. O kvaliteti izrade i udobnosti sam čuo sve najbolje (y)
 
Je li kod Wunderlich dobijes kompletno sjediste za 450 EUR (toliko kosta na njihovoj stranici) ili moras slati svoje na prepakivanje ?
Ako dobijes kompletno, onda i nije tolika pljacka ako uzmes u obzir da i standardno Comfort kosta priblizno isto
Trebao bih vidjeti cjenu
Uglavnom,narucis i ono dode. I tek tada sam im poslao svoje staro (originalno) i dobio povrat od čini mi se 200 oera
 
Mozete vi.... A ti se esso mrzni i gusi u magli i smogu :mad: Jel ova Multi od kolege kada ste bili na turi ovdje ?
 
Jedna danas sa magistrale
 

Attachments

  • BBB4A442-6E30-4D0D-94F8-99F07C0FA90F.jpeg
    BBB4A442-6E30-4D0D-94F8-99F07C0FA90F.jpeg
    4.8 MB · Views: 0
Bojan, jesi ti promijenio motor ili ja nesto brkam ? Na avataru ti XR u HP bojama, a meni se cini da si vozio sivi ?
 
  • Like
Reactions: bojan
Gdje je onaj provokator @neven ? :) Samo da mu javim da je stigao "zvucnik" :devilish:
Veliko hvala @Ivan_ZG na izuzetnom profesionalizmu (y), sto mi je sve pribavio po izuzetno povoljnim cijenama, trpio me nekoliko mjeseci dok je sve stiglo (a gdje je auspuh ? a kad ce auspuh ? :ROFLMAO:), a onda zajedno sa mnom pretrpio i svu administrativno-carinsku patnju dok se sve dopremilo u BiH...

IMG_5360.jpg
 
Gdje je onaj provokator @neven ? :) Samo da mu javim da je stigao "zvucnik" :devilish:
Veliko hvala @Ivan_ZG na izuzetnom profesionalizmu (y), sto mi je sve pribavio po izuzetno povoljnim cijenama, trpio me nekoliko mjeseci dok je sve stiglo (a gdje je auspuh ? a kad ce auspuh ? :ROFLMAO:), a onda zajedno sa mnom pretrpio i svu administrativno-carinsku patnju dok se sve dopremilo u BiH...

View attachment 742267
Opaaa čestitam. Ovo remek djelo izgleda kao neki eksponat za izložbu....preeedobro :love::love:
Sva sreća da su se vratili normalnom izgledu auspuha jer ovaj za prvu generaciju izgleda kao neki napuhanac :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Ivan_ZG
Opaaa čestitam. Ovo remek djelo izgleda kao neki eksponat za izložbu....preeedobro :love::love:
Sva sreća da su se vratili normalnom izgledu auspuha jer ovaj za prvu generaciju izgleda kao neki napuhanac :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Top je lagan k'o pero, ispod 1.5 kg
A preciznost izrade grana je stvarno nevjerovatna. Pola sata sam se igrao sa stavljanjem i skidanjem prirubnica, jer je fascinantno kako se fino uklapaju pri tako maloj toleranciji. Tacno ti se "digne" dok stavljas cijevi u prirubnice :ROFLMAO: