S1000XR

Gdje je onaj provokator @neven ? :) Samo da mu javim da je stigao "zvucnik" :devilish:
Veliko hvala @Ivan_ZG na izuzetnom profesionalizmu (y), sto mi je sve pribavio po izuzetno povoljnim cijenama, trpio me nekoliko mjeseci dok je sve stiglo (a gdje je auspuh ? a kad ce auspuh ? :ROFLMAO:), a onda zajedno sa mnom pretrpio i svu administrativno-carinsku patnju dok se sve dopremilo u BiH...

View attachment 742267
Dugo ti je trebalo, već sam mislio da ćešse švercati pod električne. :mrgreen:To je titan varijanta ili inox?
 
..jedna od nedjelje,"škiljo iza kante"...:)
 

Attachments

  • IMG_20220213_123305 (2).jpg
    IMG_20220213_123305 (2).jpg
    3.2 MB · Views: 0
  • IMG_20220213_123829.jpg
    IMG_20220213_123829.jpg
    2.2 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: kronik
i evo vas dvojice opet svako u svjoj garazi sa desnom rukicom u gacama......

mokri snovi :) :)
Mogao bi se i ja pomalo uključit u ovu temu. Samo ne znam još jesam li pobjednik ili pokojnik. Žac ti znaš o čemu se radi😎
 
Mogao bi se i ja pomalo uključit u ovu temu. Samo ne znam još jesam li pobjednik ili pokojnik. Žac ti znaš o čemu se radi😎
Nemam ti ja pojma o tome.
Ja imam XR-a i nemam potrebe ici u garazu sa rukicom u hlacama.
Moja satisfakcija se nalazi na cesti u zavoju.....
 
A progledat ćeš i ti kad ostariš :mrgreen: na stazi u zavoju definitivno, sad na cesti... 😜

Sad kad je nakon mene već jedno 3 vlasnika promjenio pa više nije bitno nikad na kiši, stazi, nikad u crvenom i te sve standardne mantre...

20210506-103200.jpg


20210510-114854.jpg



Dok bi na gejsu tak zgledali cilindri što je mrvicu veći problem :ROFLMAO:
 
Last edited:
A progledat ćeš i ti kad ostariš :mrgreen: na stazi u zavoju definitivno, sad na cesti... 😜

Sad kad je nakon mene već jedno 3 vlasnika promjenio pa više nije bitno nikad na kiši, stazi, nikad u crvenom i te sve standardne mantre...

20210506-103200.jpg


20210510-114854.jpg



Dok bi na gejsu tak zgledali cilindri što je mrvicu veći problem :ROFLMAO:
(y)Zanimljivo bi bilo vidjeti kakve su postavke ovjesa na tom primjerku?
 
Ha dynamic i kaciga+kofer, nije baš da ima puno izbora. Na samo kaciga zapinje puno ranije a na dvoje više ne amortizira kako treba nego poskakuje
 
je li "spuštena" verzija ovjesa u pitanju i ima li motor ESA (trebala bi ga podići).
na XR-u mi se niti full natovarenom (dvoje+sva tri kofera) nikad to nije desilo, dok je na drugim motorima, u slučnim uvjetima bilo struganja...
 
Ma nije nikakva spuštena verzija niti je bilo ikakvog tereta na motoru, staza, ne cesta :mrgreen: na cesti fuzić eventualno zapne ali i to kad misliš da si već pretjerao. Onda dođeš na stazu i shvatiš da to sve skupa na cesti nije ni 70% mogućnosti xr-a šta god da radio. A za trganje na stazi mi je ipak bio previše vrijedan...
 
Tnx, oni imaju samo -1. javim ako nešto realiziram.
Ostao sam dužan dojmove za zadnji lančanik sa manje zubaca. na kraju sam uzeo -2.
Uglavnom, drugi motor, puno bolje pogođeno za cestovnu upotrebu. Generalni dojam je kao da je dodana 7-brzina. sve brzine su mrvicu "duže", a 1. i 2. su sada puno iskoristivije. Ogromna razlika je i na autoputu, gdje se sada manje vrti, a i na otvorenoj cesti sam sada često u brzini niže nego ranije. Nema gubitaka kod kretanja niti na uzbrdicama. Možda bi se na štopericu mogla izmjeriti neka razlika, ali na cesti je to zanemarivo. Uglavnom, preporučam.

I dodatno, XR je na prodaju. Ima masu aftermarket opreme, pa ako neće ići u paketu, ako koga nešto zanima, neka se javi.
https://forum.motori.hr/threads/p-s1000xr-hp-motorsport.266461/
2.jpg
 
Last edited:
Ide ova 125-ica ko luda, nisam je po zavojima mogao stići :ROFLMAO: :ROFLMAO:
P.S (u živo je još veća razlika u veličini :mrgreen:)
20220416_122207.jpg
 
  • Like
  • Love
Reactions: lili and pikacu79