S1000XR

Odradila kanta još jednu dužu turu, druga ove godine...
2 dana puta do Italije i Toscane gdje je onda slijedilo 7 dana vozanja lokalnim cestama sjevernog dijela Toscane (između Firence i Siene), pa onda okrenuli na otok Elba gdje smo se odmarali i vozali 10 dana, pa zapadnom obalom Italije do Lago di Garda, tu kratki odmor pa onda spuštanje prema Istri, opet kratki odmor i vozanje po Plominci, pa dalje magistralom preko Senja i Karlobaga do Vodica i onda pravac kući...
Na put krenuli 31.08, vratili se kući danas. :mrgreen: Ukupno 3.500 km.
Do sada sam u ovoj sezoni prešao 16.000 km i ako vrijeme posluži sve su prilike da ću u jednoj godini odraditi 2 redovna servisa i potrošiti 2 seta guma :ROFLMAO:

Evo kako izgleda track ove posljednje ture, a ako nekoga zanimaju detalji neka pita na PP (da ne spamamo temu putovanjima)


View attachment 787877
20 dana vozikanja..... opak godišnji😁
Ja ove godine napravio samo jedan veliki đir s xrom po siciliji.... 10 dana 4400 km.
Lokalno se vozikam uglavnom sa scramblerom.
 
  • Like
Reactions: ban and roberto
u medjuvremenu se odradio GO pa se na motor I nije mislilo.
A onda iz neba pa u rebra najave mi dvojica da dolaze u djir. I jos krenu zelje izjavljivati. Te bi ovo pa i ono ....
Tako sam na brzinu uzeo nista od gore navedenog vec S22. Nove za 160,-€ set.
U cetvrtak namontirane - voznja petak do danas - sutra se skidaju.
Zadnja rekla sta je imala za reci - a nije bas puno pricala - 1550 km

Frend je na nagovor stavio ROAD 6 .... u istim kilometrima nema zamjerke....
Mozda i mene nagovore ..... .
Vec si je satra u 1550km?
 
To bi bio rezultat od tri dana
 

Attachments

  • IMG_9950.jpeg
    IMG_9950.jpeg
    2 MB · Views: 0
  • Haha
Reactions: kronik
  • Haha
Reactions: kronik
Pozdrav.
Gledam rabljeni ovogodišnji model XR-a s njemačkog tržišta (pod rabljenim se smatra motor koji je stariji od 6mjeseci i ima više od 6000km?) koji košta cca 18.000€. Takav novi kod Tomića je oko 23.000€.
Gledam na webu carine, PPMV košta nekih 900€. Osim troškova prijevoza, okvirno koliko još bi trebao potrošiti love do registracije?
Hvala vam.
 
Pozdrav.
Gledam rabljeni ovogodišnji model XR-a s njemačkog tržišta (pod rabljenim se smatra motor koji je stariji od 6mjeseci i ima više od 6000km?) koji košta cca 18.000€. Takav novi kod Tomića je oko 23.000€.
Gledam na webu carine, PPMV košta nekih 900€. Osim troškova prijevoza, okvirno koliko još bi trebao potrošiti love do registracije?
Hvala vam.
Homologacija 55e. Coc valjda ima ako ne 40e jos potvrda proizvodača. Ako je od firme ne placas upravnu ako je fizicke jbg nekih cca 400-500e ide upravna. I onda ti ide klasicno rega i osiguranje s novim tablicama plus porez jer je motor mlađi od 10 godina cca 320-350e.
 
Sezona još malo pa gotova, osim ako nisi sa mora, da sam na tvojem mjestu pricekao bi da prebaci kalendarska godina i tamo drugi, treci mjesec obavio kupovinu.
 
Homologacija 55e. Coc valjda ima ako ne 40e jos potvrda proizvodača. Ako je od firme ne placas upravnu ako je fizicke jbg nekih cca 400-500e ide upravna. I onda ti ide klasicno rega i osiguranje s novim tablicama plus porez jer je motor mlađi od 10 godina cca 320-350e.
Hvala na informaciji...