Sa skuterom na moto party-e?

Dali ste ikad doživili neugodnu situaciju da vas sa skuterom nisu pustili na moto party?

  • Da

    Votes: 0 0.0%
  • Ne

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .

oxio

Member
Evo baš me zanima koliko je ekipe doživilo neugodne situacije na ulazu na party, da vas nije pustilo sa skuterom. i napišite koji party je to bia.

Samo se nemojmo sad svađat u ovoj temi nije mi to u cilju.

Evo meni su bila 2 zajeba ove godine:

MK Sjene:
Iako lokalni klub i party je bia zakon, odma na početku sam popi****.
Dolazim na ulaz, kaciga na glavi uredno čekam red.
I čim me na ulazu sinja lik koji je radia uvatia se sprdat nešto na račun skutera i ka da nemogu uć sa skuterom unutra i da ga parkiram vani.
Lipo ga pitan mogu li platit ka i pješaci samo da uđem unutra da ne ostavljam motor van. I odjeba me opet :?
Tragedija je ta šta su na taj način odbacili masu ekipe sa skuterima, a bilo je ljudi sa šibenskim, dubrovačkim i dosta drugih tablica.
Možete li zamislit kako je nekom doć iz Dubrovnika na party sa skuterom i da ga onda zaje. na ulazu ka i mene.
E a da naravno ziko i koze su pustili  :?
A zadnju večer sam neznam ni ja kako uspia provuć skuter da me niko nije ni sinja. Nije bilo nikog na ulazu kad sam iša van vidit jel mi skuter na mistu pa iskoristia situaciju iz dišpeta :LOL:

MK Fjaka:
Ništa specijalno. Plati upad i ostavi skuter na parkingu s autima  :?

A evo par slika sa Party-a od MK Sjene:


Prije polaska full ukrcan.

Bolesna pitura, ovo cudo ima i mp3 player.

Padobranci otvaraju party.


Postavljanje nasih satora.

Satori postavljeni.

Kosta tatoo studio.

Najbolji pokusaj slikavanja po noci.

E ovo je nakon one kise u petak. Mora sam ic doma se susit bia mokar do kosti ka i sve stvari. Al za subotu smo se osigurali.
Bilo je takvo blato na ulazu da je ekipa masovno padala s motora.

Bikerski djir koliko sam bar uspia uvatit mob. u voznji. Steta sta nisam moga dok sam bia u guzvi ali nisan tia riskirat da se zabusim u koju cbr-ku ili sl  :D

Pokraj satora.


E ovo je fzr 600 koji je bia isprid satora. Da mi je bar bia digitalac jer smo stali na dobro misto desavalo se puno slicnih stvari bas isprid nasih satora.

Steta sta su mi se tresle ruke ujutro  :LOL:

Lik ga prodaje za 5000€ (nije se tija minjat za skuter  :LOL: )


Trofeji  :LOL:


Ala koliki je ovaj post :LOL:
 
zato postoje skuter susreti :?
 
Kakva glupa razmišljanja ..nemogu vjerovat nit pomirit se s tim već 25 godina....pa valjda je bitno jesi u filmu il nisi....
 
A koji odgovori :LOL:

Waynder - Koja je poanta? :?

Guardian - U ovoj temi se ne radi koga bi ti pustia a koga ne. :LOL:
Jel se to minja mišljenje od kad si proda skuter ili se meni samo čini? :mrgreen:

M12 - Sad bi opet mogli o onoj skuter/motor temi. :mrgreen:

Mislim da ako se nastavi ovakav trend izolacije skuteraša, hrvatsku moto scenu ne čeka baš svjetla budućnost jer 90% mladih vozi neki skuter a ne odma cbr. A ko ih ubija po cestama nego ovakva poruka tzv. bikera "skuter je smeće sa 16 tibaš vozit neki RR i samo gas."
 
oxio said:
A koji odgovori :LOL:

Waynder - Koja je poanta? :?

Guardian - U ovoj temi se ne radi koga bi ti pustia a koga ne. :LOL:
Jel se to minja mišljenje od kad si proda skuter ili se meni samo čini? :mrgreen:

M12 - Sad bi opet mogli o onoj skuter/motor temi. :mrgreen:

Mislim da ako se nastavi ovakav trend izolacije skuteraša, hrvatsku moto scenu ne čeka baš svjetla budućnost jer 90% mladih vozi neki skuter a ne odma cbr. A ko ih ubija po cestama nego ovakva poruka tzv. bikera "skuter je smeće sa 16 tibaš vozit neki RR i samo gas."






Potpis :mrgreen:
 
Ja idem na moto susretn koji organiziraju Dvije rote iz Konavala i ja se super zabavljam! i sa svojim i sa ekipom i sve super! ali neugodnosti sam doživio sa tim da pričam sa leekom o motorima jedno 40 minuta i kad sam reko što vozim lol nesto je...to ej to....
inače...bilo je jako dobrih ljudi koji su se zabavljali sa nama...i tako....
 
jolly the roger said:
izzyracer_84 said:
twin horn ne pušta skutere
zato šta pametne face iz pule i južnijeg dijela istre su znale krast dijelove i bacit pod sic skutera AFAIK

E je ga i ti pos****.. po tebi su svi skuteraši potencijalni lopovi....ka na motoru nema kufera, a ni bisaga
,,,,ajme ovo ne zaslužuje komentar....
 
corky said:
jolly the roger said:
izzyracer_84 said:
twin horn ne pušta skutere
zato šta pametne face iz pule i južnijeg dijela istre su znale krast dijelove i bacit pod sic skutera AFAIK

E je ga i ti pos****.. po tebi su svi skuteraši potencijalni lopovi....ka na motoru nema kufera, a ni bisaga
,,,,ajme ovo ne zaslužuje komentar....
a di sam napisao da su svi skuterraši potencijalni lopovi? to si si ti tako protumačio...ja sam lijepo napisao da je hrpa nadobudnih klinaca znala krast po moto susretima a sad kradu bicikle po kampovima južne istre :wink:
 
Moje je mišljenje da je bitno samo koliko vozilo kola ima...A kategorija se polaže i za skutere i za motore. Ja sa svojin skuteron mogu obić Europu ka neko s motoron (pogledaj Nikšu). Mogu skuter na kolo dignit i bacat ga bokon ka on motor...zato mislin da bi skutere tribalo puštat na partije....kvragu, pa ako san ja u filmu i živin tako reći na ta dva kola, a neman love za motor..
 
Sailo! imaš pravo....
Ali dobro da mi je koljeg skuterraš Oxio rekao stanje ilitiga sranje u Splitu...tako da znam da sigurno neću doći u taj dio dalmacije.....
osim ako budem pozvan na neki kuter susret ili da popijem kavicu sa kolegama skuterrašima iz Splita..i nravno svi vi ste pozvani u DBK 8)
 
Faber kad god dođeš radimo meet, a kava pa eventualno piva, 6 ili 10 uračunato. Dubrovnik mi je zajeb jer triba priko granice (vozačka problem) :)

Sail dobro mišljenje, samo pari mi se da sve više skuteraša bolje voze nego pola ekipe po klubovima. Možda se boje da ćemo im ono malo dobrih teta šta bude po partijima otet :)

E tribalo bi stvarno organizirat kakav dobar skuter susret. Ima nas dosta a nikako da se organiziramo.

P.S. Da mi je vidit skuter protiv nekog motora u onim sporim vožnjama na partyma :LOL:
 
:mrgreen: Oxio! kako god bilo bi lijepo naprvit neki skuter susret kako ne....ali ne običan meet...eee...onda di treba ja bi dovezo skut....
recimo kao što je bio u ZGu al da to brate mili traje bar dan dva! i tako too..eis! :mrgreen:
 
izzyracer_84 said:
twin horn ne pušta skutere
Mene puštaju

sail said:
zato mislin da bi skutere tribalo puštat na partije....kvragu, pa ako san ja u filmu i živin tako reći na ta dva kola, a neman love za motor..
Samo one koji su doputovali treba pustiti. Skutere sa tablicama grada u kojem žive kad bi puštali na motosusret, motori se ne bi imali gdje parkirati...

oxio said:
Faber kad god dođeš radimo meet, a kava pa eventualno piva, 6 ili 10 uračunato. Dubrovnik mi je zajeb jer triba priko granice (vozačka problem) :)
Postoji i trajekt Split-Dubrovnik ;)
 
Nike....
a meni je jedan moj frend iz M.K. dvije rote rekao da ga baš na skuteru..neki beverly 500 nisu pustili na na moto party u Splitu....na krju su došli ostali iz d. rote pa kao da je ušao loool! e il sad lažu il je to zaista tako...
i off topično pitanje!
ovaj tvoj forum je za naručivanje djelova jel??
a kake koristi kad je meni aprilia?? minarelli mašina??
trebao sam neki klip uglavnom jer sam eto jedva ali nabavio ga jesam...klip ovoono....
ali trebat će mi nešto možda uskoro... :wink: