Sachs X-Road 125 vs. Gilera Runner 125

Da li prodati Sachs X-Road 125 i kupiti Gileru Runner 125, cca 2008

  • Da !

    Votes: 1 7.7%
  • Ne !

    Votes: 12 92.3%

  • Total voters
    13
  • Poll closed .

lg-viewty

New member
Pozdrav, posjedujem Sachs X-Road u odlicnom stanju, prvi sam vlasnik te sam presao s njim samo 2400 km !
Ima sest brzina, solidno ubrzanje i maximalnu brzinu 107 km/h, mjereno s autom !
Razmisljam o zamjeni zbog toga sto mi se svidja navedena Gilera, a Sachs mi je full ok, kao i Gilera !?  :mrgreen:
Tako da sam sad u dilemi, prodati ovo i kupiti Gileru ili ne?
Navedenu kilometrazu sam napravio u tjedan dana, a ako bi uzeo Gileru, vozao bi se po gradu s njom i oko 100 km u komadu bi radio svaki vikend..
Sachs ima zracno hladjenje, a Gilera vodeno, sto je bolje?

Imidz mi je takodjer vazan, te neznam kako drugima izgleda moj motor, malo ima neobican dizajn  :shock:
 
:shock:
Pa tek is ga kupio čemu bi ga več mijenjao?
Inače motorič je ok...ima jedan i u Karlovcu i ok je za vidit ga ovako na cesti...malo neobičan kako ti kažeš...
Jedino ako ti ne leži šaltung pa bi radije skut  :misli:
 
meni je ovaj motor čist ok, i bio mi je jedna od opcija kad sam uzimao motor... (y)jedino kako kaže ovaj iznad ako ti neide šaltanje pa zato, nevidim neki razlog zašto bi ga mjenjao :misli:
 
istipa622 said:
:shock:
Pa tek is ga kupio čemu bi ga več mijenjao?
Inače motorič je ok...ima jedan i u Karlovcu i ok je za vidit ga ovako na cesti...malo neobičan kako ti kažeš...
Jedino ako ti ne leži šaltung pa bi radije skut  :misli:

Ma saltanje mi je odlicno, ali odlican mi je i osjecaj da samo odvrnem gas, a on poleti i nema saltanja..
Ljepo mi je na oba, recimo, kada bi uzeo Gileru, vjerojatno bih kroz mjesec dana uzeo i novi auspuh i ostale sitnice..
Neznam ni kolika je razlika u potrosnji izmedju skutera i mog motora..moj trosi oko 4 litre, al ak ga bas posteno stiscem..izvan grada..

I da, vjerovali ili ne, ali auspuh i zvuk mi igraju veliku ulogu  8)
 
Ja nebi mjenjao. Jedan od rijetkih motorica za vidit. A runnerice vidis svaki dan, iako u pogledu dijelova runner ima puno vise mogucnosti, svijedno nebi mjenjao.
 
To je motor specifičnog izgleda, koji mi uvijek odvuče pogled. (Sachs)
A ovo drugo, kaj si rekao, kaj je to?  :mrgreen:
 
lg-viewty said:
Ma saltanje mi je odlicno, ali odlican mi je i osjecaj da samo odvrnem gas, a on poleti i nema saltanja..
jesi vozio runnera do sad,,,koliko ti ocekujes da on poleti???
 
Imam runnera i dopizdio mi je.. Vec slabo, sada bi radije za guste nesto s brzinama, al jace npr. aprilia sx 125 ( 2t) ili yamaha wr 250  8)
Ako nis od toga, onda runnera ok je..  :wink:
Ako te ta zanima pitaj, osim onog da bi dao svoj za moj, to ne  :mrgreen:
 
majle said:
jebo runnera, samo ce ti ukrast bezveze...  :x
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,183756.0/topicseen.html

:x :x :x :x :x

kuzis ?!
mojoj dvojici frendova su ukrali runnera, a trecem su pokusali ali ih je "uhvatio"...


i ne, ne pogadjam brojeve lota...  :wink:
 
Lagano odustajem od prodaje ako se ljudi ne nastave javljat, a motoru nista ne fali..
Evo plana kako cu ga srediti..jos jedino neznam jel mogu promjenit auspuh, na slici sam ga samo skratio,..