Šago racing team

Fireblade2

New member
Evo,kako se već moglo i čuti ove godine nastupati ću u klasi 600 Super Stock na Hondi CBR 600 RR 2007. za Šago racing team.
Šago je ujedno i glavni sponzor a vodstvo tima smo nas dvojica.Na pomoći će biti i Facto servis u kojem će se montirati oklopi i slično,moj otac će mi biti desna ruka a da nebi bilo nejasnoća suradnja je i dalje na razini MK "MARJAN" - Split, dakle Điđi,ja i Šago pomažemo jedni drugima.
Ovim putem zahvalia bi se Vinku Šagi koji me već duže vremena nagovara da idem u klasu 600 i koji je kupio motor i stavio ga na raspolaganje.Imamo puno posla,reći ću samo da smo medijski izuzetno popračeni (nema HTV-a ni RTL televizije  :mrgreen: ).
Za naš tim nastupati će i Benat također na novoj Hondi 600.

Šta možemo napraviti i kakva su očekivanja?Nadam se dobro se zabaviti a ostalo šta Bog da.

Evo jedan link :
http://cro-moto.com/index.php?option=com_content&task=view&id=49&Itemid=66

Usput,proradio je i forum na cro-moto.com...svratite malo
 
a što drugo reći osim  (y)  8)
 
puno uspjeha  (y)
 
Svaka čast dečki i samo tako naprijed jer svake se godine Hrvatski moto-sport diže pa skoro na zavidnu razinu i nadam se da ćemo se upoznat na speedwikendu jer imam nekolicinu pitanja za vas!  (y) :wink:
 
Fireblade2 said:
Evo,kako se već moglo i čuti ove godine nastupati ću u klasi 600 Super Stock na Hondi CBR 600 RR 2007. za Šago racing team.
Šago je ujedno i glavni sponzor a vodstvo tima smo nas dvojica.Na pomoći će biti i Facto servis u kojem će se montirati oklopi i slično,moj otac će mi biti desna ruka a da nebi bilo nejasnoća suradnja je i dalje na razini MK "MARJAN" - Split, dakle Điđi,ja i Šago pomažemo jedni drugima.
Ovim putem zahvalia bi se Vinku Šagi koji me već duže vremena nagovara da idem u klasu 600 i koji je kupio motor i stavio ga na raspolaganje.Imamo puno posla,reći ću samo da smo medijski izuzetno popračeni (nema HTV-a ni RTL televizije  :mrgreen: ).
Za naš tim nastupati će i Benat također na novoj Hondi 600.

Šta možemo napraviti i kakva su očekivanja?Nadam se dobro se zabaviti a ostalo šta Bog da.

Evo jedan link :
http://cro-moto.com/index.php?option=com_content&task=view&id=49&Itemid=66

Usput,proradio je i forum na cro-moto.com...svratite malo


koliko si ti visok , da ti neće bit mali taj motor :misli:
 
Aj napokon će Šago moč opravdat onu naljepnicu "Šago racing" koju lijepi na Honde  :mrgreen:
 
Čini mi se da ti je jako dobro ispalo, ...novi motor, timski rad, a klasa je prava i odlična. Konkurencija... na nivou.
U svakom slučaju pun pogodak a može se i jako puno napredovati.....tehnika,samopouzdanje..u konačnici uspjeh.
Držim ti fige  (y)  
 
Treba nam takvih događaja(temova)  u hr- motosportu što više. Puno uspjeha!!!  (y)
 
Ajde sretno, znači to je taj motor koji je meni u susjedstvu  (y) (y)
 
SaleKT said:
koliko si ti visok , da ti neće bit mali taj motor :misli:
Od kada sam ima 15 godina i vozia petera(15-cu Tomos) svi govore mali ti je motor.Ako i je mali to znači samo malo više posla oko sakrivanja ispod maske.Vozia sam ga i vozi se fenomenalno.Hvala svima na podrškama.Uskoro ide prezentacija tima u jednom poznatom Splitskom kafiću.
 
sretno (y)

Fireblade2 said:
Uskoro ide prezentacija tima u jednom poznatom Splitskom kafiću.
ja nemam svoj tim, al svaki vikend od 11 mjeseca od kad sam sa sponzorm dogovrio imamo prezentacije :LOL:
 
Fireblade2 said:
Od kada sam ima 15 godina i vozia petera(15-cu Tomos) svi govore mali ti je motor.Ako i je mali to znači samo malo više posla oko sakrivanja ispod maske.Vozia sam ga i vozi se fenomenalno.Hvala svima na podrškama.Uskoro ide prezentacija tima u jednom poznatom Splitskom kafiću.

Oš u Versija il u Eureke? :mrgreen: :mrgreen:
 
Fireblade2 said:
Od kada sam ima 15 godina i vozia petera(15-cu Tomos) svi govore mali ti je motor.Ako i je mali to znači samo malo više posla oko sakrivanja ispod maske.Vozia sam ga i vozi se fenomenalno.Hvala svima na podrškama.Uskoro ide prezentacija tima u jednom poznatom Splitskom kafiću.
mislim da ja dolazim na 600rr, malo atmosferu podignit  :mrgreen:  :D
 
SRETNO!!!!! (y) (y) (y) (y)
NADAM SE DA BU TE BILI PRVI DA POKAŽETE DA JE HONDA NAJBOLJA!!!!!! (y) (y) (y) (y)
NAVIJAM ZA VAS!!!! :mrgreen:
 
joke said:
Aj napokon će Šago moč opravdat onu naljepnicu "Šago racing" koju lijepi na Honde  :mrgreen:
neman komentara, živila jamaha split
 
Puno sreće i puno pehara!  (y)
 
Sekol600RR said:
SRETNO!!!!! (y) (y) (y) (y)
NADAM SE DA BU TE BILI PRVI DA POKAŽETE DA JE HONDA NAJBOLJA!!!!!! (y) (y) (y) (y)
NAVIJAM ZA VAS!!!! :mrgreen:

Puno sreće Alene! (y)

A Honda bu svakak prva, bio to Alen ili neko treći, uglavno dosta je NOVIH HONDA u PH!   (y) (y) (y)